Przymiary – odbiornik rolotok profili z aluminium

Dzięki przymiarom Matic zwiększysz znacząco dokładność cięcia z wykorzystaniem pił jednogłowicowych. Zwiększysz też wydajność cięcia przecinarki do profili z aluminium minimalizując czas cyklu oraz ilość opadów. Automatyczny przymiar pozycjonujący Matic wyposażony jest w napęd przymiaru, który jest realizowany poprzez serwomotor gwarantujący precyzję ustawienia, dokładność cięcia na pile i powtarzalność pozycjonowania.

Przymiary - odbiornik rolotok profili z aluminium

Możliwość drukowania etykiet samoprzylepnych oraz skanowania kodów kreskowych. Matic to przymiar sterowany elektronicznie. Wygodny w obsłudze, precyzyjny w pracy. Z panelu dotykowego płyną dane wpisane przez operatora. Dokładność pozycjonowania gwarantuje powtarzalność cięcia, która wynosi ± 0,2 mm. Rolotok prawy z przymiarem pozycjonowany automatycznie według wprowadzonych wymiarów do pamięci podajnika.
Przymiar rolotok z odczytem elektronicznym długości cięcia. Automatyczny przymiar MATIC 4000 to stanowisko do precyzyjnego odmierzania elementów podczas cięcia; np. rurki z alu, kształtowniki, profile, listwy aluminiowe.

Przymiary - odbiornik rolotok profili z aluminium

Solidny odbiornik automatycznego pozycjonowania czoła odbojnika zadanego wymiaru, zapewnia jego pełną kompatybilność z piłą do cięcia profili z alu / PCV. Idealne dopasowanie do pił jednogłowicowych czyni z przymiaru Matic niezastąpionego pomocnika podczas cięcia profili z alu / PCV. Przymiar automatyczny do piły jednogłowicowej – Stanowisko do cięcia z automatycznym pozycjonowaniem czoła odbojnika. Stanowisko do cięcia profili z aluminium / PCV wyposażone w automatyczny przymiar do piły tarczowej / przecinarki / uciosarki. Automatyczny przymiar pozycjonujący Matic posiada dotykowy ekran do zapisywania danych. Automatyczny przymiar do pił tarczowych, ukośnicy, sterowanie z panelu dotykowego.

Przymiary - odbiornik rolotok profili z aluminium

Przyjazny interface użytkownika czyni z programowania listy cięcia przyjemność dla obsługującego przymiar. Język Polski. Autorskie oprogramowanie – możliwość dowolnej modyfikacji opcji pracy. Automatycznie pozycjonujący się przymiar typu Matic został zaprojektowany do precyzyjnych cięć pojedynczych, powtarzalnych (tzw. plasterkowanie), z list cięcia przy produkcji o dużym obłożeniu – zapisanych na USB / oraz przez Wi-Fi.

Przymiary - odbiornik rolotok profili z aluminium

Dostawa przymiaru elektronicznego do automatycznego pozycjonowania czoła odbojnika ciętego profilu odbywa się przy asyście autoryzowanego serwisu technicznego fabryki maszyn Geam Evolution z Rimini.