Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Wycinarki laserowe W-Fiber Warcom

Wycinarka laserowa WARCOM W-Fiber
Wycinarka laserowa WARCOM W-Fiber

Warcom W-Fiber 3D cutting – cięcie laserem pod kątem. Doświadczenie 360°. Warcom W-Fiber to model wycinania laserem, który reprezentuje najdoskonalszą gamę maszyn do cięcia laserem światłowodowym Warcom. W-Fiber Warcom to najwyższa produktywność, precyzja i niezawodność działania cięcia blachy. Zwiększając moc lasera możesz zwiększyć prędkość cięcia niemal liniowo!

Większa moc to nie tylko większa produktywność, ale także jakość. Zwiększenie mocy wprowadza do materiału mniej ciepła ze względu na większą prędkość cięcia, co poprawia finalną jakość wykończenie cięcia. Ponadto wyższa prędkość cięcia laserem oznacza krótsze czasy cyków produkcji i wyższą wydajność godzinową, a tym samym niższe całkowite koszty operacyjne. Aby to osiągnąć, potrzebna jest maszyna, która zapewnia bardzo dynamiczny posuw w osiach roboczych: maszyna musi być w stanie osiągnąć wysokie prędkości skrawania (prędkości) i dokonywać szybkich zmian kierunku (przyspieszenia), aby nie ograniczać produktywności. Do tego filmu wykorzystaliśmy wycinarkę laserową W-Fiber 1530 12 kW, która ma maksymalną prędkość 210m/min i przyspieszenie 2G.

W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D
W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D

Kolejny niesamowity W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D. Wycinarka została dostarczona i jest gotowa do rozpoczęcia produkcji cięcia laserem w zakładzie. W-Fiber charakteryzuje się wysoką wydajnością przy maksymalnym przyspieszeniu 2G i maksymalnej prędkości 210 m/min i jest szczególnie odpowiedni do cięcia różnych materiałów, w tym wysoce odblaskowych, z maksymalną wydajnością cięcia stali miękkiej 40 mm przy użyciu źródeł lasera o dużej mocy . Wycinarki Laserowe Fiber – Wycinarka laserowa do blachy – Laser CNC z napędami liniowymi – profesjonalne obrabiarki CNC – Wycinarka Laserowa do Cięcia Metalu – Lasery Światłowodowe FIBER – cięcie z najwyższą precyzją – Wycinarki laserowe do metalu – dokładne cięcie blachy.

Cięcie laserem W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D
Cięcie laserem W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D

Coraz więcej klientów wybiera naszą maszynę do cięcia laserowego Warcom z głowicą tnącą 3D Bevel do fazowania. Cięcie ukosowe blachy laserem to rozwiązanie stosowane w celu zwiększenia dostępnej powierzchni krawędzi. A to pozwala na lepsze cięcie. Głowica tnąca Bevel, posiada możliwość ustawiwień kątowych +/- 48°. To, pozwala na wykonywanie tego rodzaju elementów oprócz klasycznego cięcia płyt.

Głowica tnąca Bevel, z nieskończoną rotacją i możliwością osiągnięcia +-48°
Głowica tnąca Bevel, z rotacją głowicy i możliwością ustawień kątowych nawet do +-48°

Znana na całym świecie dbałość firmy Warcom o solidność wykonania maszyn gwarantuje najwyższą jakośc wycinarki laserowej. To, w połączeniu z wykorzystaniem najnowszych na rynku rezonatorów laserowych o wysokiej wydajności gwarantuje produktywność oraz minimalizuje koszty konserwacji i zużycie energii.