Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i PCV Orca 500 cięcie na wymiar pod różnym kątem

Piła tarczowa zintegrowana z podajnikiem wyposażony w zderzak
Piła tarczowa zintegrowana z podajnikiem wyposażony w zderzak_ Orca 500

Przecinarka do profili aluminiowych. Piła pilarka tarczowa do aluminium Ø 550 mm. Podajniki boczne – rolotoki – podajnik podawczy i podajnik odbiorczy. Cięcie Profili ALU – Piła 1 głowicowa Ø 500 mm. – Cięcie oddolne profili alu – Posuw automatyczny lub manualny piły do cięcia alu– nowe maszyny do cięcia i obróbki profili z aluminium.

Przemysłowa piła tarczowa do aluminium - Orca 500 - Przecinarka tarczowa Ø 500 mm.
Przemysłowa piła tarczowa do aluminium – Orca 500 – Przecinarka tarczowa Ø 500 mm.

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i profili z PCV. Automatyczna maszyna tnąca do profili aluminiowych – Maszyny do produkcji okien PCV i obróbki profili aluminiowych – cięcie: profile aluminiowe, drzwi i okna alu, witryny, listwy alu – Cięcie Profili ALU. Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV. Możliwe do zamontowania średnice tarczy pił na maszynie o następujących średnicach: Ø 500 mm. Piła tarczowa jednogłowicowa do precyzyjnego cięcia profili kształtowych.

Orca 450
Stanowisko do cięcia aluminium bez wyrwań i urządzenie do precyzyjnego ustalania długości ciętych materiałów

Piła przemysłowa Orca 500 gwarantuje precyzyjne Cięcie Profili Aluminiowych i PCV. Precyzyjna Obróbka Metali na piłach jednogłowicowych – Profile Konstrukcyjne – Obróbka aluminium – cięcie profili, konstrukcje aluminiowe- Cięcie profilów standardowych i specjalnych – Pełna obróbka profili aluminiowych – Cięcie profili aluminiowych na profesjonalnych piłach tarczowych – Stolarka Aluminiowa – Innowacyjne technologie – Obróbka kształtowników z aluminium na piłach z ustawieniem kątowym – cięcie profili aluminiowych przeznaczonych do elementów konstrukcyjnych – Obróbka mechaniczna profili aluminiowych – Obróbka aluminium – cięcie profili, konstrukcje aluminiowe – Stolarka Aluminiowa – Systemy okienno-drzwiowe – architektoniczne systemy aluminiowe – cięcie i rozkrój pod Aluminiowe systemy fasadowe – Drzwi, okna aluminiowe – Stolarka otworowa – Idealna piła tarczowa dla producenta Okien Aluminiowych.

Rolotok z
Rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem czoła odbojnika dla profilu z aluminium

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i profili z PCV. Przenośniki i podajniki – Transportery Rolkowe – Odbiornik elektronicznego pozycjonowania ciętego profilu -rolotok z elektronicznym pozycjonowaniem odbojnika profili okienno – drzwiowych – Pozycjonowanie ruchomego odbojnika na rolotoku do przesuwu kształtownika z aluminium – Przymiary pod zadany wymiar – odbiornik rolotok profili z aluminium.

Piła do cięcia aluminium | Stanowisko do cięcia Orca 500 + Matic 4000 + Odciąg wiórów
Piła do cięcia aluminium | Stanowisko do cięcia Orca 500 + Matic 4000 + Odciąg wiórów alu

Maszynowe stanowisko Szybkiego Cięcia Aluminium.

Orca 500
Orca 500 A+ mocowanie profili na blacie roboczym piły – dociski szerokie specjalistyczne na trudne do blokowania kształtowniki z alu

Przecinarka tarczowa do cięcia aluminium i profili z PCV. Przeznczenie: Okna PVC. Okna aluminiowe. Okna drewniano-aluminiowe. piła do produkcji drzwi PVC. Przemysłowa piła do cięcia profili do drzwi aluminiowych. Piła tarczowa do cięcia profili pod drzwi przeciwpożarowe. Piła do rozkroju profili bocznych alu do drzwi panelowych. Precyzyjna piła tarczowa do cięcia i produkcji drzwi automatycznych. Piła do produkcji drzwi tarasowych. Drzwi podnoszono-przesuwne HST. Piła do produkcji drzwi przesuwnych Cor Vision. Produkcja drzwi uchylno-przesuwnych PSK. Piła do cięcia profili do fasad z aluminium. Konstrukcje kuloodporne z aluminium i szkła hartowanego. Ochrona przeciwsłoneczna. Ogrody zimowe z aluminium i PCV. Okna i drzwi antywłamaniowe. Parapety. Systemy przeciwpożarowe i oddymiania. Szkło specjalne. Aluminiowe zabudowy szklane.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.