Piły pionowe K.G.S

Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt K.G.S. 400 Automat

Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt z posuwem automatycznym w osi wzdłużnej X oraz Y KGS-400 -Atomatic
Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt z posuwem automatycznym w osi wzdłużnej X oraz Y KGS-400 -Automatic

Piły panelowe do rozkroju płyt z posuwem automatycznym w osi poziomej i pionowej | włoskiej fabryki maszyn G.M.C. gwarantują precyzyjny rozkrój bez wyrwań na krawędziach ciętych płyt. Bardzo wydajny, precyzyjny i produktywny. Niewiążące zapytanie. Nowe pilarki posiadają udogodnienia, które znacznie wpływają na podniesienie jakości, precyzji oraz wygody w trakcie cięcia płyt. Jednym z nich jest urządzenie MMS jako suport podpórkowy montowany na blacie pilarki dla najlepszego przylegania ciętej płyty do płaszczyzny dociskowej głowicy ostrza tarczy piły. Piły pionowe formatowa firmy G.M.C. są przystosowane do materiałów, jakie będą obrabiać.

Pionowa piła panelowa z posuwem automatycznym w obu płaszczyznach cięcia i rozkroju płyt.

Piła panelowa pionowa K.G.S. 400A do rozkroju płyt laminowanych i pleksi posiada posuw automatyczny. Aby zautomatyzować proces produkcji w zakładzie należy zaopatrzyć się w uniwersalną piłę pionową G.M.C. z posuwem automatycznym w obu osiach wzdłużnych cięcia płyty. Pionowe formatyzerki G.M.C to profesjonalny sprzęt maszynowy, który charakteryzuje się niezwykłą precyzją. Ponadto maszyny z fabryki G.M.C. wyróżniają się długą żywotnością. Piły formatowe pionowej tej fabryki posiadają niezależny agregat ostrza tarczy piły, tarcza piły podcinaka regulowana na głębokość wyjścia z głowicy, w zależności od rodzaju ciętego materiału oraz monitory umożliwiające kontrolę długości oraz wysokości cięcia.

Cięcie trapezów i rombów na pilarce pionowej  GMC/ K.G.S. 400 A
Cięcie trapezów i rombów na pilarce pionowej GMC/ K.G.S. 400 A

Na tej pilarce jest też możliwy łatwy i wygodny rozkrój płyty PCV (PVC), płyty sandwich, płyty warstwowe z pianki poliuretanowej, xps, pur. Możliwe jest też bardzo precyzyjne, bez wyrwań cięcie płyty z PMMA (pleksi).