Odciągi wiórów ALUminium iVision | Nowoczesne odkurzacze przemysłowe

Extrusion Line odciąg przemysłowy
Linia odciągu do skutecznego odsysania wiórów z ALUminium i PCV EXTRUSION LINE

Wysokowydajny odkurzacz do wiórów powstałych przy cięciu i obróbce aluminium, PCV, kompozytów wspomagany w linii z innymi urządzenia do poprawy skuteczności pracy odciągu. Tak właśnie, linia odciągów do skutecznego odsysania wiórów z ALUminium i PCV powstała dzięki zdobytym doświadczeniom w sektorze mechaniki przemysłowej. W ramach poszukiwań odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie użytkowników maszyn obróbki ALUminium i kompozytów w zakresie skutecznego odsysania wiórów i pyłu, które powstają podczas cięcia profili, frezowania krzywoliniowego, frezowania wzdłużnego, wiercenia, a nawet gwintowania firma E – Maszyny- CNC ma przyjemność przedstawić: Linię odciągów i odkurzaczy przemysłowych do PRODUKCJI elementów z ALUMINIUM I PVC – Extrusion.

Linia skutecznych odciągów Extrusion-line
Linia skutecznych odciągów Extrusion-line do odsysania wiórów z ALU i PCV

Każda jednostka, moduł, które się składają na linię Extrusion jest wyposażona w wysokowydajny filtr, który pozwala na zebranie co najmniej 99,9% odsysanych cząstek. Linia odciągów przemysłowych do wiórów z aluminium, PCV i PE jest szczególnie odpowiednia do obrabiarek, automatycznych centrów obróbczych (CNC), tarczowych pił jednogłowicowych do cięcia profili pod różnym kątem, pił dwugłowicowych tarczowych do cięcia profili z ALUminium i PCV, dużych pił pionowych formatowych i wiertarek lub głowic wiercących w aluminium i PCV. Odciągi iVision | Nowoczesne odkurzacze przemysłowe włoskiej fabryki iVision Vacuum cleaner | Hi-tech industrial vacuum cleaners.

iVision linia odciągów Extrusion do aluminium
iVision linia odciągów Extrusion do aluminium i PCV

Dzięki innowacjom zastosowanych w linii do obróbki kształtowników wytłaczanych z ALU i PCV, czas i koszty konserwacji Twojej obrabiarki zostaną drastycznie zmniejszone w porównaniu z tradycyjnymi metodami usuwania wiórów i zanieczyszczeń poprodukcyjnych.