Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

4 osiowe centrum obróbkowe CNC profili aluminium Kronos 4.0

4 osiowe centrum obróbkowe CNC do profili z aluminium Kronos 4.0
4 osiowe centrum obróbkowe CNC do profili z aluminium Kronos 4.0

Uniwersalna maszyna przeznaczone do wykonywania złożonych obróbek maszynowych w profilach aluminiowych i PCV, stali. 4 osiowe centrum obróbkowe gwarantuje optymalne cykle obróbki.
Obróbka CNC profili aluminiowych posiada na swoim wyposażeniu głowicę do bardzo szybkiej wymiany narzędzi z magazynku na wysięgniku współbieżnym. Idealna frezarka do szybkiej i precyzyjnej obróbki elementów wymagających frezowania otworów, wiercenia, gwintowania oraz cięcia obrobionych profili alu na żądana długość. Zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili aluminiowych sterowane w 4 osiach roboczych zapewnia automatyzację cyklów roboczych.

4 osiowe centrum obróbkowe do profili z aluminium / PCV z głowicą ostrza tarczy piły do cięcia na wymiar.

Maszyna jest dostępna aż w kilku wersjach długości: 3.200 mm., 4.200 mm., 7.200 mm., 9.200 mm., 11.200 mm., elektrowrzeciono o mocy 6.6.kW, średnica ostrza tarczy piły Ø 450 mm. do cięcia profili z aluminium pod kątem stałym 90°. Opcjonalnie: głowica kątowego ustawiania głowicy tarczy piły. Moc silnika głowicy tarczy piły 3.0 kW. Przekrój sekcji profilu do obrabiania: 320 mm. na 230 mm. Na żądanie, są instalowane na maszynie głowice kątowe do obróbki bocznej kątowej. Ustawienie głowicy w osi A: w przedziale kątowym: od -90° do +90°.

Centrum obróbcze profili alu Kronos 7.0
Centrum obróbcze profili alu Kronos 7.0

Pole robocze centrum obróbkowego Kronos: Oś Z 490 mm., Oś Y 985 mm., Waga maszyny od 2.400 kg., do 6.400 kg. Pneumatyczne dociski są przesuwane na polu roboczym maszyny automatycznie przez głowicę roboczą. Układ przesuwania docisków na blacie roboczym maszyny umożliwia idealne pozycjonowanie docisków materiału. Dwie oddzielne strefy obróbki pozwalają na obróbkę w trybie wahadłowym. Wejście USB do łatwego załadowania programu z przygotowania produkcji. System operacyjny Windows.

4 osiowe centrum obróbkowe do profili z aluminium Kronos 7.0 CNC
4 osiowe centrum obróbkowe do profili z aluminium Kronos 7.0 CNC

4 osiowe centrum obróbkowe CNC do aluminium – niezawodne centrum Obróbcze CNC, które w jednym cyklu gwarantuje wiercenie, frezowanie, gwintowanie oraz cięcie tarczą piły profil z aluminium bądź z PCV.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.