Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

ploter frezujący cnc

Ploter FOX 13 CNC+ tarcza piły do rozkroju płyt warstwowych Cosmec Technology

Centrum obróbcze CNC rozkroju płyt FOX 13 COSMEC piła Ø 215 mm i głowicą frezującą o mocy 13 kW.

FOXS 13_4 CNC Frezowanie płyt warstwowych Alucobond
FOXS 13_4 CNC Frezowanie płyt warstwowych Alucobond

Nowość: Możliwość zainstalowania na gamie maszyn FOX 13 S, FOX 16 S i FOX 22 S nowych rozwiązań technicznych:
Podwójnie elektrowrzeciono o mocy 13,2 KW (HSK lub ISO 30)
Innowacyjny dodatkowy obrotowy zmieniacz narzędzi na 12 pozycji – magazyn automatycznej wymiany narzędzi.
Znacznie większy rozstaw między osiami elektrowrzeciona nawet do 500 mm.
O wiele większe zabezpieczenia dla 2 elektrowrzeciono i 2 zmieniaczy narzędzi obrotowych. Jak poniżej na rysunku.

Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22
Podwójny magazyn do automatycznej wymiany narzędzi na FOX 22

Idealna maszyna pod usługi CNC cięcia i frezowania materiałów kompozytowych. Ploter do frezowania, cięcia i rozkroju CNC – profesjonalne centrum obróbkowe z głowicą kątową do cięcia tarczą piły. Frezarki CNC typu Fox 13 do nestingu płyt dla producentów prefabrykatów. Możliwe jest wielofunkcyjne cięcie automatyczne. Solidny ploter, którego modularny system opcji wyposażenia dodatkowego pozwala na dużą różnorodność użytkowania. Przez co, maszyna frezująca zamienia się w ploter do rozkroju materiałów. Ploter Fox 13 zapewnia
automatyczny rozkrój PCV, skóry, tkanin, kevlaru, włókna szklanego i innych materiałów. Specjalizacja w branży: tekstylnej, tapicerskiej, kompozytowej, lotniczej, morskiej.

Stały blat stołu z otwartym mostem CNC – ekstremalna precyzja i niezawodność. To centrum obróbcze, które zostało zaprojektowane z myślą o łatwej i elastycznej obsłudze, stanowi idealne rozwiązanie dla rzemieślników i małych firm, które chcą poprawić jakość swojego produktu. Ta linia produktów, wyposażona w te same komponenty, co maszyny wyższej klasy COSMEC, gwarantuje wysoką precyzję i niezawodność. Innowacyjne rozwiązania technologiczne i różnorodność konfiguracji jednostek operacyjnych zapewniają najwyższą jakość wykończenia wymaganą w każdym zastosowaniu. Ten typ maszyny dostępny jest w wersji 3 lub 5-osiowej.

Głowica do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 215 mm FOX 13
Głowica do Cięcia i Frezowania Tworzyw Sztucznych- Plastiku Ø 215 mm FOX 13

Rozkrój płyty wiórowej – profesjonalne obrabiarki CNC centrum obróbkowe 5 osi rozkrój płyt – Centrum Obróbcze CNC | Produkcja mebli twardych – 5-osiowa Obróbka Elementów – Technologia CNC – Maszyny do obróbki plexi – bróbka Plexi Na Wymiar – Precyzyjna obróbka plexi i tworzyw sztucznych – Obróbka PMMA plexi, plexiglass – Plotery frezujące do plexi styropianu – Tworzywa Sztuczne, Frezowanie – Obróbka Frezarka CNC do plexi – Frezarka CNC do Plexi – Cięcie Frezowanie – Pleksi na wymiar cięcie plexi, PCV, MDF, dibond – Frezarka cnc wycinanie tworzyw sztucznych – Cięcie i Frezowanie Tworzyw Sztucznych, Plastiku tarczą piły nawet do Ø 270 mm.

Dzielony blat stołu roboczego centrum obróbkowego Fox CNC
Dzielony blat stołu roboczego centrum obróbkowego Fox CNC
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.