Przemysłowy odciąg wiórów i pyłów z PCV i ALUminium model Custom

Niestandardowe odciągi przemysłowe do wiórów ALU i PCV iV-Custom-Extrusion. Linia odciągów przemysłowych pod konkretne potrzeby do wiórów poprodukcyjnych.

Linia odciągów przemysłowych pod konkretne potrzeby  ALU i PCV iV-Custom-Extrusion.
Linia odciągów przemysłowych pod konkretne potrzeby ALU i PCV iV-Custom-Extrusion.

Na przestrzeni wielu lat pracy z odciągami wiórów, pyłów i trocin, firma iVision opracowała liczne rozwiązania, takie jak 1000-litrowe zbiorniki, zawór obrotowy z ciągłym wyładowaniem, a także systemy filtracji wstępnej, takie jak cyklonowe filtry wstępne, aby sprostać potrzebom naszych partnerów. Dzięki tej wszechstronności najwięksi światowi producenci profili od kilku lat stosują systemy iVision w swoich zakładach produkcyjnych.

Przemysłowy odciąg wiórów i pyłów z PCV i aluminium
Przemysłowy odciąg wiórów i pyłów z PCV i aluminium

Odciągi i odkurzacze przemysłowe Custom z linii Extrusion zostały stworzone, aby sprostać najbardziej wymagającym potrzebom naszych klientów w zakresie ssania. Te dedykowane systemy zostały opracowane w celu radzenia sobie z intensywną i ciągłą obróbką cykliczną. Stosowane są razem w połączeniu do dwugłowicowych pił tarczowych, ukośnic tarczowych, automatyczne centra tnąco-obróbcze CNC o dużej produkcji wiórów i pyłów oraz na innych skomplikowanych systemach w produkcji ciągłej.

Linia odciągów przemysłowych  wiórów ALU i PCV
Linia odciągów przemysłowych wiórów ALU i PCV

System ssący może się różnić w zależności od sektora przemysłowego, technologii stosowanych do produkcji i zbieranych materiałów. Odciągi do wiórów i odkurzacze przemysłowe IVision proponują użytkownikom moc, bezpieczeństwo i łatwość obsługi, zapewniając najwyższą wydajność we wszystkich sektorach przemysłu i niezależnie od rodzaju odkurzanego materiału. Znajdź odciąg, odkurzacz przemysłowy, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Nasz zespół inżynierów i techników jest w stanie szczegółowo przestudiować i wycenić najbardziej odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie i stworzyć spersonalizowany produkt dostosowany do Twoich potrzeb.

Odciągi przemysłowe do wiórów metalowych i PCV profili kształtowych tłoczonych
Odciągi przemysłowe do wiórów metalowych i PCV profili kształtowych tłoczonych

Zalety linii odciągów przemysłowych typu Custom to półautomatyczne i automatyczne czyszczenie filtra. Ekran dotykowy do rozpoznania stopnia zanieczyszczenia filtra. Pneumatyczne zamykanie bramy za pomocą pedału w celu jednoczesnej pracy z większą liczbą maszyn. Możliwość dodatkowego zbiornika od 500 do 1000 litrów w celu ciągłego pobierania materiału bez utrudniania produkcji. Cyklonowy filtr wstępny do wstępnej separacji materiału, który pozwala wydłużyć żywotność filtra głównego. Możliwość zdalnego sterowania. Zawór obrotowy. Szeroka gama akcesoriów dedykowanych do każdego zapotrzebowania sektora.