Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest do aluminium i kompozytów

Frezarka CNC 5 osi - Ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju Conquest 255
Frezarka CNC 5 osi – Ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju Conquest 255 NC 1422

Bramowe centrum obróbcze CNC: Obrabiarka 5 osiowa do przemysłowej obróbki płyt kompozytowych, aluminium i tworzyw sztucznych. Wszechstronna maszyna CNC sterowana numerycznie do zadań specjalnej obróbki w pięciu osiach. Frezarka, ploter frezujący CNC – wyprodukowany we włoskiej fabryce maszyn precyzyjnych Cosmec Technology – Nowoczesne centra obróbcze z nowoczesnymi głowicami do specjalistycznej obróbki złożonych elementów. Obustronny napęd bramy z korekcją kąta bramy. Rewolwerowy magazynek automatycznej wymiany narzędzi. Zastosowano najnowszy system sterowania czasu rzeczywistego, dynamiczna analiza trajektorii oraz szybki protokół komunikacyjny.

Poprzeczne belki i mocowania elementów przesuwają się jednocześnie każda napędzana jest niezależnym silnikiem.
Poprzeczne belki i mocowania elementów przesuwają się jednocześnie każda napędzana jest niezależnym silnikiem NC1423

5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest posiada na wyposażeniu: Dwie głowice z podwójną osią Z pozwalają na przełączanie się pomiędzy agregatami roboczymi oraz na wymianę narzędzi w podczas obrabiania elementów na maszynie, co znacząco wpływa na ograniczenie czasu. CNC przeznaczone do ciężkiej obróbki elementów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości obróbki i dokładności wykończenia niezależnie od kształtu i wymiarów elementów. Kompletny zestaw mocowań ustawia się w kilka sekund. Na wyposażeniu obrabiarki, zainstalowany jest funkcjonalny system sterowania do kompleksowego zarządzania maszyną i jej kluczowymi komponentami.

5-osiowe bramowe centrum obróbcze Conquest CNC Cosmec Technology

Bramowe centrum obróbcze CNC Conquest 255 z wieloosiowym interpolatorem czasu rzeczywistego, z aktywnym prognozowaniem trajektorii. Solidna konstrukcja maszyny, która umożliwia obróbkę elementów o dużych gabarytach przy zachowaniu najwyższej jakości obróbki. To gwarantuje ergonomiczna konstrukcja centrum obróbkowego. Właściwą geometrię maszyny gwarantuje precyzyjna obróbka w jednym mocowaniu. Żebrowana konstrukcja maszyny jest wykonana z najwyższej jakości stali. Proces odprężania konstrukcji wykonuje się metodą temperaturową oraz wibracyjną. Najwyższy stopień bezawaryjności dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów maszyny.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.