Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Wycinarka laserowa WARCOM W-Fiber 3D

Wykrawanie laserem - obróbka plastyczna blach i rur
Wykrawanie laserem – obróbka plastyczna blach i rur

Wycinarka laserowa do blach Laser Fiber firmy Warcom. Najszybszy Laser Fiber, który umożliwia wypalanie arkuszy blach z ogromną precyzją. Wycinarki laserowe do metalu Warcom Fiber to cięcie z najwyższą precyzją. W-Fiber – rozwiązanie Warcom do cięcia laserowego to sześćdziesiąt lat doświadczenia w produkcji maszyn do obróbki blach (w tym prasy krawędziowe hydrauliczne i elektryczne, nożyce gilotynowe, przecinarki plazmowe i wycinarki laserowe). Wycinarka laserowa – Laser Fiber – Pełna automatyzacja wycinania laserem arkuszy blach. Warcom to marka istniejąca od 1979 roku sprawiają, że włoska fabryka maszyn jest punktem odniesienia na rynku międzynarodowym. Doświadczenie, które zostało zdobyte zawsze służyło innowacji. I stąd, z projektem, który ujrzał światło ponad 10 lat temu, narodził się W-Fiber. Wycinarka laserowa Fiber laser do blach to nowoczesna maszyna, stworzona i przemyślana dla klientów z różnych dziedzin obróbki stali.

Wycinarka laserowa – Laser Fiber – Pełna automatyzacja wycinania laserem arkuszy blach.

Laserowa wycinarka o różnych wymaganiach dotyczących jakości cięcia, szybkości cięcia, logistyki oraz zużycia energii i gazu. Posiadanie niezawodnych i skutecznych rozwiązań dla automatyzacji oraz poleganie na kompletnym pakiecie „All-In-Light” firmy Precitec, wraz z mistrzostwem w realizacji projektu mechanicznego, pozwalają naszemu W-Fiber na spełnienie tych wymagań. Dzięki znakomitym informacjom zwrotnym z rynku, włoskiego i zagranicznego, Warcom ma silniejsze motywacje do ulepszania tej technologii, zbliżania się do jakości cięcia CO2 przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich zalet laserów światłowodowych.

W-Fiber - rozwiązanie Warcom do cięcia laserowego
W-Fiber – rozwiązanie przemysłowe Warcom do cięcia laserowego arkuszy blach

Najnowsza Technologia cięcia kątowego laserem to znak rozpoznawczy profesjonalnej obrabiarki CNC. Silniki liniowe we wszystkich osiach wycinarki laserowej gwarantują bezawaryjność na długie lata. Wycinarki laserowe model W-FIBER to maszyny zaprojektowane z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności, precyzji i niezawodności oraz reprezentujące najwyższy poziom w ofercie laserów światłowodowych Warcom z Włoch. Super szybki laser światłowodowy na silnikach liniowych pozwala na cięcie blach i innych materiałów o różnej grubości od bardzo cienkich po bardzo grube. Możliwe różne konfiguracje maszyn laserowego cięcia.

Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM
Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM

Wycinarki laserowe Fiber firmy Warcom to uniwersalne zastosowanie wycinarki laserowej, które umożliwia obróbkę blachy specjalnej, stali czarnej i nierdzewnej. Oraz wycina w blachach z miedzi, mosiądzu, aluminium i tytanu. Super szybki laser światłowodowy na silnikach liniowych charakteryzuje się wysoką wydajnością przy maksymalnym przyspieszeniu 2G i 210 m/min maksymalnej prędkości, szczególnie nadają się do cięcia różnych materiałów, w tym wysoce odblaskowych, oraz zdolnością cięcia stali węglowej o grubości do 40 mm źródłem lasera o dużej mocy. Dlatego wycinarki laserowe do metalu Warcom Fiber to cięcie blach z najwyższą precyzją.

Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM
Wycinarka laserowa model W-FIBER włoskiej fabryki WARCOM

Solidność konstrukcji Warcom oraz zastosowanie najnowocześniejszych wysokowydajnych rezonatorów laserowych zmniejszają koszty konserwacji i zużycie energii do minimum. Zintegrowany panel elektryczny oraz elegancka i kompaktowa konstrukcja pozwalają W-FIBER zachować ograniczoną powierzchnię w działach produkcyjnych. Gama W-Fiber może być wyposażona w systemy blokad do automatycznego załadunku i rozładunku blach i obrabianych elementów oraz w automatyczne magazyny pionowe. Blokady te pozwalają na optymalizację procesu produkcyjnego dając możliwość pracy z całkowicie zautomatyzowaną i bezobsługową instalacją.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.