Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Dwustronna wiertarka do klejenia i osadzania kołków FLEXLINE 600 CNC

Wiertarko kołaczarka Omal
Wiertarko kołaczarka Omal

Frezowanie i wiercenie elementów z drewna. Profesjonalne maszyny do kołkowania ramiaków drzwi i okien: niezawodne maszyny do wiercenia, osadzania kołków, frezowania wzdłużnego oraz poprzecznego. Dedykowana linia maszyn jednostronnych do wiercenia, osadzania kołków, frezowania i profilowania drzwi i okien z drewna. Wiercenie i frezowanie pionowe i poziome, wiercenie pod kołkowanie, wprowadzanie kleju, osadzanie kołków do okiem i drzwi z drewna.

https://www.youtube.com/watch?v=ISDyRGPAqtE

FLEXLINE 600 to dwustronnie sterowana numerycznie maszyna do wiercenia przelotowego, klejenia i wbijania kołków, która łączy w sobie maksymalny poziom elastyczności w obróbce płyt z jednoczesną dużą wydajnością. 3-osiowe centrum obróbcze przeznaczone do elastycznej produkcji elementów drzwi i okien wyposażonych w jedno lub więcej elektrowrzeciono do różnych operacji frezowania (kopiowanie, kalibrowanie listew, profilowanie ramiaków, frezowanie okuć) oraz wiercenie, klejenie i wstawianie kołków.

3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200
3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200 kołkowanie okna i drzwi z drewna

Średnio od czterech do siedmiu paneli na minutę, w zależności od wzoru kołków i wielkości partii. Konfiguracja maszyny pozwala na użycie w linii z innymi maszynami lub jako samodzielne stanowisko robocze z załadunkiem i rozładunkiem lub bez. Główną cechą tej maszyny jest możliwość obróbki różnych detali bez ręcznego ustawiania przy zachowaniu bardzo dużej prędkości roboczej. Maszyna może mieć pole robocze do 3200 mm do obróbki zarówno szyn, jak i ramiaków. Zaciski do dużych obciążeń z opcją urządzeń do prostowania utrzymają poziomo poprzeczki i szyny podczas frezowania krawędzi, wiercenia i kołkowania. Automatyzacja produkcji i procesów produkcyjnych czyli wiertarko-kołczarka wielowrzecionowa: Wiertarki, Kołczarki – Wiertarka przelotowa – sterowane numerycznie wiertarki, kołczarki – wiertarko kołczarka do elementów meblowych – linia do produkcji okien i dzrwi z drewna.

3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200 kołkowanie okna i drzwi z drewna
3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200 frezowanie, wiercenie, kołkowanie okna i drzwi z drewna

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna.