Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Dwustronna wiertarko – kołczarka do osadzania kołków – okuć LINEA RD

LINEA RD - Wiertarka pozioma z dwóch stron.
Omal Insert RD LINEA RD – wiertarka pozioma z dwóch stron

Dwustronna wiertarka przelotowa, do wiercenia, podawania kleju, wprowadzania, osadzania kołków do wąskich elementów płyt, listew, profili. Wiertarka przelotowa z możliwością kołkowania poziomego.

Dwustronna wiertarko kołczarka pozioma, wtrysk kleju i wprowadzenie maszynowe kołków do wąskich krawędzi elementów i profili.

Dwustronna maszyna LINEA RD specjalnie zaprojektowana do szybkiego wiercenia i osadzania kołków lub okuć na wąskich krawędziach elementów. Podajnik szynowy do łatwego załadunku i opcji powrotu urządzenia do załadunku i rozładunku z tej samej strony za pomocą jednego operatora. Średnia wydajność 12/15 paneli na minutę. Maszyna CNC do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków. Ruch w osi wzdłużnej X umożliwia pozycjonowanie głowicy obróbczej dzięki pomocy silnika brushless z przechylonym kołem zębatym na listwie zębatej.

Kołczarka
Kołczarka do osadzania kołków drewnianych Omal DW 500

Wiertarka przelotowa z możliwością kołkowania poziomego LINEA RD – automatyczna wiertarka pozioma – Opis: Dwustronna wiertarka dwustronna LINEA RD zaprojektowana specjalnie do szybkiego wiercenia i osadzania kołków lub okuć na wąskich krawędziach elementów. Szyny podajnika leja ułatwiające załadunek i możliwość powrotu urządzenia do załadunku i rozładunku z tej samej strony przez jednego operatora. Średnia wydajność 12/15 paneli na minutę.

3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200
3-osiowe centrum obróbcze Omal do precyzyjnego kołkowanie ramiaków okna i drzwi z drewna

Dwustronna wiertarka do wtryskiwania kleju i osadzania kołków. E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.