Cięcie Laserem 2D Rur i Profili Stalowych

Wycinarka laserowa rur i profil ze stali 2D Italo 200

Wycinarka laserowa rur i profil ze stali 2D Italo 200

Wycinarka laserowa rur i profili model ITALO 200 umożliwia cięcie laserem profili. Teraz otworowanie i perforacja profili laserem jest możliwa dzięki połączeniu najwyższej precyzji i jakości cięcia laserem światłowodowym. Wszechstronność kompaktowego systemu wycinania laserem wpłynęła na obniżenie ceny maszyny. Idealna wycinarka laserowa dla firm, które muszą szybko i łatwo obrabiać rury i profile kształtowe ze stali. Zaczynając od podstawowej konfiguracji z ręcznym załadunkiem i źródłem 1 kW, można dojść do konfiguracji z automatycznym załadunkiem z wiązki i łańcucha, automatycznym rozładunkiem i źródłem 3 kW. Istnieje możliwość wykonywania otworów, rowków, nacięć na rurach o przekroju okrągłym, kwadratowym i prostokątnym do maksymalnej średnicy 200 mm. Zakład wyposażony jest w oprogramowanie VIRTUO, łatwe w obsłudze i wyposażone w import głównych zespołów 2D.

Cięcie Laserem 2D Rur i Profili Stalowych. Obrotnica laserowa Italo 200, umożliwia na precyzyjne cięcie i otworowanie rur i profili ze stali. Zaletą wycinarki laserowej rur i profili ITALO 200 jest niezwykła dokładność cięcia, szybkość oraz powtarzalność wykonania otworów w profilach, co stanowi duże ułatwienie w przypadku wykonywania większych ilości otworów o identycznej średnicy. Doskonały stosunek wydajności do ceny. Szeroka gama obrabianych sekcji. Mniejsza konserwacja dzięki źródłu lasera światłowodowego. Precyzyjne i wysokiej jakości cięcie. Łatwe w obsłudze oprogramowanie. Wycinarka laserowa została w pełni opracowana i w całości jest produkowana we Włoszech.

Wycinarka laserowa rur i profili ze stali
Wycinarka laserowa w technologii Fiber o najwyższej dokładności i wydajności energetycznej

Główne cechy wycinarki laserowej do rur i profili kształtowych: Dostępne różne systemy ładowania: ręczny, ładowarka wiązkowa i automatyczna ładowarka łańcuchowa. Automatyczny system rozładunku 2000 mm, 4000 mm i 6000 mm. Źródło światła laserowego o mocy 2kW, 3kW i 4kW. Głowica tnąca 2D. Oprogramowanie VIRTUO.

Wycinarka laserowa w technologii Fiber
Wycinarka laserowa do wycinania różnych elementów i wzorów

Doskonały stosunek wydajności do ceny. Szeroka gama możliwych do wykorzystania sekcji. Mniejsza konserwacja dzięki źródłu lasera światłowodowego. Precyzyjne i wysokiej jakości cięcie. Łatwe w obsłudze oprogramowanie. Projekt budowy wycinarki laserowej całkowicie opracowany we Włoszech. Budowa maszyny odbywa wsie we Włoszech.