O firmie

CZYM ZAJMUJE SIĘ NASZA FIRMA?

Sprzedajemy maszyny do cięcia i obróbki aluminium, PCV i stali INOX. Maszyny prosto z fabryki z Włoch.

Obróbka profili aluminiowych do fotowoltaiki. Obróbka kompozytów włóknistych. Rozwiązania do obróbki kompozytów z tworzyw sztucznych. Obróbka skrawaniem elementów kompozytowych. Kompozyty – Frezowanie CNC. Frezy do kompozytów. Obróbka tworzyw sztucznych. Odciąg pyłów do obróbki kompozytów. Centra tnąco-obróbcze CNC profili Alu / PCV. Plotery
do frezowania i rozkroju płyt z włókno – cementu, HPL. Nowoczesne piły dwugłowicowe, precyzyjne centra obróbkowe CNC, przecinarki tarczowe jednogłowicowe. Przedstawicielstwa różnych producentów maszyn do cięcia aluminium, PVC i stali oraz kompozytów, tworzyw sztucznych i drewna. Maszyny do wycinania kształtów w płytach Alucobond. Narzędzia i frezy do okien PVC i okien aluminiowych i do rozkroju płyt z kompozytów. Serwis techniczny maszyn do obróbki Aluminium – cięcie, frezowanie, gwintowanie, rozkrój. Innowacyjne technologie obróbki profili aluminiowych. Sprzedaż kompletnych linii do produkcji stolarki aluminiowej. Maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej.

O firmie

E-MASZYNY CNC

Dostawa i montaż maszyn do produkcji stolarki aluminiowej. Serwis techniczny. Frezowanie – cięcie – gwintowanie profili z aluminium, PCV -p.poż. Piły pionowe do rozkroju płyt z kompozytów. Automatyzacja obróbki elementów z aluminium. Plotery do frezowania i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych. Prasy – zagniatarki do obróbki drzwi i okien z aluminium. Maszyna wysokiej precyzji cięcia i frezowania do obróbki profili, kształtowników i rur aluminiowych. Maszyny dla producentów fasad alu, ślusarki aluminiowej i stalowej p.poż. Piły jednogłowicowe do cięcia aluminium. Przemysłowe piły tarczowe do cięcia aluminium.

O firmie

ŚWIAT MASZYN DO PROFESJONALNEJ OBRÓBKI ALUMINIUM

  • PCV, stali INOX i płyt kompozytowych. Wysokiej klasy obrabiarki – centra obróbcze CNC do profili alu i płyt wielkoformatowych. Niezawodne maszyny do obróbki aluminium /PCV, stali p.poż. Nowoczesne centra obróbcze CNC.
  • Solidne maszyny dla producentów fasad, ślusarki aluminiowej i stalowej – stolarki ognioodpornej.
  • Maszyny do obróbki aluminium z fotowoltaiki: cięcie i wiercenie- łączników do szyn, cięcie trapezów do fotowoltaiki, klemy typu U, cięcie szyny do paneli fotowoltaicznych.
  • Maszyny pod indywidualne dostosowania pod najróżniejszych potrzeby produkcyjne.
  • Cyfrowe układy sterowania procesami przemysłowymi. Centra obróbcze do przetwarzania profili: Maszyny do cięcia profili alu / PCV. Dwugłowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych.
  • Wysokiej jakości maszyny niezawodne w działaniu maszyny. Solidne maszyny do: Stolarka Aluminiowa – Stolarka Otworowa – Stolarka Okienna.
  • Maszynowa obróbka płyty elewacyjnej. Piła panelowa CNC do rozkroju płyty automat. Pionowe piły panelowe do rozkroju płyt włókno cement, HPL. Nowoczesne i niezawodne frezarki CNC. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond. Ploter CNC do rozkroju płyt meblowych dużych wymiarów.
O firmie

MASZYNY DO ŚLUSARKI I STOLARKI OTWOROWEJ.

Maszyny dla poważnych producentów okien PVC i Alu – Stolarka okienna PVC i Alu. Technologia produkcji stolarki aluminiowej. Linie produkcyjne do produkcji okien i drzwi ALU/PCV/ P.POŻ.

Technologie produkcji okien i fasad z aluminium. Obróbka maszynowa profili aluminiowych CNC. Profesjonalne maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej. Centrum obróbcze CNC profili z aluminium INOX. Stolarka otworowa i budowlana – maszyny do produkcji drzwi, okien i fasad z aluminium i PCV. Nowoczesna stolarka okienna, otworowa, fasady wentylowane. Okna i drzwi PCV, stolarka budowlana okienna i drzwiowa. Maszyna do produkcji okien i drzwi z aluminium i PCV. Sprzedaż maszyn do produkcji okien z ALU / PCV, profili P.POŻ. Automatyzacja w produkcji stolarki otworowej – elastyczność w obróbce i cięciu profili alu i PCV. Nowoczesne maszyny do produkcji ślusarki aluminiowej, do produkcji konstrukcji aluminiowych.

TARCZE I PIŁY DO CIĘCIA ALUMINIUM

Piła widiowa TCT do cięcia aluminium. Piły tarczowe do cięcia aluminium i PCV. Dwugłowicowa piła do profili aluminiowych/PCV piła Ø 600. Dwustronne precyzyjne cięcie profili aluminiowych pod kątem 45°, 90°. Dwugłowicowa automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych. Maszyny do cięcia z podwójną głowicą piły tarczowej. Maszyny do obróbki Aluminium. Maszyny 3, 4 ,5 – osiowe frezarki CNC, plotery CNC, centra obróbcze. Frezarko-kopiarki do aluminium. Uniwersalne frezarko-kopiarki. Obróbka maszynowa płyt elewacji wentylowanych z zastosowaniem okładzin włóknisto cementowych. Ploter frezujący – dibond alucobond. Specjalnie wyposażone plotery frezujące CNC do rozkroju i frezowania płyt z tworzyw sztucznych. Obróbka materiałów kompozytowych – profesjonalne obrabiarki CNC z tarczą piły kątowej na wyposażeniu do cięcia płyt.

Firma proponuje kompleksowe rozwiązania do obróbki kompozytów. Frezy spiralne – piły tarczowe, frezy trzpieniowe, wiertła do materiałach kompozytowych. Frezowanie w pięciu osiach w dowolnym materiale. Frezowanie Dibondu, Reynobondu, Alucobondu, narzędzia diamentowane. Od konsultacji do realizacji: Frezowanie CNC, 3D – sklejka, mdf, hpl. Cięcie frezowanie płyt warstwowych i kompozytowych, pleksi, PCV. Frezy do materiałów kompozytowych GFK, CFK.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU