Centrum obróbkowe CNC

4 osiowe centrum obróbkowe CNC profili aluminium Kronos 4.0

4 osiowe centrum obróbkowe CNC do profili z aluminium Kronos 4.0
4 osiowe centrum obróbkowe CNC do profili z aluminium Kronos 4.0

Uniwersalna maszyna przeznaczone do wykonywania złożonych obróbek maszynowych w profilach aluminiowych i PCV, stali. 4 osiowe centrum obróbkowe gwarantuje optymalne cykle obróbki.
Obróbka CNC profili aluminiowych posiada na swoim wyposażeniu głowicę do bardzo szybkiej wymiany narzędzi z magazynku na wysięgniku współbieżnym. Idealna frezarka do szybkiej i precyzyjnej obróbki elementów wymagających frezowania otworów, wiercenia, gwintowania oraz cięcia obrobionych profili alu na żądana długość. Zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili aluminiowych sterowane w 4 osiach roboczych zapewnia automatyzację cyklów roboczych.

4 osiowe centrum obróbkowe do profili z aluminium / PCV z głowicą ostrza tarczy piły do cięcia na wymiar.

Maszyna jest dostępna aż w kilku wersjach długości: 3.200 mm., 4.200 mm., 7.200 mm., 9.200 mm., 11.200 mm., elektrowrzeciono o mocy 6.6.kW, średnica ostrza tarczy piły Ø 450 mm. do cięcia profili z aluminium pod kątem stałym 90°. Opcjonalnie: głowica kątowego ustawiania głowicy tarczy piły. Moc silnika głowicy tarczy piły 3.0 kW. Przekrój sekcji profilu do obrabiania: 320 mm. na 230 mm. Na żądanie, są instalowane na maszynie głowice kątowe do obróbki bocznej kątowej. Ustawienie głowicy w osi A: w przedziale kątowym: od -90° do +90°.

Centrum obróbcze profili alu Kronos 7.0
Centrum obróbcze profili alu Kronos 7.0

Pole robocze centrum obróbkowego Kronos: Oś Z 490 mm., Oś Y 985 mm., Waga maszyny od 2.400 kg., do 6.400 kg. Pneumatyczne dociski są przesuwane na polu roboczym maszyny automatycznie przez głowicę roboczą. Układ przesuwania docisków na blacie roboczym maszyny umożliwia idealne pozycjonowanie docisków materiału. Dwie oddzielne strefy obróbki pozwalają na obróbkę w trybie wahadłowym. Wejście USB do łatwego załadowania programu z przygotowania produkcji. System operacyjny Windows.

4 osiowe centrum obróbkowe do profili z aluminium Kronos 7.0 CNC
4 osiowe centrum obróbkowe do profili z aluminium Kronos 7.0 CNC

4 osiowe centrum obróbkowe CNC do aluminium – niezawodne centrum Obróbcze CNC, które w jednym cyklu gwarantuje wiercenie, frezowanie, gwintowanie oraz cięcie tarczą piły profil z aluminium bądź z PCV.