Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Dwustronna wiertarko – kołczarka do osadzania kołków – okuć LINEA RD

LINEA RD - Wiertarka pozioma z dwóch stron.
Omal Insert RD LINEA RD – wiertarka pozioma z dwóch stron

Dwustronna wiertarka przelotowa, do wiercenia, podawania kleju, wprowadzania, osadzania kołków do wąskich elementów płyt, listew, profili. Wiertarka przelotowa z możliwością kołkowania poziomego.

Dwustronna wiertarko kołczarka pozioma, wtrysk kleju i wprowadzenie maszynowe kołków do wąskich krawędzi elementów i profili.

Dwustronna maszyna LINEA RD specjalnie zaprojektowana do szybkiego wiercenia i osadzania kołków lub okuć na wąskich krawędziach elementów. Podajnik szynowy do łatwego załadunku i opcji powrotu urządzenia do załadunku i rozładunku z tej samej strony za pomocą jednego operatora. Średnia wydajność 12/15 paneli na minutę. Maszyna CNC do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków. Ruch w osi wzdłużnej X umożliwia pozycjonowanie głowicy obróbczej dzięki pomocy silnika brushless z przechylonym kołem zębatym na listwie zębatej.

Kołczarka
Kołczarka do osadzania kołków drewnianych Omal DW 500

Wiertarka przelotowa z możliwością kołkowania poziomego LINEA RD – automatyczna wiertarka pozioma – Opis: Dwustronna wiertarka dwustronna LINEA RD zaprojektowana specjalnie do szybkiego wiercenia i osadzania kołków lub okuć na wąskich krawędziach elementów. Szyny podajnika leja ułatwiające załadunek i możliwość powrotu urządzenia do załadunku i rozładunku z tej samej strony przez jednego operatora. Średnia wydajność 12/15 paneli na minutę.

3-osiowe centrum obróbcze INSERT DW 3200
3-osiowe centrum obróbcze Omal do precyzyjnego kołkowanie ramiaków okna i drzwi z drewna

Dwustronna wiertarka do wtryskiwania kleju i osadzania kołków. E- Maszyny – CNC oferuje najnowsze rozwiązania z zakresu automatyzacji produkcji przemysłowej i linii produkcyjnych. W oparciu o przesłane rysunki techniczne E – Maszyny – CNC buduje, wdraża, doradza. Automatyzacja Produkcji – Projektowanie i Budowa Maszyn. Maszyny do obróbki drewna – kołczarka renomowanej włoskiej fabryki maszyn do drewna Omal.eu. Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn cnc do produkcji mebli i okien z drewna.