Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal

Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn CNC do produkcji mebli i okien z drewna. Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT HW SHELF SUPPORT to jednostronne 3-osiowe centrum obróbcze opracowane specjalnie do elastycznego wiercenia, frezowania i wkładania kołków, okuć, elementów obudowy obrabianych płyt z mdf.

3-osiowe centrum obróbcze opracowane specjalnie do elastycznego wiercenia, frezowania i wstawiania okuć meblowych.

INSERT HW to indywidualne rozwiązanie odpowiednie do produkcji wsporników półek meblowych. Oprócz wkładania okuć maszyna może być wyposażona w jednostki frezujące oraz urządzenia do wbijanie otworów, klejenia i kołkowania. Dzięki wysokiej modułowości maszyny oraz działowi technicznemu, Omal może konfigurować opcjonalne wyposażenie i projektować specjalnie pod potrzeby indywidualnego Klienta i jego potrzeb produkcyjnych. Wiertarko kołczarka wielowrzecionowa INSERT HW to maszynowe rozwiązanie technologiczne dostosowane do specjalnych potrzeb klienta, odpowiednie dla produkcji wsporników i półek z drewna i drewnopochodnych. Oprócz wstawiania okuć maszyna może być wyposażona w głowice frezujące oraz w głowice do wiercenia, wstrzykiwania kleju do klejenia i wstawianie kołków w krawędzi bocznej płyty bądź końcówki ramiaka okienno – drzwiowego.

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal stół podpórkowy

Wiertarko kołczarka model INSERT HW SHELF SUPPORT maszyna CNC do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków i okuć. Dzięki różnorodności modułów zastosowanych w tym modelu maszyny, dział techniczny fabryki maszyn Omal pozwala na zastosowanie takiej konfiguracji głowic aby projektowana pod specjalnie potrzeby indywidualnego Klienta maszyna trafiała w jego potrzeby dzięki specjalnemu wyposażeniu. Zalety maszyny są następujące: Insert HW SHELF SUPPORT jest rozwiązaniem dedykowanym dla specyficznych wymagań klienta; maszyna posiada możliwość skoncentrowania się na jednej stronie maszyny, przez co złożone i czasochłonne zadania produkcyjne polegające na wstawiania okuć i kołków są zminimalizowane; maszyna gwarantuje zwiększenie wydajności przy maksymalnej elastyczności i zachowaniu dokładności produkcji; łatwość montażu; maszyna jako idealne rozwiązanie do produkcji „just in time”.

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal gratownik zewnętrzny

Wiertarko – kołczarka HW pod kołki drewniane lub pod okucia z tworzyw sztucznych i metalu: – Dane techniczne: Długość panelu 20 – 1300 / 2600 mm / Dostosowane pod konkretne wymagania użytkownika maszyny. Szerokość panelu 40 – ∞, Grubość panelu 10-60 mm. Ciśnienie robocze: (bar) – min 7 atm.

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal Kołowe urządzenie wibrujące
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal Kołowe urządzenie wibrujące

Wiertarko kołczarka model INSERT HW SHELF SUPPORT maszyna CNC do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków i okuć to najwyższy światowy poziom zaawansowanej technologii budowy maszyn do obróbki płyt meblowych. Wiercenie, frezowania i osadzania kołków w drzwiach metodą wibracyjną.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.