Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Wycinarka laserowa WARCOM W-Fiber 3D

Wykrawanie laserem - obróbka plastyczna blach i rur
Wykrawanie laserem – obróbka plastyczna blach i rur

Wycinarka laserowa do blach Laser Fiber firmy Warcom. Najszybszy Laser Fiber, który umożliwia wypalanie arkuszy blach z ogromną precyzją. Wycinarki laserowe do metalu Warcom Fiber to cięcie z najwyższą precyzją. W-Fiber – rozwiązanie Warcom do cięcia laserowego to sześćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji maszyn do obróbki blach (w tym prasy krawędziowe hydrauliczne i elektryczne, nożyce gilotynowe, przecinarki plazmowe i wycinarki laserowe). Wycinarka laserowa – Laser Fiber – Pełna automatyzacja wycinania laserem arkuszy blach. Warcom to marka istniejąca od 1979 roku sprawiają, że włoska fabryka maszyn jest punktem odniesienia na rynku międzynarodowym. Doświadczenie, które zostało zdobyte zawsze służyło innowacji. I stąd, z projektem, który ujrzał światło ponad 10 lat temu, narodził się W-Fiber. Wycinarka laserowa Fiber laser do blach to nowoczesna maszyna, stworzona i przemyślana dla klientów z różnych dziedzin obróbki stali.

Wycinarka laserowa – Laser Fiber – Pełna automatyzacja wycinania laserem arkuszy blach.

Laserowa wycinarka o różnych wymaganiach dotyczących jakości cięcia, szybkości cięcia, logistyki oraz zużycia energii i gazu. Posiadanie niezawodnych i skutecznych rozwiązań dla automatyzacji oraz poleganie na kompletnym pakiecie „All-In-Light” firmy Precitec, wraz z mistrzostwem w realizacji projektu mechanicznego, pozwalają naszemu W-Fiber na spełnienie tych wymagań. Dzięki znakomitym informacjom zwrotnym z rynku, włoskiego i zagranicznego, Warcom ma silniejsze motywacje do ulepszania tej technologii, zbliżania się do jakości cięcia CO2 przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zalet laserów światłowodowych.

W-Fiber - rozwiązanie Warcom do cięcia laserowego
W-Fiber – rozwiązanie przemysłowe Warcom do cięcia laserowego arkuszy blach

Najnowsza Technologia cięcia kątowego laserem to znak rozpoznawczy profesjonalnej obrabiarki CNC. Silniki liniowe we wszystkich osiach wycinarki laserowej gwarantują bezawaryjność na długie lata. Wycinarki laserowe model W-FIBER to maszyny zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności, precyzji i niezawodności oraz reprezentujące najwyższy poziom w ofercie laserów światłowodowych Warcom z Włoch. Super szybki laser światłowodowy na silnikach liniowych pozwala na cięcie blach i innych materiałów o różnej grubości od bardzo cienkich po bardzo grube. Możliwe różne konfiguracje maszyn laserowego cięcia.

Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM
Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM

Wycinarki laserowe Fiber firmy Warcom to uniwersalne zastosowanie wycinarki laserowej, które umożliwia obróbkę blachy specjalnej, stali czarnej i nierdzewnej. Oraz wycina w blachach z miedzi, mosiądzu, aluminium i tytanu. Super szybki laser światłowodowy na silnikach liniowych charakteryzuje się wysoką wydajnością przy maksymalnym przyspieszeniu 2G i 210 m/min maksymalnej prędkości, szczególnie nadają się do cięcia różnych materiałów, w tym wysoce odblaskowych, oraz zdolnością cięcia stali węglowej o grubości do 40 mm źródłem lasera o dużej mocy. Dlatego wycinarki laserowe do metalu Warcom Fiber to cięcie blach z najwyższą precyzją.

Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM
Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM

Solidność konstrukcji Warcom oraz zastosowanie najnowocześniejszych wysokowydajnych rezonatorów laserowych zmniejszają koszty konserwacji i zużycie energii do minimum. Zintegrowany panel elektryczny oraz elegancka i kompaktowa konstrukcja pozwalają W-FIBER zachować ograniczoną powierzchnię w działach produkcyjnych. Gama W-Fiber może być wyposażona w systemy blokad do automatycznego załadunku i rozładunku blach i obrabianych elementów oraz w automatyczne magazyny pionowe. Blokady te pozwalają na optymalizację procesu produkcyjnego dając możliwość pracy z całkowicie zautomatyzowaną i bezobsługową instalacją.