Centrum obróbkowe CNC

4-osiowe centrum obróbcze z cięciem piłą – frezarka CNC Ulisse

Sterowane numerycznie centrum obróbcze do frezowania i cięcia profili aluminiowych i PCV.
Sterowane numerycznie centrum obróbcze do frezowania i cięcia profili aluminiowych i PCV.

Centrum tnąco obróbcze cnc 4-osiowe aluminium CNC okna, drzwi, fasady, ogrody zimowe z aluminium. ULISSE CNC to idealna maszyna dla sektora przemysłowego o rosnących wymaganiach. 4-osiowe CNC obejmuje duży obszar roboczy, największy dostępny w tym sektorze, o wymiarach 700 x 300 mm.

4 osiowe centrum obróbkowe do Alu / PCV

4-osiowe centrum obróbkowe ULISSE frezarka CNC jest dostępne w standardowych wersjach 4, 7 i 9 metrów, ULISSE można przedłużyć do 11 i 13,5 metra długości. We wszystkich wymiarach to centrum tnąco-obróbcze ALU może być wykonany w wersji z kabiną lub bez kabiny.

Centrum tnąco-obróbcze ALU - PCV
Ulisse Centrum tnąco-obróbcze ALU – PCV

Centrum tnąco-obróbcze ALU z pojedynczym lub podwójnym miejscem pracy. Specjalne wersje tej maszyny zostały stworzone z myślą o obróbce włókna szklanego, stali i wszystkich materiałów, które można obrabiać frezami. Narzędzia są chłodzone zemulgowanym olejem za pomocą pomp umieszczonych na wózku jezdnym, ale na życzenie może być również wykonane przez zespół woda-olej z pompą recyklingową. ULISSE to niezwykle wszechstronna maszyna, która może być wyposażona w próżniowe kabiny konserwacyjne wraz z poddanymi obróbce prowadnicami i dedykowanymi komponentami.

Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°
Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°

Maszyna Ulisse potrafi ponadto wykonywać ciężkie prace na stali, obróbce skrawaniem dla sektora lotniczego lub w przypadku określonych materiałów, które mogą być narażone na zmiany temperatury. Ta maszyna jest również dostępna w większych rozmiarach, aby móc obrabiać płyty warstwowe i panele PCV, wraz z zaciskiem 1100 mm i rolkami do podparcia profili.

Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia pod kątem 90°
Średnica ostrza tarczy piły Ø 500 mm. do cięcia aluminium pod kątem 90°

4 osiowe centrum obróbkowe do Alu / PCV posiada długość roboczą maszyny od 4 do 13 metrów, z pojedynczą lub podwójną powierzchnią ładunkową. Maksymalne obciążenie sekcji 700 x 12000 mm.
Mocne ostrze 500 mm, które można wyposażyć we wrzeciono 3 kW.
Idealny do obróbki paneli segmentowych, płyt warstwowych i PCV.