Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Prasy krawędziowe CNC - Prasy do zaciskania ALU - Nożyce gilotynowe

Zagniatarka do naroży aluminiowych – Zaciskarka do naroży aluminiowych CF 3D

Automatyczna zagniatarka do zaciskania profili aluminiowych z regulacją poprzeczną noży
Automatyczna zagniatarka do zaciskania profili aluminiowych z regulacją poprzeczną noży

Prasa do zaciskania aluminiowych profili wielkogabarytowych z zachowaniem najwyższych wymogów jakościowych. 2 głowice uniwersalne pozycjonowane z ostrzami noży z regulacją w 3 płaszczyznach. W ten sposób zagniatarka do naroży profili aluminiowych działa w systemie szybkiego zaciskania poprzez synchroniczny ruch głowic prasujących naroże z alu.

Zagniatarka Zaciskarka do naroży aluminiowych
Zagniatarka Zaciskarka do naroży aluminiowych – Prasa do zaciskania naroży okna i drzwi alu

Zagniatarka Zaciskarka do naroży aluminiowych – Zaciskarka do naroży aluminiowych CF 3D. Zaciskarka do naroży aluminiowych hydrauliczna dzielona głowica. Prasa do profili aluminiowych. Zagniatarka do naroży dla profili aluminiowych – Hudrauliczna zaciskarka do zagniatania naroży profili aluminiowych. Zaciskarka przeznaczona do łączenia ze sobą profili z aluminium uciętych pod kątem 45 stopni. Prasa z podstawowym zakresem regulacji, zapewniająca prawidłowe zaciskanie naroży profili aluminiowych różnych systemów.

Prasa do zaciskania naroży z aluminium
Prasa do zaciskania naroży z aluminium

Zagniatarka do naroży aluminiowych z głowicą ustawną poprzecznie. Zaciskarka do naroży aluminiowych z przesuwanymi nożami. Zaciskanie profili wielkogabarytowych z aluminium. Automatyczna zagniatarka hydrauliczna o najwyższych wymogach jakościowych. Przeznaczenie: okna, drzwi z aluminium.

Zagniatarka do naroży aluminiowych z głowicą ustawną poprzecznie.
Zagniatarka do naroży aluminiowych z głowicą ustawną poprzecznie.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.