Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Portalowa frezarka 3-osiowa z nożem oscylacyjnym FOX 22

Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 22
Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 22

Specjalna głowica z nożem oscylacyjnym dla maszyn CNC do precyzyjnego cięcia i rozkroju różnorakich materiałów takich jak tektury, płyt z pianki o różnej grubości, płyt z korka, ze skóry, płyt do materiałów uszczelniających, z włókna węglowego, sztywnej pianki i foli. Uniwersalna głowica do silnika oscylacyjnego pozwala na wymianę narzędzia celem dostosowania do różnej specyfikacji chemiczno – fizycznej obrabianego materiału oraz jego grubości. Głowica porusza ostrzem w górę i w dół, obracając ostrze w żądanych przez program maszyny kierunku cięcia / rozkroju. Od teraz można ciąć na żądanych kształt bardzo grube i ciężkie materiały. Szybkie i precyzyjne działanie nowoczesnej maszyny sterowanej numerycznie Cosmec Tecnology pozwala na bezproblemowe uzyskanie żądanych kształtów według zapisanego programu maszyny. Wygodny w obsłudze interfejs. Obrabiarki CNC, Plotery Frezujące | Fabryka Maszyn CNC.

Dwa elektrowrzeciona na FOX 22 - głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi
Dwa elektrowrzeciona na FOX 22 plus głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi typu Torino

Cięcie nożem oscylacyjnym różnych materiałów to rozkrój CNC głowicą tnącą najnowszej generacji z możliwością szybkiej wymiany noża. Teraz wymiana noża oscylacyjnego celem dopasowania pod konkretną produkcję jest możliwa dzięki najnowszej głowicy. Profesjonalna obrabiarka CNC Fox 22 z nożem oscylacyjnym do wycinania różnych kształtów w tekturze falistej, materiałach izolacyjnych, tkaninach i foliach, skórach i z korka na głowicach wibracyjnych również z napędem mimośrodowym / napędowe głowice oscylacyjne z gwintem wewnętrznym. Najwyższy standard technologii proponowany przez fabrykę maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Tecnology. W różnych opcjach wyposażenia i konfiguracji maszyny jest dostępna: głowica oscylacyjna z napędem elektrycznym. Głowica oscylacyjna z napędem pneumatycznym. Możliwy rozkrój plaster miodu spienione PVC i inne materiały komorowe.

Zastosowanie głowicy na różne noże oscylacyjne - ploter frezujący FOX 22
Zastosowanie głowicy na różne noże oscylacyjne – ploter frezujący FOX 22 typu Torino

Głowica wymienna z nożem oscylacyjnym Torino do maszyn CNC produkcji Cosmec Tecnology, idealnie nadaje się do precyzyjnego cięcia skóry, tektury, korka i pianek o dużej grubości. Głowica oscylacyjna poszerza znacznie funkcjonalność maszyn CNC na wyposażeniu twojego zakładu. Do szybkiego cięcia materiałów miękkich typu karton, tektura, skóra, gąbki, pianki, materiały komorowe niezbędna jest wymienna głowica najszybszym prędkości.

Ploter frezujący FOX 22 wyposażony w głowice na różne noże oscylacyjne
Ploter frezujący FOX 22 wyposażony w głowice na różne noże oscylacyjne typu Torino

Wszechstronna kombinacja opcji wyposażenia pod kątem zwiększenia produktywności; ploter frezująco tnący z nożem oscylacyjnym o zwiększonej sztywności całej maszyny dzięki solidnej stalowej ramie dla zwiększenia precyzji ustawień i pozycjonowania narzędzi roboczych. Najlepsze serwonapędy i najnowocześniejsze układy napędowe z listwą helikalną aby uzyskać najwyższą jakość obróbki niwelując drgania i odkształcenia w trakcie obróbki maszynowej elementów z włókna węglowego, tektury falistej / twardego kartonu, skóry i korka, tkaniny i foli oraz gumy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.