Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

5-osiowe centrum obróbcze ALU Kompozyty

Frezarka CNC 5-osiowa – Prześwit 300 – 500 mm. w osi pionowej Z – Conquest 715

Cosmec
Centrum obróbcze cnc 5-osiowe Cosmec 5-osiowa obróbka frezarska pionowa 300 mm.

5-osiowa Obróbka Elementów – Technologia CNC – Cosmec Technology – Ekstremalna elastyczność w łączeniu jednostek operacyjnych. Maszyna pod rozmiary klienta – Różnorodność konfiguracji tej maszyny pozwala spełnić wszelkie specjalne wymagania klienta. Wraz z głównym elektrowrzecionem można mieć niezależną głowicę obróbczą (13 niezależnych wrzecion pionowych, 4 wrzeciona poziome na osi X i 2 w osi y), jednostkę orientowaną 2,2 kW do poziomego frezowania z jednym lub dwoma wylotami , orientowana jednostka piły do ​​7,5 kW z jednym lub dwoma wyjściami lub alternatywnie z drugim elektrowrzeciono ze zmieniaczem narzędzi. Na życzenie elektrowrzeciono można wyposażyć w oś obrotową. To urządzenie jest wyposażone w szafkę elektryczną wyposażoną w kontroler numeryczny OSAI serii 10, interfejs Windows i ręczną zawieszkę. Automatyczna zmiana narzędzi w 10 pozycjach – Mobilny stół roboczy z przesuwanymi przyssawkami – Zdalna konsola – Grupa pozioma z 2 wyjściami Jednostka pływająca – Szeroka gama agregatów standardowych i specjalnych – System LED do półautomatycznego pozycjonowania ruchomych prętów i przyssawek – Oś wirnika system – konfiguracja 5 osi

Centrum 5-osiowe Conquest 715
Centrum 5-osiowe Conquest 715
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.