Prasy krawędziowe CNC - Prasy do zaciskania ALU - Nożyce gilotynowe

Prasa krawędziowa Logica

Elektryczna prasa krawędziowa Logica włoskiej fabryki maszyn Warcom

LOGICA to najnowocześniejsza elektryczna prasa krawędziowa, dostępna do 130 TON. ciągu. Jego rewolucyjny system bezpośredniej transmisji między silnikiem a siłownikiem, bez dodatkowych mechanicznych części transmisyjnych, sprawia, że ​​system jest niezwykle niezawodny, precyzyjny, wydajny i cichy, z szybkością i niezawodnością przewyższającą jakikolwiek inny mechanizm kinematyczny.
Charakteryzuje się dokładnością pozycjonowania suwaka +/- 0,0025 mm – dwa razy dokładniej niż tradycyjna hydrauliczna prasa krawędziowa, osiągniętą dzięki zastosowaniu optycznych podziałek montowanych na ramie, które eliminują zakłócenia wynikające z wygięcia ramy.
LOGICA wyposażona jest w sterowanie z ekranem dotykowym TALENTO 21”.

Test porównawczy prędkości elektrycznej i hydraulicznej pras krawędziowych Warcom

Elektryczna prasa krawędziowa Logica to jest idealna maszyna do szybkiego gięcia arkuszy blach małogabarytowych. Prasa krawędziowa Logica charakteryzuje się dużą wydajnością, ogromną powtarzalnością operacji oraz starannym spojrzeniem inżynierów na konstrukcję i zużycie energetyczne maszyny. Elektryczne prasy krawędziowe są o 35% szybsze od pras konwencjonalnych. Zapraszamy do współpracy!