Piły tarczowe do aluminium

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i PCV Orca 500 cięcie na wymiar pod różnym kątem

Piła tarczowa zintegrowana z podajnikiem wyposażony w zderzak
Piła tarczowa zintegrowana z podajnikiem wyposażony w zderzak_ Orca 500

Przecinarka do profili aluminiowych pod różnym kątem. Piła pilarka tarczowa do aluminium Ø 500 mm. Podajniki boczne – rolotoki – podajnik podawczy i podajnik odbiorczy. Na pile Orca 500 jest możliwe bezbłędne cięcie profili aluminiowych pod różnym kątem. Cięcie bez wyrwań profili ALU – Piła 1 głowicowa Ø 500 mm. – Cięcie oddolne profili alu z idealna powierzchnia po przejściu tarczy piły. Posuw automatyczny lub manualny piły do cięcia aluminium – nowe maszyny do cięcia i obróbki profili z aluminium.

Przemysłowa piła tarczowa do aluminium - Orca 500 - Przecinarka tarczowa Ø 500 mm.
Przemysłowa piła tarczowa do aluminium – Orca 500 – Przecinarka tarczowa Ø 500 mm.

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i profili z PCV. Automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych – Maszyny do produkcji okien PCV i obróbki profili aluminiowych – cięcie: profile aluminiowe, drzwi i okna alu, witryny, listwy alu – Cięcie Profili ALU. Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV. Możliwe do zamontowania średnice tarczy pił na maszynie o następujących średnicach: Ø 500 mm. Piła tarczowa jednogłowicowa do precyzyjnego cięcia profili kształtowych.

Orca 450
Stanowisko do cięcia aluminium bez wyrwań i urządzenie do precyzyjnego ustalania długości ciętych materiałów

Piła przemysłowa Orca 500 gwarantuje precyzyjne Cięcie Profili Aluminiowych i PCV. Precyzyjna Obróbka Metali na piłach jednogłowicowych – cięcie Profili Konstrukcyjnych bez wyrwań – Obróbka aluminium na pile tarczowej – wysokiej jakości cięcie profili, konstrukcje aluminiowe- Cięcie profilów standardowych i specjalnych – Pełna obróbka profili aluminiowych – Cięcie profili aluminiowych na profesjonalnych piłach tarczowych pod różnym kątem: przeznaczenie: Stolarka Aluminiowa. Innowacyjne technologie do obróbki kształtowników z aluminium na piłach z ustawieniem kątowym; – cięcie profili aluminiowych przeznaczonych do elementów konstrukcyjnych.

Rolotok z
Rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem czoła odbojnika dla cięcia profili z aluminium

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i profili z PCV. Przenośniki i podajniki – Transportery Rolkowe – Odbiornik elektronicznego pozycjonowania ciętego profilu -rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem odbojnika profili okienno – drzwiowych – Pozycjonowanie ruchomego odbojnika na rolotoku do przesuwu kształtownika z aluminium – Przymiary pod zadany wymiar – odbiornik rolotok profili z aluminium.

Piła do cięcia aluminium | Stanowisko do cięcia Orca 500 + Matic 4000 + Odciąg wiórów
Piła do cięcia aluminium | Stanowisko do cięcia Orca 500 + Matic 4000 + Odciąg wiórów alu

Maszynowe stanowisko Szybkiego Cięcia Aluminium.

Orca 500
Orca 500 A+ mocowanie profili na blacie roboczym piły – dociski szerokie specjalistyczne na trudne do blokowania kształtowniki z alu

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i profili z PCV. Przeznaczenie: Okna PVC. Okna aluminiowe. Okna drewniano-aluminiowe. piła do produkcji drzwi PVC. Przemysłowa piła do cięcia profili do drzwi aluminiowych. Piła tarczowa do cięcia profili pod drzwi przeciwpożarowe. Piła do rozkroju profili bocznych alu do drzwi panelowych. Precyzyjna piła tarczowa do cięcia i produkcji drzwi automatycznych. Piła do produkcji drzwi tarasowych. Piła do produkcji drzwi przesuwnych. Produkcja drzwi uchylno-przesuwnych. Piła do cięcia profili do fasad z aluminium. Konstrukcje kuloodporne z aluminium i szkła hartowanego. Ochrona przeciwsłoneczna. Ogrody zimowe z aluminium i PCV. Okna i drzwi antywłamaniowe. Parapety. Systemy przeciwpożarowe i oddymiania. Szkło specjalne. Aluminiowe zabudowy szklane.