Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

4 osiowe centrum obróbkowe do alu / PCV, stali Ermes CNC

Centra obróbcze CNC do aluminium - Centra obróbcze CNC, tnące, do aluminum, PVC, stali
Ermes 4 osie – Centra obróbcze CNC do aluminium – Centra obróbcze CNC, tnące, do aluminum, PVC, stali

ERMES to nowa 4-osiowa maszyna CNC: ERMES to maszyna przemysłowa przeznaczona do wielu procesów produkcyjnych obróbki aluminium i profili ze stali. Maszyna może precyzyjnie reagować na różne wyzwania z różnych dziedzin produkcji: frezowanie krzywoliniowe kształtów w profilach, wiercenie otworów, gwintowanie. To jest maszyna sterowana numerycznie wyjątkowa, niezawodna i bardzo opłacalna. Centrum obróbkowe CNC profili z alu / stali, które ma na celu również poprawę sytuacji stanowiska pracy osób, które z niego korzystają poprzez zwiększoną wygodę w obsłudze maszyny.

4 – osiowe centrum obróbcze do profili z aluminium i stali Ermes CNC

Frezowanie profili aluminiowych dzięki uniwersalnej maszynie sterowanej w 4 osiach – profesjonalna obrabiarka CNC do szybkiej obróbki profili aluminiowych na maszynie sterowanej numerycznie. Wszechstronne wyposażenie w różne akcesoria CNC. Wysoka wydajność frezarki uzyskana dzięki innowacyjnego systemu sterowania CNC.

Centra Obróbcze do Metali - Maszyny do Obróbki CNC - Centrum obróbcze do profili aluminiowych
Ermes – Centra Obróbcze do Metali – Maszyny do Obróbki CNC – Centrum obróbcze do profili aluminiowych

Dzięki mocy 5 kW i 24 000 obr/min ERMES umożliwia łatwe sterowanie numeryczne wszystkimi wymogami produkcyjnymi. Ergonomiczny panel sterowania jest kompaktowy, podobnie jak cała maszyna, który zapewnia operatorowi łatwy dostęp do załadunku / rozładunku obrabianego elementu. Uzupełnieniem wyposażenia centrum obróbkowego jest 8-pozycyjna wymiana narzędzi. Wszystkimi procesami obróbczymi steruje CNC, poprzez ITALCAM CADCAM, kompletne i elastyczne oprogramowanie, które gwarantuje programowanie geometryczne, wizualizacje 3D, optymalizację położenia zacisków blokujących element, import STEP, programowanie parametryczne, listę zadań z importu zarządzania zewnętrznego i wiele więcej. OBRÓBKA PROFILI ALU I STALI W 4 OSIACH.

Pole robocze centrum obróbcze CNC do profili z aluminium, stali i PCV
Ermes – Pole robocze centrum obróbcze CNC do profili z aluminium, stali i PCV

Dane techniczne centrum obróbkowego Ermes:
Os X 3.450 mm. Y 600 mm. Z 265 mm.
Z= x 80 m/min. Y 60 m/min. Z 40 m/min.
Magazyn 12 miejsc
Cztery siłowniki mocowania
Szt. 2 Prawy lewy Stop odbojniki uruchamiane pneumatycznie
Moc elektrowrzeciona 5.5. kW 24.000 rpm
Waga 2.100 kg
Wymiary gabarytowe: 5.200 mm x 1.800 mm. x 2.500 mm.

Ermes CNC 4 osie interpolowane, które pozwalają na pracę pod dowolnym kątem
Ermes CNC 4 osie interpolowane, które pozwalają na pracę pod dowolnym kątem

Mocne strony 4 osiowego centrum obróbkowego do profili z aluminium, PCV i stali.

■ Kompaktowe i solidne centrum.
■ Wyposażony w 4 w pełni automatyczne zaciski.
■ Innowacyjne super kompaktowe wrzeciono HSK F50 o prędkości 24 000 obr./min.
■ 4 interpolowane osie, które pozwalają na pracę pod dowolnym kątem.

Centrum obróbcze do profili aluminiowych wykonuje precyzyjne frezowanie profili: Maksymalne wymiary robocze: dzięki czwartej osi obrotu obrabianego elementu może obrabiać profil pod dowolnym kątem od -90° do + 90°. Najwyższa jakość: Ergonomiczny panel sterowania jest kompaktowy, podobnie jak cała maszyna, który zapewnia operatorowi łatwy dostęp do załadunku / rozładunku elementu Wyposażenie uzupełnia 12-pozycyjna wymiana narzędzi. Maszyny CNC do aluminium: centra obróbcze do profili aluminium i stali cienkościennej.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.