Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka frezująca CNC VELOX 1300 poziome wiercenie – kołkowanie mdf

Maszyna pod otwór i kołek CNC - VELOX 1300
Maszyna pod otwór i kołek CNC – VELOX 1300 Omal

Wiertarko – kołczarka frezująca VELOX 1300 CNC idealnie służy do wiercenia, klejenia i wkładania kołków w płytach drewnopochodnych. Maszyna doskonale nadaje się do ustawienia elastycznej produkcji na czas, takiej jak osadzanie kołków z drewna nawierconych w krawędziach bocznych płyt z kompozytów drewnopochodnych.

Dzięki dużej szybkości przetwarzania i prostemu interfejsowi z ekranem dotykowym maszyna nadaje się również do produkcji wielkoseryjnej. Automatyzacja produkcji i procesów produkcyjnych czyli wiertarko-kołczarka wielowrzecionowa firmy Omal. Wiertarko kołczarka VELOX 1300 CNC do płyt meblowych mdf. Solidny korpus maszyny gwarantuje niezawodne wiercenie i kołkowanie krawędzi bocznej płyty bez drgań i przesunięć.

Pozioma wiertarko kołczarka CNC Omal
Pozioma wiertarko kołczarka CNC Omal – narzędzie do kołków z regulowaną dyszą kleju i kontrolą przepływu kleju

Wiertarko – kołczarka VELOX 1300 posiada pole robocze o długości nawet do 1300 mm.. Ponadto jest pole robocze jest podzielone na dwie strefy: 650 mm. długości. Każde pole robocze oferuje możliwość załadunku w tandemie, umożliwiając obróbkę elementów w trybie wahadłowym. Doskonały stosunek ceny do jakości maszyna wpływa na zwiększenie produkcji wysokiej jakości. Wiercenie otworów i kołkowanie CNC – VELOX 130 Omal. Maszyna do wiercenia otworów, wtryskiwania kleju i osadzania kołków w trybie automatycznego pozycjonowania głowic roboczych CNC. Znaczące obniżenie kosztów produkcji poprzez znaczące zwiększenie wydajności dzięki szybszej implementacji kleju.

Wiercenie, kołkowanie i pełna kontrola obróbki Omal
Wiercenie, kołkowanie i pełna kontrola obróbki – załadunek centralny od frontu

Maszyna jest wyposażona w 7” ekran dotykowy i przyjazne dla użytkownika oprogramowanie i opcjonalnie obejmuje laserowe rozpoznawanie części i automatyczne uruchamianie cyklu i / lub zarządzanie kodami kreskowymi. Pojedyncze wiertło poziome i kołek; stół roboczy 1300 mm z czterema polami; pewny system rewolweru, aby zagwarantować najszybszy czas cyklu, średnią jedną sekundę i ekstremalną niezawodność; prosty, przyjazny dla użytkownika ekran dotykowy; wytrzymała rama stalowa zapewniająca maksymalną sztywność; duży stół bakelitowy z solidnymi zaciskami odpowiedni również do delikatnych materiałów; kody kreskowe i gotowe do sieci Ethernet (opcja); laser do pomiaru części i wypełnienia programu (opcja).

Wiertarka VELOX 1300 CNC do wiercenia, klejenia i wkładania kołków
Wiertarka VELOX 1300 CNC do wiercenia, klejenia i wkładania kołków

Sterowana elektronicznie wiertarko kołczarka włoskiej firmy Omal, zwiększa wydajność produkcyjną dzięki szybszej procedurze wiercenia, wtryskiwania kleju i osadzania kołków. Maszyna wierci precyzyjne otwory w płytach meblowych, w profilach, listwach mdf i dokładne pozycjonuje kołki za sprawą nowego agregatu do wiercenia i kołkowania o dużej prędkości roboczej. Pionowe wiercenie w krawędzi płyty meblowej, idealne pod okucia łączących lub do wiercenia pod zawiasy puszkowe. Elastyczna obsługa obrabianych elementów dzięki pozycjonowaniu ograniczników odbojnikowych na środku i z boku dla optymalnego wykorzystania wymiarów pola roboczego i dopasowaniu wymiarów płyt, listew i profili okiennych.

Wiertarko - kołczarka VELOX 1300 do wiercenia, klejenia i wkładania kołków monitor sterowania CNC
Wiertarko – kołczarka VELOX 1300 do wiercenia, klejenia i wkładania kołków monitor sterowania CNC

Maszyna do produkcji otworów i osadzania kołków płycie meblowej CNC – VELOX 1300 posiada mnóstwo zalet: wiertarko kołczarka CNC jest produkowana zawsze w ustawieniach, które gwarantują podwyższoną wydajność przy dużej szybkości cyklu pracy i ogromnej elastyczności ustawień produkcyjnych; Wiercenie CNC i osadzanie kołków odbywa się z idealną dokładnością eliminując wszelkie możliwe błędy w trakcie produkcji; maszyna zapewnia łatwość montażu; Cicha i kompaktowa niskociśnieniowa pompa kleju. Trzy pojedynczo pionowe wrzeciona wiertarskie w rozstawie 32 mm. dla regulowanej średnicy wiercenia do 35 mm. Największa precyzja podczas wiercenia i wbijania kołków w poziomie dzięki trzem pojedynczo wywoływanym wrzecionom wiertarskim w rozstawie 32 mm. Długość panelu 20 – 1300 mm.
Szerokość panelu 50 – ∞, Grubość panelu 10-40 mm., Moc zainstalowana – 5 KW. Sprężone powietrze (bar) – min 7
Okap odsysający – 60 mm
Waga całkowita – 900 kg

Maszyna wierci precyzyjne otwory i dokładne pozycjonowanie kołków w wąskiej krawędzi płyty dzieki inteligentnym agregatom do wiercenia i kołkowania działających z dużą prędkością. E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.