Plotery frezujące CNC

Frezarka portalowa 3-osiowa z nożem oscylacyjnym FOX 22

Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 22
Portalowa frezarka 3-osiowa nożem oscylacyjnym FOX 22

Ploter frezujący z głowicą noża oscylacyjnego: na wyposażeniu Specjalna głowica z nożem oscylacyjnym dla maszyn CNC do precyzyjnego cięcia i rozkroju różnorakich materiałów takich jak tektury, płyt z pianki o różnej grubości, płyt z korka, ze skóry, płyt do materiałów uszczelniających, z włókna węglowego, sztywnej pianki i foli. Uniwersalna głowica do silnika oscylacyjnego pozwala na wymianę narzędzia celem dostosowania do różnej specyfikacji chemiczno – fizycznej obrabianego materiału oraz jego grubości.

Centrum obróbkowe FOX 22 Cosmec

Poziomy ploter bramowy CNC zaprojektowane z myślą o dopasowaniu do wielu zastosowań. Głowica porusza ostrzem w górę i w dół, obracając ostrze w żądanych przez program maszyny kierunku cięcia / rozkroju. Od teraz można ciąć na żądanych kształt bardzo grube i ciężkie materiały. Szybkie i precyzyjne działanie nowoczesnej maszyny sterowanej numerycznie Cosmec Tecnology pozwala na bezproblemowe uzyskanie żądanych kształtów według zapisanego programu maszyny. Wygodny w obsłudze interfejs. Obrabiarki CNC, Plotery Frezujące | Fabryka Maszyn CNC z Poggibonsi we Włoszech.

Dwa elektrowrzeciona na FOX 22 - głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi
Dwa elektrowrzeciona na FOX 22 plus głowica z wymiennymi nożami oscylacyjnymi typu Torino

Cięcie nożem oscylacyjnym różnych materiałów to rozkrój CNC głowicą tnącą najnowszej generacji z możliwością szybkiej wymiany noża. Teraz wymiana noża oscylacyjnego celem dopasowania pod konkretną produkcję jest możliwa dzięki najnowszej głowicy. Profesjonalna obrabiarka CNC Fox 22 z nożem oscylacyjnym do wycinania różnych kształtów w tekturze falistej, materiałach izolacyjnych, tkaninach i foliach, skórach i z korka na głowicach wibracyjnych również z napędem mimośrodowym / napędowe głowice oscylacyjne z gwintem wewnętrznym. Najwyższy standard technologii proponowany przez fabrykę maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Tecnology. W różnych opcjach wyposażenia i konfiguracji maszyny jest dostępna: głowica oscylacyjna z napędem elektrycznym. Głowica oscylacyjna z napędem pneumatycznym. Możliwy rozkrój plaster miodu spienione PVC i inne materiały komorowe.

Zastosowanie głowicy na różne noże oscylacyjne - ploter frezujący FOX 22
Zastosowanie głowicy na różne noże oscylacyjne – ploter frezujący FOX 22 typu Torino

Głowica wymienna z nożem oscylacyjnym Torino do maszyn CNC produkcji Cosmec Tecnology, idealnie nadaje się do precyzyjnego cięcia skóry, tektury, korka i pianek o dużej grubości. Głowica oscylacyjna poszerza znacznie funkcjonalność maszyn CNC na wyposażeniu twojego zakładu. Do szybkiego cięcia materiałów miękkich typu karton, tektura, skóra, gąbki, pianki, materiały komorowe niezbędna jest wymienna głowica najszybszym prędkości.

Ploter frezujący FOX 22 wyposażony w głowice na różne noże oscylacyjne
Ploter frezujący FOX 22 wyposażony w głowice na różne noże oscylacyjne typu Torino

Poziomy ploter bramowy CNC zaprojektowane z myślą o dopasowaniu do wielu zastosowań. Wszechstronna kombinacja opcji wyposażenia pod kątem zwiększenia produktywności; ploter frezująco tnący z nożem oscylacyjnym o zwiększonej sztywności całej maszyny dzięki solidnej stalowej ramie dla zwiększenia precyzji ustawień i pozycjonowania narzędzi roboczych. Najlepsze serwonapędy i najnowocześniejsze układy napędowe z listwą helikalną aby uzyskać najwyższą jakość obróbki niwelując drgania i odkształcenia w trakcie obróbki maszynowej elementów z włókna węglowego, tektury falistej / twardego kartonu, skóry i korka, tkaniny i foli oraz gumy.