Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Ploter CNC / frezarka pionowa do cięcia płyt kompozytowych Alfatec V 500- ST001__12

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec
Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec V 500- ST001__12

Pionowy ploter do frezowania rozkroju i cięcia płyt z alucobondu. Frezarka do aluminiowych płyt warstwowych Alucobond – Frezarka pionowa do frezowania, cięcia i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie – Płyty kompozytowe Dibond® maszynowa obróbka na pionowym ploterze – Program do rozkroju 2D i 1D – Optymalizacja rozkroju – Ploter CNC do obróbki aluminium 3 osie, 5 osiowe – Pionowy Ploter CNC – Uniwersalny System CNC.

Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa
Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec – Płyty na elewację Alucobond® obróbka maszynowa – Płyty kompozytowe Dibond® frezowanie i wiercenie – łyty Dibond, Alucobond, Technobond, Reynobond – rozkrój i optymalizacja cięcia – REYNOBOND© – płyta kompozytowa zbudowana z trzech warstw – zewnętrznych aluminiowych oraz wewnętrznej z polietylenu – Płyty aluminiowe na elewacje – Szybka realizacja dzięki maszynowej obróbce – Elewacje z Płyt Kompozytowych – Nowoczesne Elewacje dzięki nowoczesnym metodom obróbki.

Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec
Pionowy ploter do frezowania i rozkroju płyt kompozytowych CNC Alfatec

Plotery frezujące CNC – Przemysłowe centra obróbcze do frezowania, rowkowania i rozkroju płyt z kompozytów typu Alucobond. Wszechstronny System CNC gwarantuje precyzyjne frezowanie plexi na maszynach CNC. Kompletny ploter do frezowania to innowacyjna frezarka CNC do Nestingu płyt kompozytwoych pokrytych blachą z aluminium.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.