Obróbka plastyczna blach, rur, profili ze stali

Prasa krawędziowa hydrauliczna CNC Evoluta

Prasa krawędziowa EVOLUTA
Hydrauliczna prasa krawędziowa EVOLUTA

Hydrauliczne Prasy Krawędziowe włoskiej fabryki maszyn Warcom to pewność najwyższej jakości wyginania blach. Prasa krawędziowa Evoluta posiada na swoim wyposażeniu innowacyjny systemem procesu gięcia UNIQUE. Na wyposażeniu FCS System Kompensowania nacisków – Full Compensation System – z podwójną automatyczną kompensacją w „czasie rzeczywistym”. Gięcie CNC na prasie krawędziowej wymaga zaawansowanego systemu sterowania komputerowego.

System kompensacji ugięcia stołu gwarantuje możliwość uzyskania doskonałych wyników w gięciu blachy. Dzięki temu jest możliwa precyzja gięcia, powtarzalność i płaskość wygięcia profilu blachy metalowej dla każdego rodzaju obrabianego materiału oraz dopuszczalnej grubości. Idealna prasa do plastycznego formowania metalowych detali z arkuszy blach. Prasa jest produkowana z najwyższej jakości materiałów oraz z najlepszych dostępnych na rynku komponentów maszyn.

Prasa hydrauliczna krawędziowa do plastycznej obróbki krawędziowej arkuszy blach , rur i profili
Prasa hydrauliczna krawędziowa do plastycznej obróbki krawędziowej arkuszy blach , rur i profili

Prasa służy do obróbki krawędziowej blachy ze stali i aluminium zapewniając maksymalną elastyczność. Gięcie blach CNC to najpopularniejsza obecnie technologia obróbki plastycznej metali i ten system umożliwia uzyskanie najlepszych wyników gięcia blach. W celu nadania detalom określony kształt i rozmiar najlepszy jest system CNC. Evoluta to prasa krawędziowa stosowana do gięcia niewielkich detali oraz długich elementów z metalu. Automatyzacja produkcji przemysłowej to ogromna prędkość: Duża prędkość gięcia do 30 mm / s (70 In / Min) jest zgodna z normami europejskimi, dzięki nowemu systemowi bezpieczeństwa IRIS firmy LazerSafe. Robotyzacja procesów produkcyjnych – Automatyka przemysłowa w służbie cięcia kosztów wytwarzania. Idealna prasa krawędziowa do powtarzalnych cykli gięcia metalowych blach pod określonym kątem i o różnej grubości. Idealna do plastycznego formowania metalowych blach pod różne stemple i matryce.

Prasa krawędziowa do skomplikowanych projektów z dużą ilością szczegółów gięcia blachy
Prasa krawędziowa do skomplikowanych projektów z dużą ilością szczegółów gięcia blachy

Maszyny do obróbki blach na prasie Evoluta to najbardziej zaawansowana technologia plastycznego gięcia blach. Prasa krawędziowa zapewnia dokładność, powtarzalność i płaskość wygięcia profilu blachy metalowej. Prasa krawędziowa Futura gwarantuje idealny proces gięcia pod żądanym kątem. Prasa precyzyjnie wygina blachę opuszczając belkę gnącą ze stemplem na obrabianą plastycznie blachę. Wraz z maszyną użytkownik otrzymuje maksymalną elastyczność prasy – wszystko by sprostać wymaganiom dotyczącym złożonego procesu gięcia blachy o różnej grubości.

Powtarzalność wygięcia profilu blachy metalowej gwarantowana dla każdego rodzaju grubości.
Powtarzalność wygięcia profilu blachy metalowej gwarantowana dla każdego rodzaju grubości.

Prasy krawędziowe włoskiej fabryki maszyn Warcom to wysokiej jakości prasy hydrauliczne zapewniające wysoką precyzję pracy przy plastycznej obróbce blachy w profilach, rurach i arkuszach. Wszechstronna hydrauliczna prasa krawędziowa ze zintegrowanym automatycznym urządzeniem do zmiany narzędzi w opcji.

Hydrauliczna prasa krawędziowa EVOLUTA
Hydrauliczna prasa krawędziowa EVOLUTA

Innowacyjna prasa krawędziowa z nowatorskim procesem gięcia UNIQUE. Ta, technologia gięcia gwarantuje najwyższą jakość wszystkich prasa krawędziowych; dokładność, powtarzalność i płaskość wygięcia profilu blachy metalowej. To wszystko jest teraz osiagalne dla każdego rodzaju materiału i grubości blachy ze stali. Konstrukcja jednostki hydraulicznej pozwala na bardzo szybkie i wydajne przemieszczanie się suwaka do prędkości schodzenia i powrotu do 240 mm / s (560 In / Min) i prędkości gięcia do 30 mm / s (70 In / Min). Prasa krawędziowa Evoluta zapewnia dokładność kąta gięcia oraz stały kąt gięcia na całej długości gięcia.