Odciąg Wiórów Aluminiowych z ploteru CNC

FLAT TABLE linia odciągów
FLAT TABLE linia odciągów do wiórów z ALU z ploteru CNC – Odciąg do maszyn CNC.

FLAT 100 4-700 iVision o mocy KW 4 z max podciśnieniem mbar 190 do skutecznego odciągu wiórów z ALUminium i kompozytów. Profesjonalny odciąg FLAT TABLE z linii produkcyjnej odciągów do wiórów z ALU z ploteru CNC. Profesjonalny odciąg pod wióry aluminium do plotera frezującego CNC z antenowym wysięgnikiem ramiennym do zapobiegania zagięciom rury z tworzywa sztucznego.

Flat table - Odciągi przemysłowe do centrum obróbczego - plotera frezującego CNC i piły do rozkroju płyt panelowych
Flat table – Odciągi przemysłowe do centrum obróbczego – plotera frezującego CNC i piły do rozkroju płyt panelowych

Odciąg Wiórów Aluminiowych do maszyn i urządzeń obrabiających profile i płyty panelowe z ALU i kompozytów. Skuteczne urządzenia odciągowe bezpośrednio od producenta bez pośredników dostarcza klientom firma E – Maszyny – CNC z Gdańska. Skuteczne odciągi do wiórów aluminiowych z wysięgnikiem antenowym to urządzenia odciągowe dla wydajnego odsysania wiórów dzięki wytwarzaniu podciśnienia i płynnej cyrkulacji powietrza w przewodach. Praktyczny odciąg wiórów metalu oraz opiłków dzięki wysokowydajnym wentylatorom przemysłowym – Szybka realizacja i skuteczny serwis techniczny.

Odciąg wiórów- wrzeciono - Maszyny CNC Frezarki Plotery
Flat Table Line profesjonalny odciąg wiórów – Maszyny CNC Frezarki Plotery CNC

Nowe odciągi wiórów dla zakładów w ramach dostawy przemysłowych systemów odciągowych – Odciągi i odpylanie przemysłowe. Odciągi przemysłowe ponadto w ofercie: Wyciągi, filtry i odciągi trocin. Firma gwarantuje skuteczne montaż instalacji odsysania wiórów do różnych maszyn.