Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Narzędzia

Piły tarczowe Ø 500 mm., Ø 550 mm., Ø 600 mm., Ø 620 mm., Ø 650 mm. Aluminium, Alucobond, włókno- cement.

Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań.
Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań

Piły tarczowe do cięcia rur, materiałów o znacznej długości, całych bloków z aluminium. Piły tarczowe do cięcia PCV, aluminium, mosiądz oraz inne stopy miedzi, plastik, materiały kompozytowe. Frezy nasadzane. Głowice frezowe. Noże strugarskie. Narzędzia diamentowe. Dostępne są: Piły tarczowe do drewna. Piły do cięcia wzdłużnego. Piły do cięcia poprzecznego. Globus piły do rowkowania drewna litego. Piły z ogranicznikiem posuwu do cięcia wzdłużnego. Piły z wyrzutnikiem wióra do cięcia wzdłużnego i poprzecznego. Piły tarczowe do aluminium. Piły tarczowe do profili zamkniętych z aluminium. Piły tarczowe do profili otwartych. Piły tarczowe do profili z aluminium pełnych. Piły z uzębieniem specjalnym na zamówienie. Piła tarczowa do cięcia kompozytów. Piła tarczowa do cięcia tworzyw z drewnopochodnych. Piły do cięcia sklejki i płyt warstwowych. Piły do wycinanie wad w drewnie. Ostrza tarczy piły do głowic roboczych montowanych na centrach obróbkowych CNC.

Produkcja profesjonalnych narzędzi o dużej żywotności – Zaawansowana technologia i precyzja maszyn CNC.

1 – Ostrza tarczy piły cięte laserem. Otwory i wpusty szlifowane, aby zapewnić maksymalną precyzję (h7).
2 – Cichy i mniej wibracji dzięki specjalnej syntetycznej żywicy wypełnionej cichymi szczelinami, które zostały wycięte z wyraźną geometrią. Zwiększona stabilność, a wibracje zmniejszone dzięki eliminacji drgań.
3 – Napinanie i wyważanie tarczy piły uzyskiwane dzięki pracy precyzyjnych automatów, co gwarantuje maksymalną wydajność, idealną płaskość ostrza tarczy piły, wydłużoną żywotność piły i wyjątkowe wyniki wykończenia narzędzia.
4 – Końcówki z węglików spiekanych. Oryginalne mikroziarniste węgliki Ceratizit są trwalsze i mają ostrą krawędź. Do 30% dłuższa żywotność.

Piła tarczowa do aluminium i metali lekkich Ø 500 mm
Piła tarczowa do aluminium i metali lekkich Ø 500 mm

Tarcza pilarska do aluminium Ø 550 x 30 mm 112 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm.
Tarcza pilarska do aluminium Ø 500 x 30 mm 120 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm.

Tarcza pilarska do aluminium Ø 600 x 30 mm 120 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm
Tarcza pilarska do aluminium Ø 620 x 30 mm 120 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm
Aluminium, mosiądz, stopy aluminium, materiały kompozytowe, płyta wiórowa laminowana. Do maszyn: piły tarczowe jedno i dwuukosowe, jednogłowicowe, dwugłowicowe piły frontalne cięcie. Zaleca się cięcie materiału „od dołu” lub „frontalne”. Cięcia aluminium – Tarcze tnące niskoszumowe. Otwór mocujący Ø 30 mm.

Piły tarczowe Ø 500 mm., Ø 550 mm., Ø 600 mm., Ø 620 mm.,  Ø 650 mm. Aluminium, Alucobond, włókno- cement.

TARCZE PIŁ HW DO CIĘCIA PROFILI / KSZTAŁTOWNIKA Z ALUMINIUM: Piły tarczowe do pił, pilarek typu ukośnica w zakresie cięcia plastikowych i aluminiowych profili • -5° ujemny kąt

Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych
Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych

Charakterystyka ostrza tarczy piły do cięcie profili z aluminium:
Zęby potrójne FZ / TR (TCG)
Do aluminium, PCV i metali nieżelaznych.
Do cięcia profili i profili aluminiowych o grubości ŚCIANKI kształtownika 2-5 mm.
Do pił stołowych TARCZOWYCH, ukośnic.
Charakterystyka pracy: Brak hałasu i mniej wibracji dzięki specjalnej żywicy syntetycznej wypełnionej szczelinami w celu zwiększenia stabilności i zmniejszenia drgań.
Dodatkowa wydajność dla najlepszego wykończenia cięcia.
Dłuższa żywotność ostrzy tarczy piły.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.