Piła ukośnicowa z nachyleniem ostrza piły i wierceniem Smart 45

Piła ukośnica do dzrw z drewna
Podwójna automatyczna Smart 45 Piła ukośnicowa z nachyleniem ostrza piły i wierceniem bocznym

Smart 45 Podwójna automatyczna piła ukośnicowa z jednostkami wiertarskimi z nachyleniem ostrza. Zaprojektowane specjalnie do obróbki ościeżnicy drzwiowej ze złączem 45°. Dwustronna piła z wierceniem do ramiaków z drewna – kompozytów drewnopochodnych stosowanych do produkcji drzwi.

Pila podwójna ukośnicowa
Piła dwugłowicowa do cięcia i wiercenia obróbki ramiaków produkcji drzwi

Standardowe wyposażenie piły dwugłowicowej do obróbki ramiaków do produkcji drzwi. Ruchoma głowica z napędem silnikowym za pomocą motoreduktora i odczytem wysokości za pomocą elektronicznego wyświetlacza (przesuwanie odbywa się na rolkach z kulkami obiegowymi). Automatyczne 2-pozycyjne nachylenie ostrza (0 – 45° do wewnątrz) za pomocą ręcznie sterowanego siłownika pneumatycznego (pneumatyczny siłownik nachylenia uruchamiany jest przyciskiem). Grupy pił NR.2 z tarczami Ø 400: każda grupa wyposażona w niezależny silnik o mocy 3 kW.

Piła ukośnicowa do cięcia drewna z nachyleniem ostrza piły i wierceniem
Smart 45 automatyczna piła dwugłowicowa do obróbki ramiaków do produkcji drzwi

Dane techniczne: Maks. szerokość cięcia 210 mm Maks. wysokość cięcia: 120 mm (z ostrzami 90°), 75 mm (z ostrzami 45°). Minimalna długość szerokość cięcia: 880 mm (z ostrzem 45°), 480 mm (z ostrzem 45° z naprzemiennym cięciem), 220 mm (z ostrzem 90°). Maksymalna długość długość cięcia 3100 mm.

Dwustronna piła z wierceniem
Dwustronna piła z wierceniem

Akcesoria na zamówienie: 1-osiowy programator elektroniczny działający na długość cięcia. Obrót grup głowic wiercących ustawianych pod kątem 0° i 45°.