Plotery frezujące CNC

5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest do aluminium i kompozytów

Frezarka CNC 5 osi - Ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju Conquest 255
Frezarka CNC 5 osi – Ploter frezujący z głowicą do cięcia i rozkroju Conquest 255 NC 1422

Bramowe centrum obróbcze CNC: Obrabiarka 5 osiowa do przemysłowej obróbki płyt kompozytowych, aluminium i tworzyw sztucznych. Wszechstronna maszyna CNC sterowana numerycznie do zadań specjalnej obróbki w pięciu osiach. Frezarka, ploter frezujący CNC – wyprodukowany we włoskiej fabryce maszyn precyzyjnych Cosmec Technology – Nowoczesne centra obróbcze z nowoczesnymi głowicami do specjalistycznej obróbki złożonych elementów. Obustronny napęd bramy z korekcją kąta bramy. Rewolwerowy magazynek automatycznej wymiany narzędzi. Zastosowano najnowszy system sterowania czasu rzeczywistego, dynamiczna analiza trajektorii oraz szybki protokół komunikacyjny.

Poprzeczne belki i mocowania elementów przesuwają się jednocześnie każda napędzana jest niezależnym silnikiem.
Poprzeczne belki i mocowania elementów przesuwają się jednocześnie każda napędzana jest niezależnym silnikiem NC1423

5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest posiada na wyposażeniu: Dwie głowice z podwójną osią Z pozwalają na przełączanie się pomiędzy agregatami roboczymi oraz na wymianę narzędzi w podczas obrabiania elementów na maszynie, co znacząco wpływa na ograniczenie czasu. CNC przeznaczone do ciężkiej obróbki elementów przy zachowaniu najwyższych standardów jakości obróbki i dokładności wykończenia niezależnie od kształtu i wymiarów elementów. Kompletny zestaw mocowań ustawia się w kilka sekund. Na wyposażeniu obrabiarki, zainstalowany jest funkcjonalny system sterowania do kompleksowego zarządzania maszyną i jej kluczowymi komponentami.

5-osiowe bramowe centrum obróbcze Conquest CNC Cosmec Technology

Bramowe centrum obróbcze CNC Conquest 255 z wieloosiowym interpolatorem czasu rzeczywistego, z aktywnym prognozowaniem trajektorii. Solidna konstrukcja maszyny, która umożliwia obróbkę elementów o dużych gabarytach przy zachowaniu najwyższej jakości obróbki. To gwarantuje ergonomiczna konstrukcja centrum obróbkowego. Właściwą geometrię maszyny gwarantuje precyzyjna obróbka w jednym mocowaniu. Żebrowana konstrukcja maszyny jest wykonana z najwyższej jakości stali. Proces odprężania konstrukcji wykonuje się metodą temperaturową oraz wibracyjną. Najwyższy stopień bezawaryjności dzięki zastosowaniu najwyższej klasy komponentów maszyny.