Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka INSERT LOCKDOWEL 1300 Omal

Wiertarko - kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300
Wiertarko – kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300

Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna i kompozytów drewnopochodnych. Wiertarko – kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300 służy do frezowania, wiercenia i kołkowania płyt z mdf.

https://www.youtube.com/watch?v=X43xYmSXExk
Wiertarko kołczarka OMAL

Wiertarko – kołaczarka INSERT LOCKDOWEL 1300 to jest 3-osiową maszyną sterowaną numerycznie, stworzoną do wiercenia i wkładania zarówno kołka blokującego H z kołkiem stalowym, jak i osadzania w płycie zacisku blokującego kanał. Na życzenie maszyna może być wyposażona w Mini Clip. INSERT LD jest standardowo dostarczany w komplecie z wierceniem, klejeniem i drewnianym zestawem kołków. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z użytecznym polem roboczym 1300 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, standardem są cztery ograniczniki referencyjne. INSERT LOCKDOWEL 1300 – Zalety maszyny: osadza kołek blokujący – oferuje kompletne rozwiązanie dla klipsa Barded H, klipsa blokującego kanał i kołka drewnianego w jednym; maszyna fabryki maszyn Omal gwarantuje zwiększoną wydajność przy dużej szybkości cyklu pracy i elastyczności produkcji; Wiercenie CNC i wkładanie kołków blokujących z idealną dokładnością eliminującą wszelkie możliwe błędy; łatwość montażu; idealne rozwiązanie do produkcji „just in time”; zerowy czas ustawiania i możliwość pracy z różnymi wzorami wytaczania w różnych dziedzinach.

Wiertarko - kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300
Wiertarko – kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300

Niezawodna maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków w płytach z kompozytów drewnopochodnych. INSERT LOCKDOWEL 1300 — funkcje premium: maszyna jest sterowana w trzech osiach: 3-osiowa maszyna cnc z szt. 2 wiertłami poziomymi, szt. 2 jednostkami wbijającymi i szt. 3 głowice wibrujące: blokada kanału/zacisk H, kołek metalowy, kołek drewniany; Maszyna w tej opcji umożliwia łatwe ręczne ładowanie od przodu do zamka kanału lub klipsa H; stół roboczy 1300 mm z 4 polami, składane płoty środkowe i boczne z otwartą ramą do obrabiania części do 2600 mm; duży stół bakelitowy z wytrzymałymi zaciskami blokowania o podwójnym działaniu, zapewniającymi doskonałe trzymanie obrabianego elementu; wkładka kołka blokującego odpowiednia do zamka kanału i klipsa H; do kołków drewnianych pewny strzał system rewolwerowy gwarantujący najkrótszy czas cyklu (średnio 1 sekundę) i ekstremalną niezawodność; wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC;
wytrzymała stalowa rama zapewniająca maksymalną sztywność korpusu maszyny;
laser do pomiaru części i wypełnienia programu.
WKŁADKA LOCKDOWEL 1300 – Dane techniczne
Długość panelu 20 – 1300
Szerokość panelu 40 – ∞
Grubość panelu 10-60 mm
Moc zainstalowana – 7 Kw
Sprężone powietrze (bar) – min 7
Okap odsysający – 60 mm
Waga całkowita – 1500 kg