Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka INSERT LOCKDOWEL 1300 Omal

Wiertarko - kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300
Wiertarko – kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300

Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna i kompozytów drewnopochodnych. Wiertarko – kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300 służy do frezowania, wiercenia i kołkowania płyt z mdf.

Wiertarko kołczarka OMAL

Wiertarko – kołaczarka INSERT LOCKDOWEL 1300 to jest 3-osiową maszyną sterowaną numerycznie, stworzoną do wiercenia i wkładania zarówno kołka blokującego H z kołkiem stalowym, jak i osadzania w płycie zacisku blokującego kanał. Na życzenie maszyna może być wyposażona w Mini Clip. INSERT LD jest standardowo dostarczany w komplecie z wierceniem, klejeniem i drewnianym zestawem kołków. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z użytecznym polem roboczym 1300 mm podzielonym na strefy do obróbki wahadłowej, standardem są cztery ograniczniki referencyjne. INSERT LOCKDOWEL 1300 – Zalety maszyny: osadza kołek blokujący – oferuje kompletne rozwiązanie dla klipsa Barded H, klipsa blokującego kanał i kołka drewnianego w jednym; maszyna fabryki maszyn Omal gwarantuje zwiększoną wydajność przy dużej szybkości cyklu pracy i elastyczności produkcji; Wiercenie CNC i wkładanie kołków blokujących z idealną dokładnością eliminującą wszelkie możliwe błędy; łatwość montażu; idealne rozwiązanie do produkcji „just in time”; zerowy czas ustawiania i możliwość pracy z różnymi wzorami wytaczania w różnych dziedzinach.

Wiertarko - kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300
Wiertarko – kołczarka do drewna INSERT LOCKDOWEL 1300

Niezawodna maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków w płytach z kompozytów drewnopochodnych. INSERT LOCKDOWEL 1300 — funkcje premium: maszyna jest sterowana w trzech osiach: 3-osiowa maszyna cnc z szt. 2 wiertłami poziomymi, szt. 2 jednostkami wbijającymi i szt. 3 głowice wibrujące: blokada kanału/zacisk H, kołek metalowy, kołek drewniany; Maszyna w tej opcji umożliwia łatwe ręczne ładowanie od przodu do zamka kanału lub klipsa H; stół roboczy 1300 mm z 4 polami, składane płoty środkowe i boczne z otwartą ramą do obrabiania części do 2600 mm; duży stół bakelitowy z wytrzymałymi zaciskami blokowania o podwójnym działaniu, zapewniającymi doskonałe trzymanie obrabianego elementu; wkładka kołka blokującego odpowiednia do zamka kanału i klipsa H; do kołków drewnianych pewny strzał system rewolwerowy gwarantujący najkrótszy czas cyklu (średnio 1 sekundę) i ekstremalną niezawodność; wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC;
wytrzymała stalowa rama zapewniająca maksymalną sztywność korpusu maszyny;
laser do pomiaru części i wypełnienia programu.
WKŁADKA LOCKDOWEL 1300 – Dane techniczne
Długość panelu 20 – 1300
Szerokość panelu 40 – ∞
Grubość panelu 10-60 mm
Moc zainstalowana – 7 Kw
Sprężone powietrze (bar) – min 7
Okap odsysający – 60 mm
Waga całkowita – 1500 kg

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.