Maszyna CNC do wiercenia i wbijania kołków - wiertarko-kołczarki

Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal

Włoska fabryka Omal to renomowany dostawca maszyn do obróbki drewna, płyt drewnopochodnych oraz maszyn CNC do produkcji mebli i okien z drewna. Wielowrzecionowa wiertarko-kołczarka do drewna INSERT HW SHELF SUPPORT to jednostronne 3-osiowe centrum obróbcze opracowane specjalnie do elastycznego wiercenia, frezowania i wkładania kołków, okuć, elementów obudowy obrabianych płyt z mdf.

3-osiowe centrum obróbcze opracowane specjalnie do elastycznego wiercenia, frezowania i wstawiania okuć meblowych.

INSERT HW to indywidualne rozwiązanie odpowiednie do produkcji wsporników półek meblowych. Oprócz wkładania okuć maszyna może być wyposażona w jednostki frezujące oraz urządzenia do wbijanie otworów, klejenia i kołkowania. Dzięki wysokiej modułowości maszyny oraz działowi technicznemu, Omal może konfigurować opcjonalne wyposażenie i projektować specjalnie pod potrzeby indywidualnego Klienta i jego potrzeb produkcyjnych. Wiertarko kołczarka wielowrzecionowa INSERT HW to maszynowe rozwiązanie technologiczne dostosowane do specjalnych potrzeb klienta, odpowiednie dla produkcji wsporników i półek z drewna i drewnopochodnych. Oprócz wstawiania okuć maszyna może być wyposażona w głowice frezujące oraz w głowice do wiercenia, wstrzykiwania kleju do klejenia i wstawianie kołków w krawędzi bocznej płyty bądź końcówki ramiaka okienno – drzwiowego.

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal stół podpórkowy

Wiertarko kołczarka model INSERT HW SHELF SUPPORT maszyna CNC do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków i okuć. Dzięki różnorodności modułów zastosowanych w tym modelu maszyny, dział techniczny fabryki maszyn Omal pozwala na zastosowanie takiej konfiguracji głowic aby projektowana pod specjalnie potrzeby indywidualnego Klienta maszyna trafiała w jego potrzeby dzięki specjalnemu wyposażeniu. Zalety maszyny są następujące: Insert HW SHELF SUPPORT jest rozwiązaniem dedykowanym dla specyficznych wymagań klienta; maszyna posiada możliwość skoncentrowania się na jednej stronie maszyny, przez co złożone i czasochłonne zadania produkcyjne polegające na wstawiania okuć i kołków są zminimalizowane; maszyna gwarantuje zwiększenie wydajności przy maksymalnej elastyczności i zachowaniu dokładności produkcji; łatwość montażu; maszyna jako idealne rozwiązanie do produkcji „just in time”.

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal gratownik zewnętrzny

Wiertarko – kołczarka HW pod kołki drewniane lub pod okucia z tworzyw sztucznych i metalu: – Dane techniczne: Długość panelu 20 – 1300 / 2600 mm / Dostosowane pod konkretne wymagania użytkownika maszyny. Szerokość panelu 40 – ∞, Grubość panelu 10-60 mm. Ciśnienie robocze: (bar) – min 7 atm.

Wiertarko - kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal Kołowe urządzenie wibrujące
Wiertarko – kołczarka INSERT HW SHELF SUPPORT Omal Kołowe urządzenie wibrujące

Wiertarko kołczarka model INSERT HW SHELF SUPPORT maszyna CNC do wiercenia i wprowadzania ciekłego kleju winylowego oraz kołków i okuć to najwyższy światowy poziom zaawansowanej technologii budowy maszyn do obróbki płyt meblowych. Wiercenie, frezowania i osadzania kołków w drzwiach metodą wibracyjną.