Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Prasy krawędziowe CNC - Prasy do zaciskania ALU - Nożyce gilotynowe

Prasa krawędziowa Logica

Elektryczna prasa krawędziowa Logica włoskiej fabryki maszyn Warcom

LOGICA to najnowocześniejsza elektryczna prasa krawędziowa, dostępna do 130 TON. ciągu. Jego rewolucyjny system bezpośredniej transmisji między silnikiem a siłownikiem, bez dodatkowych mechanicznych części transmisyjnych, sprawia, że ​​system jest niezwykle niezawodny, precyzyjny, wydajny i cichy, z szybkością i niezawodnością przewyższającą jakikolwiek inny mechanizm kinematyczny.
Charakteryzuje się dokładnością pozycjonowania suwaka +/- 0,0025 mm – dwa razy dokładniej niż tradycyjna hydrauliczna prasa krawędziowa, osiągniętą dzięki zastosowaniu optycznych podziałek montowanych na ramie, które eliminują zakłócenia wynikające z wygięcia ramy.
LOGICA wyposażona jest w sterowanie z ekranem dotykowym TALENTO 21”.

Test porównawczy prędkości elektrycznej i hydraulicznej pras krawędziowych Warcom

Elektryczna prasa krawędziowa Logica to jest idealna maszyna do szybkiego gięcia arkuszy blach małogabarytowych. Prasa krawędziowa Logica charakteryzuje się dużą wydajnością, ogromną powtarzalnością operacji oraz starannym spojrzeniem inżynierów na konstrukcję i zużycie energetyczne maszyny. Elektryczne prasy krawędziowe są o 35% szybsze od pras konwencjonalnych. Zapraszamy do współpracy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.