Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

obróbka plastyczna blach i rur

Wycinarki laserowe WARCOM W-Fiber

Wycinarka laserowa WARCOM W-Fiber
Wycinarka laserowa WARCOM W-Fiber

Zwiększając moc lasera możesz zwiększyć prędkość cięcia niemal liniowo! Większa moc to nie tylko większa produktywność, ale także jakość. Zwiększenie mocy wprowadza do materiału mniej ciepła ze względu na większą prędkość cięcia, co poprawia finalną jakość wykończenie cięcia. Ponadto wyższa prędkość cięcia laserem oznacza krótsze czasy cyków produkcji i wyższą wydajność godzinową, a tym samym niższe całkowite koszty operacyjne. Aby to osiągnąć, potrzebna jest maszyna, która zapewnia bardzo dynamiczny posuw w osiach roboczych: maszyna musi być w stanie osiągnąć wysokie prędkości skrawania (prędkości) i dokonywać szybkich zmian kierunku (przyspieszenia), aby nie ograniczać produktywności. Do tego filmu wykorzystaliśmy wycinarkę laserową W-Fiber 1530 12 kW, która ma maksymalną prędkość 210m/min i przyspieszenie 2G.

W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D
W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D

Kolejny niesamowity W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D został dostarczony i jest teraz gotowy do rozpoczęcia produkcji dla naszego klienta. Wycinarki Laserowe Fiber – Wycinarka laserowa do blachy – Laser CNC z napędami liniowymi – profesjonalne obrabiarki CNC – Wycinarka Laserowa do Cięcia Metalu – Lasery Światłowodowe FIBER – cięcie z najwyższą precyzją – Wycinarki laserowe do metalu – dokładne cięcie blachy.

Cięcie laserem W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D
Cięcie laserem W-Fiber 20-40 4kW z głowicą tnącą Bevel 3D

Coraz więcej klientów wybiera naszą maszynę do cięcia laserowego Warcom z głowicą tnącą 3D Bevel do fazowania. Cięcie ukosowe to proces, w którym cięcie nie jest wykonywane prostopadle do arkusza i jest to zwykle rozwiązanie stosowane w celu zwiększenia dostępnej powierzchni krawędzi, co pozwala na mocniejsze i bezpieczniejsze spawanie. Głowica tnąca Bevel, z nieskończoną rotacją i możliwością osiągnięcia +/- 48°, pozwala na wykonywanie tego rodzaju elementów oprócz klasycznego cięcia płyt.

Głowica tnąca Bevel, z nieskończoną rotacją i możliwością osiągnięcia +-48°
Głowica tnąca Bevel, z rotacją głowicy i możliwością osiągnięcia nawet +-48°
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.