Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyny numeryczne CNC

Wiertarko kołczarka frezująca HYDRA 2500 – Frezarko – wiertarko- kołczarka CNC

HYDRA 2500 - Frezarko - wiertarko- kołczarka CNC
HYDRA 2500 – Frezarko – wiertarko- kołczarka CNC

Wielofunkcyjna maszyna CNC do frezowania oraz wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna. Omal prezentuje najlepsza w swoje klasie wiertarko – kołczarke frezująca model HYDRA 2500. To jest zaawansowana technologicznie frezarka pozioma sterowana numerycznie z wielopoziomowym zasobnikiem na kołki i okucia. OMAL HYDRA to poziome centrum obróbcze o charakterze frezarko – kołczarki sterowanej w trybie CNC do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf. Niezwykle wydajne centrum obróbkowe do drewna i drewnopochodnych.

OMAL HYDRA poziome frezarko - kołczarka CNC do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf
OMAL HYDRA poziome frezarko – kołczarka CNC do szybkiej produkcji ramiaków do ram szaf z litego drewna lub elementów mdf

Wielofunkcyjna maszyna CNC do frezowania oraz wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków to jest innowacyjna wiertarko-kołczarka wielowrzecionowa do frezowania płyt z kompozytów drewnopochodnych, która gwarantuje podniesienie jakości produkcji przy znaczącym obniżeniu nakładów związanych z procesem wytwarzaniem. Maszyna może być wyposażona w dwa do sześciu niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi o mocy 18000 obr./min do szybkiego frezowania wpustu. Opcjonalnie dostępne są jednostki wiertnicze. Maszyna może być wyposażona w lej samowyładowczy do automatycznego załadunku i rozładunku ramiaków i szyn. Wybór stref załadunku realizowany przez cnc i optymalizacja przemieszczenia karetki w celu zapewnienia maksymalnej wydajności.

Frezarko - kołczarka wyposażona w 6 niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi
Hydra Frezarko – kołczarka wyposażona w 6 niezależnych wózków z dziewięcioma frezarkami poziomymi

Wiertarko kołczarka frezująca HYDRA 2500 włoskiej fabryki maszyn Omal – Wiertarki i Kołkownice. Hydra 2500 do osadzana kołków może być wyposażona w dwa do sześciu wózków, każdy z frezarką poziomą o mocy 9 KM i opcjonalną głowicą wiercącą; niezależne pozycjonowanie CNC i obsługa każdej głowicy; pneumatyczne odniesienie tylne; dwie strefy robocze wybrane przez CNC; podajnik leja do automatycznego załadunku i rozładunku, części są rozładowywane na wysokości operatora; Sterowanie numeryczne PC z oprogramowaniem, które zoptymalizuje przemieszczenie głowic i obciążenie robocze dla każdej głowicy. Niezawodna maszyna CNC do frezowania, wiercenia, klejenia, wbijania kołków w drewnie i drewnopochodnych. Wieloosiowa obrabiarka CNC – Wiercenie i Frezowanie-4-osiowe. Frezowanie CNC w drewnie i płytach z płyty wiórowej.

Omal - Wiertarki i Kołkownice. Hydra 2500 do osadzana kołków
Omal – Wiertarki i Kołkownice. Hydra 2500 do osadzana kołków

E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza w zakresie automatyzacji szeroko pojętej i rozumianej Produkcji przemysłowej. Doradztwo techniczne obejmuje projektowanie i budowę kompleksowych linii produkcyjnych oraz poszczególnych maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.