Maszyny numeryczne CNC

Wiertarko kołczarka frezująca HYDRA 2500 – Frezarko – wiertarko- kołczarka CNC

HYDRA 2500 - Frezarko - wiertarko- kołczarka CNC
HYDRA 2500 – Frezarko – wiertarko- kołczarka CNC

Wielofunkcyjna maszyna CNC do frezowania oraz wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna. Omal prezentuje najlepsza w swoje klasie wiertarko – kołczarke frezująca model HYDRA 2500. To jest zaawansowana technologicznie frezarka pozioma sterowana numerycznie z wielopoziomowym zasobnikiem na kołki i okucia. OMAL HYDRA to poziome centrum obróbcze o charakterze frezarko – kołczarki sterowanej w trybie CNC do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf. Niezwykle wydajne centrum obróbkowe do drewna i drewnopochodnych.

OMAL HYDRA poziome frezarko - kołczarka CNC do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf
OMAL HYDRA poziome frezarko – kołczarka CNC do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf

Wielofunkcyjna maszyna CNC do frezowania oraz wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków to jest innowacyjna wiertarko-kołczarka wielowrzecionowa do frezowania płyt z kompozytów drewnopochodnych, która gwarantuje podniesienie jakości produkcji przy znaczącym obniżeniu nakładów związanych z procesem wytwarzaniem. Maszyna może być wyposażona w dwa do sześciu niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi o mocy 18000 obr./min do szybkiego frezowania wpustu. Opcjonalnie dostępne są jednostki wiertnicze. Maszyna może być wyposażona w lej samowyładowczy do automatycznego załadunku i rozładunku ramiaków i szyn. Wybór stref załadunku realizowany przez cnc i optymalizacja przemieszczenia karetki w celu zapewnienia maksymalnej wydajności.

Frezarko - kołczarka wyposażona w 6 niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi
Hydra Frezarko – kołczarka wyposażona w 6 niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi

Wiertarko kołczarka frezująca HYDRA 2500 włoskiej fabryki maszyn Omal – Wiertarki i Kołkownice. Hydra 2500 do osadzana kołków może być wyposażona w dwa do sześciu wózków, każdy z frezarką poziomą o mocy 9 KM i opcjonalną głowicą wiercącą; niezależne pozycjonowanie CNC i obsługa każdej głowicy; pneumatyczne odniesienie tylne; dwie strefy robocze wybrane przez CNC; podajnik leja do automatycznego załadunku i rozładunku, części są rozładowywane na wysokości operatora; Sterowanie numeryczne PC z oprogramowaniem, które zoptymalizuje przemieszczenie głowic i obciążenie robocze dla każdej głowicy. Niezawodna maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków w drewnie i drewnopochodnych. Wieloosiowa obrabiarka CNC – Wiercenie i Frezowanie-4-osiowe. Frezowanie CNC w drewnie i płytach z płyty wiórowej.

Omal - Wiertarki i Kołkownice. Hydra 2500 do osadzana kołków
Omal – Wiertarki i Kołkownice. Hydra 2500 do osadzana kołków

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza w zakresie automatyzacji szeroko pojętej i rozumianej Produkcji przemysłowej. Doradztwo techniczne obejmuje projektowanie i budowę kompleksowych linii produkcyjnych oraz poszczególnych maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu.