Przecinarka obrotowa CNC plazma do cięcia rur i profili

Tube series Warcom obrotnica CNC do cięcia rur i profili plazmą
Obrotnica CNC – Tube Warcom Obrotowa 3-osiowa przecinarka do cięcia rur i profili plazmą.

Szybka i dokładna prefabrykacja elementów konstrukcji stalowych jest dzisiaj możliwa dzięki perfekcyjnemu działaniu obrotnicy do cięcia rur i profili na przecinarce CNC Obrotnica przecinarki WTube do cięcia plazmą rur i profili stalowych to gwarancja najwyższej jakość cięcia. Wysoka jakość wycinanych detali na obrotnicy W-Power TUBE-SERIES znacząco ograniczy konieczność dodatkowej obróbki. Intuicyjne sterowanie maszyną. Obrotnica marki Warcom współpracuje z nowoczesnym oprogramowaniem. To wpływa na obniżenie kosztów wytworzenia gotowego elementu konstrukcji końcowej ze stali.

W-Power TUBE-SERIES
W-Power TUBE-SERIES Obrotowa 3-osiowa przecinarka do cięcia rur i profili plazmą

Maszynowe cięcie plazmą rur i profili na obrotnicy CNC. Dzięki połączeniom rur z instalacją odciągową do odciągania pyłów i gazów z urządzenia, zanieczyszczenia są odprowadzane z wnętrza ciętego profilu i rury, zwiększając bezpieczeństwo pracy. Możliwość wyposażenia w głowicę 3D do cięcia plazmą. Natomiast dzięki 5-cio osiowej głowicy 3D urządzenie uzyskuje nieograniczone możliwości cięcia i fazowania obrabianego elementu. Możliwe jest cięcie i fazowanie blach, szybka wymiana narzędzia, nieograniczony obrót palnika, cięcie rur, profili i kształtowników ze stali. Minimalna i maksymalna średnica przekroju okrągłego 50mm. 600mm. Opcje są dopasowywane pod indywidualne potrzeby użytkownika.

Obrotnica przecinarki plazmowej WTube CNC Warcom.

Przecinarka obrotowa CNC do cięcia plazmą rur i profili: Dane techniczne: CNC Plasma Cutter for Metal Tubes Cutting Warcom.
Rozmiar przekroju kwadratowego 40×40 mm 420×420 mm
Przekrój prostokątny o wymiarach 40×50 mm 500×300 mm
Otwarte profile L, UPN, HEA. HEB rozszerzenie. IPN/IPE
Maksymalna długość załadunku 12mb
Maksymalna długość rozładunku 12 mb
Typ głowicy tnącej 2D/3D

Obrotnica przecinarki WTube CNC
Obrotnica przecinarki WTube CNC

TUBE SERIES to seria plazmowa Warcom przeznaczona do obróbki / cięcia rur i profili o minimalnej średnicy obrotowej od 50 mm do maksymalnie 600 mm i maksymalnej długości 12.000 mm. Możliwe do obróbki przekroje sięgają od standardowych profili zamkniętych, takich jak okrągłe, kwadratowe i prostokątne, po najróżniejsze profile otwarte stosowane w dziedzinie konstrukcji. Maszyna jest programowana za pomocą łatwego w obsłudze systemu oprogramowania opracowanego specjalnie do cięcia rur, który umożliwia wykonywanie różnych operacji obróbki na dwóch osiach X i Y. System 4 lunet gwarantuje maksymalną kontrolę profilu podczas obrotów i obróbki, wspomagany przez wydajny system czujników laserowych, który pozwala na kompensację odkształceń i nieliniowości samych profili.