Piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych BARRACUDA EL Ø 550

Przecinarka jednogłowicowa z wysuwanym ostrzem tarczy piły. Tryb posuw tarczy piły automatyczny. Idealna piła jednogłowicowa do profesjonalnego cięcia profili aluminiowych pod różnych kątem. Producent maszyn do cięcia aluminium i PVC Geam Evolution gwarantuje idealne cięcie profili pod różnym kątem. Elektroniczne pozycjonowanie głowicy pod kąty pośrednie. Automatyczna piła tarczowa do cięcia materiału pełnego i profili z aluminium bez wyrwań. Piła kątowa jednogłowicowa przecinarka, ukośnica do cięcia aluminium, PCV, listew, ram, ramek. Średnica tarczy Ø 550 mm.

Piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych  BARRACUDA EL Ø 550

Precyzyjna maszyna do cięcia kątowego i profesjonalnej obróbki profili z aluminium. Stałe pozycje ustawień kątowych głowicy cięcia tarczy piły: -20°,-45°,90°,+45°,+20° z możliwością pozycjonowania pośredniego stopni pochyłu głowicy piły za pomocą silników bezszczotowych. Przecinarka do profili aluminiowych i PCV. Automatyczna piła tarczowa do cięcia materiału pełnego i profili z aluminium bez wyrwań. Piła tarczowe do cięcia aluminium i PCV. Hydropneumatyczny posuw tarczy piły wzdłuż prowadnic pryzmatycznych. Sterowanie ustawień kątowych głowicy z pulpitu sterowania piłą. Kątowa piła jednogłowicowa do cięcia profili kształtowników wykonanych z aluminium i PVC. Automatycznie zamykana / otwierana osłona wirującej  tarczy piły. Integralna osłona obszaru cięcia piły za pomocą siłownika uruchamianego w chwili rozpoczęcia cięcia. Wyświetlacz cyfrowy ustawień kątowych głowicy piły w wersji automatycznej Barracuda EL.

Piła jednogłowicowa do cięcia kątowego profili ALU / PCV Ø 550 mm. bez wyrwań.
Piła jednogłowicowa do cięcia kątowego profili ALU / PCV Ø 550 mm. bez wyrwań.

Innowacyjna maszyna do cięcia w trybie automatycznego posuwu ostrza tarczy piły. Wersja elektroniczna BARRACUDA 550 EL posiada na wyposażeniu szt. 2 poziome siłowniki mocujące i blokujące cięty profil. Opcjonalnie dodatkowe dwa siłowniki pionowe z szerokimi dociskami, które służą do blokowania całych pakietów profili. Przecinarka do aluminium i PVC. Piła tarczowa do aluminium i metali lekkich. Na wyposażeniu instalacja chłodząco-smarująca- to precyzyjnie dozująca instalacja chłodząco-smarująca piłę. Profesjonalna ukośnica do aluminium, PVC, materiałów z plastiku.

Wymiary gabarytowe piły tarczowej do cięcia profili z aluminium:
BARRACUDA 550 dł. x szer. x wys. 780x1550x1600 mm.
Waga piły jednogłowicowej: 480 kg

DANE TECHNICZNE:
Średnica ostrza tarczy piły Ø 550 mm.
Silnik trójfazowy 400 V 50/60 Hz 2,2 kW.
Obroty ostrza tarczy piły cięcia: 2800 obr/min.
Ciśnienie robocze: 7 bar
Pneumatyczne smarowanie narzędzia cięcia. Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium – Piła jednogłowicowa do aluminium – Piła automatyczna do aluminium – Piła do profili aluminiowych – Tarcze i piły do cięcia aluminium – profesjonalne cięcie Kształtowników z Aluminium – obróbka maszynowa Kształtowników z Aluminium – Piła Ukośnica Do Aluminium – Cięcie aluminium piła tarczowa. Solidne maszyny do cięcia, obróbki i łączenia profili z aluminium.