Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka frezująca w drewnie CNC Omal Hydra 2500

OMAL HYDRA frezarka pozioma CNC do ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf
OMAL HYDRA frezarka pozioma CNC do ramiaków do ram szaf z litego drewna – elementów mdf

Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna. Wiertarko-kołczarka wielowrzecionowa frezująca. Idealna maszyna do wiercenia i wkładanie kołków i osadzania okuć. HYDRA 2500 – Frezarka CNC – OMAL HYDRA frezarka pozioma CNC do ramiaków do ram szaf z litego drewna – elementów mdf. Frezująca wiertarka wielowrzecionowa do kołkowania i osadzania okuć w płytach, listwach i ramiakach z drewna. Wiertarko kołczarka Frezująca CNC – Wszechstronny System CNC. Niezawodna maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków w drewnie i drewnopochodnych.

Frezarka OMAL HYDRA wiertarka i kołczarka pozioma CNC
Frezarka OMAL HYDRA wiertarka i kołczarka pozioma CNC

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna OMAL HYDRA to frezarka pozioma CNC przeznaczona do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf z otworami i osadzonymi kołkami z drewna. Produkcja drzwi i okien drewnianych. Maszyny CNC do stolarki drewnianej. Przelotowa konstrukcja wiertarko kołczarki umożliwia pracę ciągłą w linii automatycznej. Maszynowe użycie specjalnych głowic roboczych pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i elastyczności.
Maszyna może być wyposażona w dwa do sześciu niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi o mocy 18 000 obr./min do szybkiego frezowania wpustu. Opcjonalnie dostępne są jednostki wiertnicze. Maszyna może być wyposażona w lej samowyładowczy do automatycznego załadunku i rozładunku ramiaków i szyn. Wybór stref załadunku realizowany przez cnc i optymalizacja przemieszczenia karetki w celu zapewnienia maksymalnej wydajności.

Wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf
Hydra wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf

Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do frezowania drewna CNC – Funkcje premium: Hydra 2500 może być wyposażona w dwa do sześciu wózków nośnych, każdy z głowicą frezarki w poziomie o mocy 9 HP i opcjonalną głowicą wiertarską; ponadto niezależne pozycjonowanie CNC i obsługa każdej głowicy oddzielnie; pneumatyczne tylne odniesienie punktu referencyjnego; dwie strefy robocze wybrane poprzez CNC; podajnik samowyładowczy do automatycznego załadunku i rozładunku obrabianych płyt mdf, elementy obrabiane są rozładowywane na wysokości operatora; Sterowanie numeryczne PC z oprogramowaniem, które zoptymalizuje przemieszczenie głowic i obciążenie robocze dla każdej głowicy.

Hydra wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf
Hydra wiertarko kołczarka CNC do obróbki krawędzi płyty mdf i ramiaków

Frezująca wiertarka wielowrzecionowa do kołkowania i osadzania okuć w płytach, listwach i ramiakach z drewna. Frezarko kołczarka CNC do produkcji drzwi i okien z drewna jako uniwersalna frezarka do drzwi i okien z funkcją wiercenia i kołkowania. Przelotowa konstrukcja wiertarko kołczarki umożliwia pracę ciągłą w linii automatycznej. Maszynowe użycie specjalnych głowic roboczych pozwala na uzyskanie wysokiej wydajności i elastyczności produkcji. Automatyzacja produkcji okien i drzwi drewnianych pozwala znacząco obniżyć koszty wytwarzania jednostkowego.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.