LINEA RD – WIERTARKO – KOŁCZARKA POZIOMA DWUSTRONNA CNC

Dwustronna wiertarko- kołczarka CNC przeznaczona do wiercenia otworów i osadzania kołków kleju w płytach meblowych. Wiercenie, frezowanie oraz osadzanie kołków i okuć w płytach panelowych z kompozytów drewnopochodnych.

Dwustronna maszyna #LINEARD specjalnie zaprojektowana do szybkiego wiercenia i osadzania kołków lub okuć na wąskich krawędziach obrabianych detali. Podajnik szynowy służy do łatwego załadunku elementów. Wiertarka wielowrzecionowa dwustronna z automatycznym pozycjonowaniem obrabianych elementów. W opcji powrotu urządzenia do załadunku i rozładunku z tej samej strony za pomocą czynności jednego operatora. Średnia wydajność 12/15 paneli na minutę.

Dwustronna wiertarko kołczarka pozioma, która wtrysk kleju i wprowadzenie maszynowe kołków do wąskich krawędzi elementów i profili włoskiej fabryki Omal. Dwustronna maszyna LINEA RD specjalnie zaprojektowana do szybkiego wiercenia i osadzania kołków lub okuć na wąskich krawędziach elementów. Podajnik szynowy do łatwego załadunku i opcji powrotu urządzenia do załadunku i rozładunku z tej samej strony za pomocą jednego operatora. Średnia wydajność 12/15 paneli na minutę.