O firmie

CZYM ZAJMUJE SIĘ NASZA FIRMA?

Sprzedajemy maszyny do cięcia i obróbki aluminium, PCV i stali INOX. Maszyny prosto z fabryki z Włoch.

Dostarczamy maszyny do obróbki profili aluminiowych i PCV i fotowoltaiki. Maszyny do obróbki kompozytów i drewna. Dostarczamy technologię maszyn do obróbki materiałów z tworzyw sztucznych. Maszyny do obróbki profili z ALU / PCV. Maszyny do frezowania CNC i obróbki tworzyw sztucznych. Odciągi wiórów i pyłów z obróbki ALU, PCV i kompozytów. Centra tnąco-obróbcze CNC do profili Alu / PCV. Plotery do frezowania i rozkroju płyt z włókno – cementu, HPL. Nowoczesne piły dwugłowicowe, precyzyjne centra obróbkowe CNC, przecinarki tarczowe jednogłowicowe. Przedstawicielstwa różnych producentów maszyn do cięcia aluminium, PVC i stali oraz kompozytów, tworzyw sztucznych i drewna. Maszyny do wycinania kształtów w płytach Alucobond. Narzędzia i frezy do produkcji okien PVC i okien aluminiowych i do rozkroju płyt z kompozytów. Serwis techniczny maszyn do obróbki Aluminium – cięcie, frezowanie, gwintowanie, rozkrój. Innowacyjne technologie obróbki profili aluminiowych. Sprzedaż kompletnych linii do produkcji stolarki aluminiowej i PCV. Maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej.

O firmie
O firmie

E-MASZYNY CNC

Dostawa i montaż maszyn do produkcji stolarki aluminiowej. Serwis techniczny. Frezowanie – cięcie – gwintowanie profili z aluminium, PCV -p.poż. Piły pionowe do rozkroju płyt z kompozytów. Automatyzacja obróbki elementów z aluminium. Plotery do frezowania i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych. Prasy – zagniatarki do obróbki drzwi i okien z aluminium. Maszyna wysokiej precyzji cięcia i frezowania do obróbki profili, kształtowników i rur aluminiowych. Maszyny dla producentów fasad alu, ślusarki aluminiowej i stalowej p.poż. Piły jednogłowicowe do cięcia aluminium. Przemysłowe piły tarczowe do cięcia aluminium.

ŚWIAT MASZYN DO PROFESJONALNEJ OBRÓBKI ALUMINIUM

  • PCV, stali INOX i płyt kompozytowych. Wysokiej klasy obrabiarki – centra obróbcze CNC do profili alu i płyt wielkoformatowych. Niezawodne maszyny do obróbki aluminium /PCV, stali p.poż. Nowoczesne centra obróbcze CNC.
  • Solidne maszyny dla producentów fasad, ślusarki aluminiowej i stalowej – stolarki ognioodpornej.
  • Maszyny do obróbki aluminium z fotowoltaiki: cięcie i wiercenie- łączników do szyn, cięcie trapezów do fotowoltaiki, klemy typu U, cięcie szyny do paneli fotowoltaicznych.
  • Maszyny pod indywidualne dostosowania pod najróżniejszych potrzeby produkcyjne.
  • Cyfrowe układy sterowania procesami przemysłowymi. Centra obróbcze do przetwarzania profili: Maszyny do cięcia profili alu / PCV. Dwugłowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych.
  • Wysokiej jakości maszyny niezawodne w działaniu maszyny. Solidne maszyny do: Stolarka Aluminiowa – Stolarka Otworowa – Stolarka Okienna.
  • Maszynowa obróbka płyty elewacyjnej. Piła panelowa CNC do rozkroju płyty automat. Pionowe piły panelowe do rozkroju płyt włókno cement, HPL. Nowoczesne i niezawodne frezarki CNC. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Ploter CNC do rozkroju płyt meblowych dużych wymiarów.
Centrum tnąco-obróbcze do profili stalowych i aluminium ZEUS 9.0 CNC
5 Osiowe Centrum Obróbcze - kompleksowe rozwiązania

MASZYNY DO ŚLUSARKI I STOLARKI OTWOROWEJ.

Maszyny dla poważnych producentów okien PVC i Alu – Stolarka okienna PVC i Alu. Technologia produkcji stolarki aluminiowej. Linie produkcyjne do produkcji okien i drzwi ALU/PCV/ P.POŻ.

Technologie produkcji okien i fasad z aluminium. Obróbka maszynowa profili aluminiowych CNC. Profesjonalne maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej. Centrum obróbcze CNC profili z aluminium INOX. Stolarka otworowa i budowlana – maszyny do produkcji drzwi, okien i fasad z aluminium i PCV. Nowoczesna stolarka okienna, otworowa, fasady wentylowane. Okna i drzwi PCV, stolarka budowlana okienna i drzwiowa. Maszyna do produkcji okien i drzwi z aluminium i PCV. Sprzedaż maszyn do produkcji okien z ALU / PCV, profili P.POŻ. Automatyzacja w produkcji stolarki otworowej – elastyczność w obróbce i cięciu profili alu i PCV. Nowoczesne maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej, do produkcji konstrukcji aluminiowych.

O firmie

CNC

Firma proponuje kompleksowe rozwiązania do obróbki ALUminium, PCV, stali i kompozytów. Specjalistyczne narzędzia: Frezy spiralne – piły tarczowe, frezy trzpieniowe, wiertła do ALU, PCV i kompozytów. Maszyny do frezowanie w 3, 4, 5 pięciu osiach w dowolnym materiale. Cięcie i frezowanie płyt elewacyjnych Dibond, Reynobond, Alucobond, narzędzia diamentowane. Od konsultacji do realizacji: Frezowanie CNC, 3D – sklejka, mdf, hpl. Szlifowanie na wysoki połysk metalu i drewna. Cięcie frezowanie płyt warstwowych i kompozytowych, pleksi, PCV. Frezy do materiałów kompozytowych GFK, CFK.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU