Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Plotery frezujące CNC

Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 cięcie i rozkrój płyt z kompozytu

Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 - Centrum obróbcze 5-osiowe
Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 – Centrum obróbcze 5-osiowe NC1423_00A

Obrabiarka 5 osiowa, ploter frezujący z tarczą piły do rozcinania paneli, maszyna CNC sterowana numerycznie – to wszystko można nabyć w fabryce maszyn sterowanych numerycznie Cosmec Technology. Niezawodne frezarki sterowane numerycznie, plotery frezujące CNC do obróbki kompozytów, drewnaq i tworzyw sztucznych – Cosmec Technology od 1978 roku fabryka maszyn sterowanych numerycznie. Fabryka dostarcza na całym świecie zaawansowane technologicznie nowoczesne plotery frezujące i plotery tnące. Solidne plotery do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych sterowanych w 3, 4, 5 osiach dzięki połączeniu Wi-Fi zawsze pozostaje w bezposredniikm kontakcie z fabryka maszyn. Plotery frezujące fabryki maszyn Cosmec Technology to niezawodne obrabiarki CNC – frezarki 5 osiowe. Ploter frezujący 5 osiowy Conquest 255 – Centrum obróbcze 5-osiowe. Plotery frezujące, obrabiarki CNC, frezarki 5 osiowe do obróbki kompozytów.

Podwójna motoryzacja posuwu portalu Obróbka 5-osiowa - Frezarka CNC
Podwójna motoryzacja posuwu portalu Obróbka 5-osiowa – Frezarka CNC

Frezarki CNC 5-osi – profesjonalne obrabiarki CNC – idealna obrabiarka do wykonywania złożonych detali wielkogabarytowych w prosty sposób. Bezproblemowe sterowanie ploterem w trakcie cięcia i rozkroju płyt kompozytowych. Bezpieczna produkcja elementów z aluminium dzięki internetowemu podłączeniu maszyny do działu technicznego fabryki maszyn. Zaawansowane technologicznie obrabiarki: Producent maszyn CNC Cosmec Technology od lat – proponuje użytkownikom swoich maszyn przejrzyste warunki współpracy.

5-osiowe centra obróbcze | E - Maszyny - CNC | Obrabiarki CNC
5-osiowe centra obróbcze | E – Maszyny – CNC | Obrabiarki CNC

Ploter frezujący 5-osiowy – profesjonalna maszyna do usprawnienia produkcji w zakładzie, który stawia na precyzję i bezawaryjność polega na łączach internetowych, które monitorują pracę ważniejszych urządzeń zainstalowanych na maszynie. Wyposażona w 5 osi frezarka CNC to maszyna, która posiada na swoim wyposażeniu oprogramowanie do edycji skanów 3D. 5-osiowe Centrum Obróbkowe + piła o średnicy Ø 215 mm.

5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.
5-osiowe Centrum Obróbkowe + głowica piły o średnicy Ø 215 mm.

Centrum Obróbcze 5 Osiowe – Funkcjonalny i intuicyjny system sterowania maszyną CNC – to innowacyjne obrabiarki do frezowania, wiercenie, cięcia i rozkroju płyt z tworzyw sztucznych, kompozytów oraz płyt warstwowych z Alucobondu. Ploter Frezujący CNC – Obrabiarka CNC 5-osiowe centrum obróbcze CNC Conquest 255. Cosmec Technology – Fabryka Maszyn CNC od 1960 roku: produkuje Plotery Frezujące, Obrabiarki CNC ustanawiając światowe standardy w kompleksowej obróbce detali w 5-osiach.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.