Rolotok elektroniczny odczytu wymiaru do piły cięcia aluminium

Suport odbiornikowy – przenośnik rolkowy ROLLER-DIGIT z odczytem poprzez wyświetlacz elektroniczny oraz powiększające szkło jednocześnie. Stabilna konstrukcja stalowa rolotoku do precyzyjnego ustawiania wymiaru ciętego elementu. Rolotok do montażu po prawej strony piły jednogłowicowej z ustawnym czołem odbojnika pozycjonowanego profilu na żądany wymiar. Załadunek profili ALU / PCV od lewej strony pod odbojnik ogranicznika z prawej strony. Cyfrowy odczyt o wysokiej precyzji i anodowana rama rolotoku z wytłaczanego aluminium. Blokada wybranej pozycji czoła odbojnika za pomocą pokrętła. Opcjonalnie poprzez blokadę pneumatyczną.

Na wyposażeniu rolotoku jest kilkustopniowa regulacja wysokości celem dopasowania rolek do wysokości blatu stołu roboczego piły tarczowej. Dzięki kilkustopniowej regulacji możliwa jest ustawienie właściwej wysokości rolek pod płynny ruch obrabianego profilu z aluminium lub PCV. Cięcie od dołu tarczą piły na głowicy poruszającej się wzdłuż dwóch prowadnic utwardzanych powierzchniowo uzupełnia perfekcyjne działanie systemu pomiarowego dzięki prowadnicy pryzmatycznej montowanej z boku rolotoku.

Przenośnik rolkowy ROLLER-DIGIT z odczytem poprzez wyświetlacz elektroniczny
Przenośnik rolkowy ROLLER-DIGIT z odczytem poprzez wyświetlacz elektroniczny

Nylonowe rolki odporne na zarysowania zapobiegają uszkodzeniom powierzchni profili. I dlatego, rolki z tworzywa sztucznego nie rysują powierzchni transportowanych profili. Zatem rolotok gwarantuje bezpieczny przesuw profili. Jest możliwa kilkustopniowa regulacja wysokości rolotoku w celu dopasowania do wysokości blatu stołu piły tarczowej. Dzięki tej kilkustopniowej regulacji możliwe jest ustawienie właściwej wysokości rolek pod płynny ruch profilu. Cięcie od dołu tarczą piły na głowicy poruszającej się wzdłuż dwóch prowadnic utwardzanych powierzchniowo uzupełnia perfekcyjne działanie systemu pomiarowego. Dzięki prowadnicy pryzmatycznej montowanej z boku rolotoku urządzenie działa bez zarzutu.

Pneumatyczna blokada wybranej pozycji czoła odbojnika na rolotoku.
Pneumatyczna blokada wybranej pozycji czoła odbojnika na rolotoku.
Czoło odbojnika do ustawiania żądanej pozycji na rolotoku Digit.
Czoło odbojnika do ustawiania żądanej pozycji na rolotoku Digit.

Na wyposażeniu rolotoku odbiornikowego profili: Podwójne podparcie z regulacją wysokości rolotoku. W cenie uchwyt, który łączy uchwyt z maszyną. Podnoszony ogranicznik celem łatwego wprowadzenia profilu. Roller Digit to profesjonalny transporter rolkowy na korbkę z elektronicznym pomiarem i zapasowym odczytem poprzez powiększające szkło. Płynne ustawienie pozycji pośrednich do ergonomicznej pracy. Zapraszamy do składania zamówień w naszej firmie!