Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Frezarko-kopiarki-szprosarki do okien z ALU - PCV

Szprosarka- frezarka do obróbki końcówek profili alu malowanych INT 35- 35S

INT 35 - 35S Rinaldi szprosarka
INT 35 – 35S Rinaldi szprosarka – Frezarka do słupka – szprosarka. Frezarka do słupka z hydropneumatycznym posuwem.

Frezarka do słupka – szprosarka. Frezarka czołowa do końcówek z aluminium malowanych. Frezarka do słupka z regulowanym posuwem hydropneumatycznym. Frezarka do Aluminium – Frezarka czołowa do zastosowań związanych z frezowaniem końcówek profili aluminiowych, żelaznych i PCV. Wyposażony w urządzenie ustawień kątowych – Frezarka do końcówek profili z aluminium i PCV – Frezowanie końcówek słupków profili PVC lub aluminium – Wytrzymała konstrukcja – Szybki zwrot z inwestycji w zakup szprosarki INT 35 Rinaldi – Frezowanie profili aluminiowych – profesjonalne obrabiarki do obróbki końca profili z aluminium – Wytrzymała frezarka CNC do obróbki aluminium.

Automatyczna frezarka czołowa do końcówek z aluminium
Automatyczna frezarka czołowa do końcówek z aluminium malowanych

Automatyczna frezarka czołowa do końcówek z aluminium malowanych INT 35S /kW. 2.2/ średnica frezu Ø 200 mm._ Frezarka do słupków INT 32. Pozioma maszyna do frezowania, przycinania z automatycznym podawaniem (posuwem) obrabianego profilu. Szprosarka do pracy w automatycznym cyklu roboczym. Na wyposażeniu, regulowana prędkość obrotowa narzędzia za pomocą elektronicznego wariatora. Wysoka prędkość obrotowa narzędzia poprawia jakość obróbki przy zmiennym kącie i na malowanym profilu. Blat roboczy nie rysuje obrabianego elementu. Szprosarka wykonuje frezowanie pod kątem 90° i pod zmiennymi kątami w przedziale kątowym -45° do + 45°. Szybka wymiana głowicy frezowania w systemie pneumatycznego uwalniania mocowania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.