Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Centrum obróbkowe CNC

Uniwersalne centrum tnąco – obróbcze 5 osiowe do aluminium i stali THOR 9.0

Wielofunkcyjne centrum tnąco obróbcze cnc do aluminium i stali THOR 9.0
Wielofunkcyjne centrum tnąco obróbcze CNC do aluminium i stali THOR 9.0

Wielofunkcyjne centrum tnąco obróbcze cnc do aluminium i stali THOR 9.0. Centrum tnąco-obróbcze umożliwia pełną automatyzację procesów produkcji. Maszyna znacząco może podwyższyć optymalizację procesów obróbki, przyspieszyć całość automatyzacji procesów obróbczych w pięciu osiach. Dzięki tej maszynie możliwe jest znaczące zwiększenie wydajności pracy, obniżenie kosztów pracy oraz uzyskanie maksimum elastyczności podczas frezowania, wiercenia i docinania profili aluminiowych.

Zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili stalowych i z alu THOR 9.0
Zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili stalowych i z alu THOR 9.0

Zaawansowane technologicznie centrum obróbcze 5-osiowe z rozszerzonym zakresem obrotu głowicy frezującej aż na 360°. Inteligentny system sterowania, najwyższej klasy serwomotory oraz solidne żebrowane łoże maszyny przystosowane jest do dużych prędkości przesuwu. Maszyna przeznaczona dla specjalistów z sektora konstrukcji metalowych, którzy potrzebują solidnej maszyny pod obróbkę profili kształtowych wielkogabarytowych z aluminium, tworzywa sztucznego oraz stali. Uniwersalny THOR 9.0 wytycza ramy nowych standardów pod względem powtarzalności, precyzji, wydajności, ergonomii i wartości użytkowej centrów obróbkowych CNC. Nowością jest autonomiczne przesuwanie zacisków mocujących obrabiane profile z alu / stali.

Zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili stalowych i z alu THOR 9.0
Zintegrowane centrum tnąco-obróbcze do profili stalowych i z alu THOR 9.0

Centrum tnąco – obróbcze CNC zapewnia krótkie cykle robocze podczas obróbki profili wielkogabarytowych na długich przebiegach. Całość procesów obróbczych, takich jak; frezowanie, wiercenie i gwintowanie, cięcie kątowe profili, te wszystkie operacje odbywają się na unieruchomionym przesuwnymi zaciskami profilu. Dodatkową optymalizację pracy uzyskano dzięki zastosowaniu inteligentnego systemu sterowania procesami głowic. Różnorodność możliwości obrotu głowicy cięcia kątowego w przedziale kątowym od 22,5° do +158°. Ponadto jest bezstopniowa regulacja kąta nacięcia profili w przedziale kątowym 360° do obróbki w różnych układach mocowania. Dodatkowa głowica piły może być nachylona w zakresie od 45° do 135°. Urządzenie może być również wykorzystywane jako centrum przelotowe do obróbki profili okien, drzwi i fasad z aluminium.

Centrum obróbcze profili 5-osiowe - program sterowania Italcam
Centrum obróbcze profili 5-osiowe – program sterowania Italcam

Możliwa jest obróbka maszynowa aż z 6 stron kształtownika. Od dołu profilu obrabianego za pomocą głowicy kątowej. Szybkie pozycjonowanie zespołu obróbczego z prędkością dochodzącą do 80 m/min dzięki zastosowaniu dynamicznych serwonapędów.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.