Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

iV3 Flat Table Line odciągi przemysłowe do ploterów frezujących CNC

iV3 FLAT TABLE Flat Table Line system odciągów przemysłowych do ploterów frezujących CNC
iV3 FLAT TABLE Flat Table Line system odciągów przemysłowych do ploterów frezujących CNC

Linia Flat Table to owoc długiego doświadczenia w dziedzinie mechaniki przemysłowej, aby zaspokoić rosnące potrzeby skutecznego odprowadzenia wiórów generowanych podczas procesu produkcyjnego. Ramię wysięgnikowe HI-TECH VACUUM to ramię antenowe, które jest wysoce zalecane dla każdego plotera frezującego CNC. Stosowanie tego systemu zmniejsza ryzyko wypadków, kolizji przesuwającej się głowicy, bądź z powodu zatkania się rury po bokach maszyny. Odciągi przemysłowe do maszyn sterowanych numerycznie CNC FLAT TABLE LINE odciąg – wyciąg- filtracja wiórów, kurzu i pyłu produkcyjnego – odpylanie przemysłowe. Niezbędne akcesoria usprawniające odciąg podłączony do ploterów frezujących CNC – Maszyny CNC Frezarki. Odciągi przemysłowe do maszyn sterowanych numerycznie CNC FLAT TABLE LINE odciąg – wyciąg- filtracja wiórów.

HI-TECH VACUUM to ramię antenowe, które jest wysoce zalecane dla każdego plotera frezującego CNC
FLAT TABLE LINE specjalny wysięgnik dla usprawnienia HI-TECH VACUUM ramię antenowe, zalecane do plotera frezującego CNC.

Odciąg wiórów dla plotera frezującego wyposażony w ramię odciągowe – wysięgnik jednoczęściowy – Ramiona odciągowe i wentylatory boczne. Elastyczna praca odciągu wiórów do ploter frezujący CNC: – ramię odciągowe z wysięgnikiem o 5 – 9 metrowym zasięgu. Ramię węża odsysającego łączy elastyczność z ergonomią oraz porządkuje miejsce pracy maszyn, które musi być bezpieczne dla obsługi, ludzi. W ten sposób jest możliwe odsysanie nawet dymu, gazów i oparów. Urządzenie odciągu wyposażonego w ramię odciągowe może z powodzeniem odprowadzać lekkie kurze, a nawet substancje rozpuszczalników. Dzięki wysięgnikom do 6 m nadają się optymalnie do najprzeróżniejszych miejsc wymagających odciąg: ramiona odciągowe, ramion teleskopowe do odciągów, elastyczne węże odciągowe.

Odciągi do odsysania pyłów i wiórów z piły dwugłowicowej
Odciąg wiórów dla plotera frezującego.. Odciągi do odsysania pyłów i wiórów z ploteru i piły dwugłowicowej

Odciągi, Odpylacze, Wyciągi – Profesjonalne Instalacje Odpylające dla Przemysłu. Wyciąg do plotera frezującego. Odciąg do frezarek i ploterów CNC 2500Pa, 5000m3/h. Odciąg wiórów- wrzeciono – Maszyny CNC Frezarki Plotery. Dopasowane akcesoria do zwiększenia możliwości plotera CNC. Odciąg wiórów – profesjonalne obrabiarki CNC z dopasowanym odciągiem wiórów. Profesjonalny odciąg do plotera.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.