Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

odciągi i systemy odprowadzania wiórów

Podciśnieniowy odciąg ciężkich opiłków z metalu, wiórów z aluminium i PCV

Odciąg wiórów metalu, opiłków z aluminium iVision 2 EXTRUSION
Odciąg wiórów metalu, opiłków z aluminium iVision 2 EXTRUSION

Odciąg wiórów metalu, opiłków z aluminium model iVision 2 Extrusion.
Urządzenie do odciągu wiórów aluminiowych, stalowych oraz pyłu szlifierskiego z maszyn oraz czyszczenia stanowiska pracy. Odciągi przemysłowe do maszyn sterowanych numerycznie CNC.
Odciąg nie jest przeznaczony do odprowadzania pyłów aluminiowych. Odkurzacz przemysłowy do zbierania wiórów przy obróbce profili z aluminium.
Stały odciąg wiórów i lekkich pyłów na piłach ukośnych, w centrach obróbczych CNC i innych maszynach do obróbki PCV i aluminium.

iVision 2 EXTRUSION

iV2 -1.5-100-1200 – Odciąg przemysłowy z turbiną wskazany do odciągu metalowych wiórów pilarek 1, 2 głowicowych do cięcia aluminium. Moc silnika 1,5 KW. Pojemność 100 litrów pojemnika (wygodne przesuwanie na kółkach). Czystość filtru pneumatyczne. Hałas 79 db (A). Wentylator odśrodkowy dużej mocy do przesyłu objętości powietrza 1.200 m3 /h. Pojemnik o pojemności 100 litry pojemności wiórów.

AKCESORIA NA WYPOSAŻENIU:
Nr. 1 złącze przejściowe 100-100 (lub do wyboru 100-80;100-70; 100-60; 100-50) zawierający 2 zaciski obwiedniowe przewodu. Nr 1 przewód odciągu o długości 5 mb. Średnica do wyboru (pomiędzy 100, 80, 70, 60, 50).

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.