Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

4-osiowe centrum obróbcze z cięciem piłą – frezarka CNC Ulisse

Sterowane numerycznie centrum obróbcze do frezowania i cięcia profili aluminiowych i PCV.
Sterowane numerycznie centrum obróbcze do frezowania i cięcia profili aluminiowych i PCV.

Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe z aluminium. ULISSE CNC to idealna maszyna dla sektora przemysłowego o rosnących wymaganiach. 4-osiowe CNC obejmuje duży obszar roboczy, największy dostępny w tym sektorze, o wymiarach 700 x 300 mm.

4 osiowe centrum obróbkowe do Alu / PCV

4-osiowe centrum obróbkowe ULISSE frezarka CNC jest dostępne w standardowych wersjach 4, 7 i 9 metrów, ULISSE można przedłużyć do 11 i 13,5 metra długości. We wszystkich wymiarach to centrum tnąco-obróbcze ALU może być wykonany w wersji z kabiną lub bez kabiny.

Centrum tnąco-obróbcze ALU - PCV
Ulisse Centrum tnąco-obróbcze ALU – PCV

Centrum tnąco-obróbcze ALU z pojedynczym lub podwójnym miejscem pracy. Specjalne wersje tej maszyny zostały stworzone z myślą o obróbce włókna szklanego, stali i wszystkich materiałów, które można obrabiać frezami. Narzędzia są chłodzone zemulgowanym olejem za pomocą pomp umieszczonych na wózku jezdnym, ale na życzenie może być również wykonane przez zespół woda-olej z pompą recyklingową. ULISSE to niezwykle wszechstronna maszyna, która może być wyposażona w próżniowe kabiny konserwacyjne wraz z poddanymi obróbce prowadnicami i dedykowanymi komponentami.

Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°
Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°

Maszyna Ulisse potrafi ponadto wykonywać ciężkie prace na stali, obróbce skrawaniem dla sektora lotniczego lub w przypadku określonych materiałów, które mogą być narażone na zmiany temperatury. Ta maszyna jest również dostępna w większych rozmiarach, aby móc obrabiać płyty warstwowe i panele PCV, wraz z zaciskiem 1100 mm i rolkami do podparcia profili.

Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°
Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia aluminium pod kątem 90°

4 osiowe centrum obróbkowe do Alu / PCV posiada długość roboczą maszyny od 4 do 13 metrów, z pojedynczą lub podwójną powierzchnią ładunkową. Maksymalne obciążenie sekcji 700 x 12000 mm.
Mocne ostrze 500 mm, które można wyposażyć we wrzeciono 3 kW.
Idealny do obróbki paneli segmentowych, płyt warstwowych i PCV.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.