Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka z osadzaniem okuć w płytach drewnopochodnych HBD 1300 / 2500

HBD 1300 / 2500 - Maszyny do wiercenia otworów poziomych, wprowadzania kleju, osadzania w płytach kołków i montowaoniu okuć
Omal HBD 1300 / 2500 – Maszyny do wiercenia otworów poziomych, wprowadzania kleju, osadzania w płytach kołków i montowaniu okuć

Insert Cube to kompletne rozwiązanie do montażu mebli i szafek. Maszynowe osadzanie okuć w płytach drewnopochodnych. Standardowa maszyna zawiera 3 jednostki do wiercenia pionowego i 3 poziome, wstawianie kleju i kołków, a także kilka różnych funkcji, które uzupełniają konfigurację i oferują najwyższy poziom elastyczności i wydajności. Maszyny do wiercenia otworów poziomych, wprowadzania kleju, osadzania w płytach kołków i montowaniu okuć.

INSERT CUBE to sterowana numerycznie 3-OSIOWA maszyna do pionowego i poziomego wiercenia, klejenia i wbijania kołków.

INSERT CUBE to sterowana numerycznie 3-OSIOWA maszyna do pionowego i poziomego wiercenia, klejenia i wbijania kołków. Maszyna oferuje duży komfort obsługi wiertarko kołczarki poprzez prewencję. Zapobieganie błędom w trakcie wprowadzania obrabianych elementów dzięki optycznemu systemowi pozycjonowania głowic LED. Znaczące obniżenie kosztów produkcji poprzez znaczące zwiększenie wydajności dzięki szybszej implementacji kleju. Linia HBD to sterowana numerycznie maszyna do wiercenia, klejenia, wbijania kołków oraz osadzania okuć meblowych. Maszyna oferuje pełny interfejs PC z polem roboczym o długości 1300 mm. lub 2500 mm.

Maszyna CNC do wiercenia - wbijania kołków - osadzania okuć
Omaln HBD 1300 Maszyna CNC do wiercenia – wbijania kołków – osadzania okuć

Pola robocze podzielone na strefy do obróbki wahadłowej, indeksowane odbojniki środkowe i pozycjonowane odbojniki boczne uchylno zapadkowe. Elastyczna obsługa obrabianych elementów dzięki regulacji środkowych ograniczników oraz odbojników na bokach; wszystko dla optymalnego wykorzystania pola roboczego maszyny. Zaciski blokady do dużych obciążeń mocowania poziomego i pionowego. Linia wiertarko – kołczarek HBD może być również wyposażona w pojedyncze lub wielowrzecionowe głowice wiercenia w poziome i w pionowe, ostrze piły tarczowej do bruzdowania, rowkowania i/lub urządzenia do wkładania okuć w krawędziach płyty.

Maszyna CNC wiercenia otworów - wbijania kołków - osadzania okuć - podwójny obszar roboczy
Maszyna CNC wiercenia otworów – wbijania kołków – osadzania okuć – podwójny obszar roboczy

Głowice pojedynczego wiertła do wiercenia w poziomie i agregat kołkowania z opcją wielu instalacji wrzecion do kołkowania w poziomie i w pionie; stół roboczy o długości 1300 mm. lub 2500 mm. z czterema polami roboczymi, z uchylnymi zapadkowymi środkowymi i bocznymi odbojnikami; system rewolweru pewny wtrysk kleju, który gwarantuje najkrótszy czas cyklu (średnio 1 sekundę) i ekstremalną niezawodność wykonania;

Maszyna CNC wiercenia otworów - wbijania kołków - osadzania okuć - podwójny obszar roboczy
Maszyna CNC wiercenia otworów – wbijania kołków – osadzania okuć – blokada wąskich elementów obrabianych

Na wyposażeniu wiertarko kołczarki Omal znajdują się wydajne i przyjazne dla użytkownika sterowanie numeryczne oparte na komputerze PC; ponadto wytrzymała rama stalowa gwarantuje maksymalną sztywność; Obróbka wiercenia i kołkowania krawędzi bocznej płyty bez drgań dzięki stabilności solidnego łoża maszyny. Cicha praca niskociśnieniowej pompy kleju. Wydajne oprogramowanie Omal w pakiecie.

Maszyna CNC wiercenia otworów - wbijania kołków - osadzania okuć - blokada wąskich elementów obrabianych
Maszyna CNC wiercenia otworów – wbijania kołków – osadzania okuć – panel płyty w pionie

Maszyna jest wyposażona w duży stół bakelitowy z solidnymi zaciskami dwustronnego działania, blokada odpowiednia również do obróbki delikatnych materiałów; kody kreskowe i gotowe do sieci Ethernet; laser do pomiaru części i wypełnienia programu. Niezawodna precyzja wiercenia i wbijania kołków w poziomie poprzez pojedynczo wywoływane wrzeciona wiertarskie w różnym rozstawie osi. E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.