Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Dwustronna wiertarka do klejenia i osadzania kołków FLEXLINE 600 CNC

Wiertarko kołaczarka Omal
Wiertarko kołaczarka Omal

Frezowanie i wiercenie elementów z drewna. Profesjonalne maszyny do kołkowania ramiaków drzwi i okien: niezawodne maszyny do wiercenia, osadzania kołków, frezowania wzdłużnego oraz poprzecznego. Dedykowana linia maszyn jednostronnych do wiercenia, osadzania kołków, frezowania i profilowania drzwi i okien z drewna. Wiercenie i frezowanie pionowe i poziome, wiercenie pod kołkowanie, wprowadzanie kleju, osadzanie kołków do okiem i drzwi z drewna.

FLEXLINE 600 to dwustronnie sterowana numerycznie maszyna do wiercenia przelotowego, klejenia i wbijania kołków, która łączy w sobie maksymalny poziom elastyczności w obróbce płyt z jednoczesną dużą wydajnością. 3-osiowe centrum obróbcze przeznaczone do elastycznej produkcji elementów drzwi i okien wyposażonych w jedno lub więcej elektrowrzeciono do różnych operacji frezowania (kopiowanie, kalibrowanie listew, profilowanie ramiaków, frezowanie okuć) oraz wiercenie, klejenie i wstawianie kołków.

3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200
3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200 kołkowanie okna i drzwi z drewna

Średnio od czterech do siedmiu paneli na minutę, w zależności od wzoru kołków i wielkości partii. Konfiguracja maszyny pozwala na użycie w linii z innymi maszynami lub jako samodzielne stanowisko robocze z załadunkiem i rozładunkiem lub bez. Główną cechą tej maszyny jest możliwość obróbki różnych detali bez ręcznego ustawiania przy zachowaniu bardzo dużej prędkości roboczej. Maszyna może mieć pole robocze do 3200 mm do obróbki zarówno szyn, jak i ramiaków. Zaciski do dużych obciążeń z opcją urządzeń do prostowania utrzymają poziomo poprzeczki i szyny podczas frezowania krawędzi, wiercenia i kołkowania. Automatyzacja produkcji i procesów produkcyjnych czyli wiertarko-kołczarka wielowrzecionowa: Wiertarki, Kołczarki – Wiertarka przelotowa – sterowane numerycznie wiertarki, kołczarki – wiertarko kołczarka do elementów meblowych – linia do produkcji okien i dzrwi z drewna.

3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200 kołkowanie okna i drzwi z drewna
3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200 frezowanie, wiercenie, kołkowanie okna i drzwi z drewna

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.