Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka frezująca w drewnie CNC Omal Hydra 2500

OMAL HYDRA frezarka pozioma CNC do ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf
OMAL HYDRA frezarka pozioma CNC do ramiaków do ram szaf z litego drewna – elementów mdf

Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna. Wiertarko-kołczarka wielowrzecionowa frezująca. Idealna maszyna do wiercenia i wkładanie kołków i osadzania okuć. HYDRA 2500 – Frezarka CNC – OMAL HYDRA frezarka pozioma CNC do ramiaków do ram szaf z litego drewna – elementów mdf. Frezująca wiertarka wielowrzecionowa do kołkowania i osadzania okuć w płytach, listwach i ramiakach z drewna. Wiertarko kołczarka Frezująca CNC – Wszechstronny System CNC. Niezawodna maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków w drewnie i drewnopochodnych.

Frezarka OMAL HYDRA wiertarka i kołczarka pozioma CNC
Frezarka OMAL HYDRA wiertarka i kołczarka pozioma CNC

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna OMAL HYDRA to frezarka pozioma CNC przeznaczona do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf z otworami i osadzonymi kołkami z drewna. Produkcja drzwi i okien drewnianych. Maszyny CNC do stolarki drewnianej. Przelotowa konstrukcja wiertarko kołczarki umożliwia pracę ciągłą w linii automatycznej. Maszynowe użycie specjalnych głowic roboczych pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i elastyczności.
Maszyna może być wyposażona w dwa do sześciu niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi o mocy 18 000 obr./min do szybkiego frezowania wpustu. Opcjonalnie dostępne są jednostki wiertnicze. Maszyna może być wyposażona w lej samowyładowczy do automatycznego załadunku i rozładunku ramiaków i szyn. Wybór stref załadunku realizowany przez cnc i optymalizacja przemieszczenia karetki w celu zapewnienia maksymalnej wydajności.

Wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf
Hydra wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do frezowania drewna CNC – Funkcje premium: Hydra 2500 może być wyposażona w dwa do sześciu wózków nośnych, każdy z głowicą frezarki w poziomie o mocy 9 HP i opcjonalną głowicą wiertarską; ponadto niezależne pozycjonowanie CNC i obsługa każdej głowicy oddzielnie; pneumatyczne tylne odniesienie punktu referencyjnego; dwie strefy robocze wybrane poprzez CNC; podajnik samowyładowczy do automatycznego załadunku i rozładunku obrabianych płyt mdf, elementy obrabiane są rozładowywane na wysokości operatora; Sterowanie numeryczne PC z oprogramowaniem, które zoptymalizuje przemieszczenie głowic i obciążenie robocze dla każdej głowicy.

Hydra wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf
Hydra wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf i ramiaków

Frezująca wiertarka wielowrzecionowa do kołkowania i osadzania okuć w płytach, listwach i ramiakach z drewna. Frezarko kołczarka CNC do produkcji drzwi i okien z drewna jako uniwersalna frezarka do drzwi i okien z funkcją wiercenia i kołkowania. Przelotowa konstrukcja wiertarko kołczarki umożliwia pracę ciągłą w linii automatycznej. Maszynowe użycie specjalnych głowic roboczych pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i elastyczności produkcji. Automatyzacja produkcji okien i drzwi drewnianych pozwala znacząco obniżyć koszty wytwarzania jednostkowego.