Narzędzia

Piły tarczowe Ø 500 mm., Ø 550 mm., Ø 600 mm., Ø 620 mm., Ø 650 mm. Aluminium, Alucobond, włókno- cement.

Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań.
Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań

Piły tarczowe do cięcia rur, materiałów o znacznej długości, całych bloków z aluminium. Piły tarczowe do cięcia PCV, aluminium, mosiądz oraz inne stopy miedzi, plastik, materiały kompozytowe. Frezy nasadzane. Głowice frezowe. Noże strugarskie. Narzędzia diamentowe. Dostępne są: Piły tarczowe do drewna. Piły do cięcia wzdłużnego. Piły do cięcia poprzecznego. Globus piły do rowkowania drewna litego. Piły z ogranicznikiem posuwu do cięcia wzdłużnego. Piły tarczowe do cięcia profili z aluminium o średnicy Ø 500 mm., Ø 550 mm., Ø 600 mm., Ø 620 mm., Ø 650 mm. Piły z wyrzutnikiem wióra do cięcia wzdłużnego i poprzecznego. Piły tarczowe do aluminium. Piły tarczowe do profili zamkniętych z aluminium. Piły tarczowe do profili otwartych. Piły tarczowe do profili z aluminium pełnych. Piły z uzębieniem specjalnym na zamówienie. Piła tarczowa do cięcia kompozytów. Piła tarczowa do cięcia tworzyw z drewnopochodnych. Piły do cięcia sklejki i płyt warstwowych. Piły do wycinanie wad w drewnie. Ostrza tarczy piły do głowic roboczych montowanych na centrach obróbkowych CNC.

Produkcja profesjonalnych narzędzi o dużej żywotności – Zaawansowana technologia i precyzja maszyn CNC.

1 – Ostrza tarczy piły cięte laserem. Otwory i wpusty szlifowane, aby zapewnić maksymalną precyzję (h7).
2 – Cichy i mniej wibracji dzięki specjalnej syntetycznej żywicy wypełnionej cichymi szczelinami, które zostały wycięte z wyraźną geometrią. Zwiększona stabilność, a wibracje zmniejszone dzięki eliminacji drgań.
3 – Napinanie i wyważanie tarczy piły uzyskiwane dzięki pracy precyzyjnych automatów, co gwarantuje maksymalną wydajność, idealną płaskość ostrza tarczy piły, wydłużoną żywotność piły i wyjątkowe wyniki wykończenia narzędzia.
4 – Końcówki z węglików spiekanych. Oryginalne mikroziarniste węgliki Ceratizit są trwalsze i mają ostrą krawędź. Do 30% dłuższa żywotność.

Piła tarczowa do aluminium i metali lekkich Ø 500 mm
Piła tarczowa do aluminium i metali lekkich Ø 500 mm

Tarcza pilarska do aluminium Ø 550 x 30 mm 112 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm.
Tarcza pilarska do aluminium Ø 500 x 30 mm 120 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm.

Tarcza pilarska do aluminium Ø 600 x 30 mm 120 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm
Tarcza pilarska do aluminium Ø 620 x 30 mm 120 zębów – Kąt natarcia zęba -5° Szerokość rzazu 4,0 mm
Aluminium, mosiądz, stopy aluminium, materiały kompozytowe, płyta wiórowa laminowana. Do maszyn: piły tarczowe jedno i dwuukosowe, jednogłowicowe, dwugłowicowe piły frontalne cięcie. Zaleca się cięcie materiału „od dołu” lub „frontalne”. Cięcia aluminium – Tarcze tnące niskoszumowe. Otwór mocujący Ø 30 mm.

Piły tarczowe Ø 500 mm., Ø 550 mm., Ø 600 mm., Ø 620 mm.,  Ø 650 mm. Aluminium, Alucobond, włókno- cement.

Ostrza tarczy pił HW DO CIĘCIA PROFILI / KSZTAŁTOWNIKA Z ALUMINIUM: Piły tarczowe do pił, pilarek typu ukośnica w zakresie cięcia plastikowych i aluminiowych profili • -5° ujemny kąt

Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych
Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych

Piły tarczowe Ø 450 mm, Ø 500 mm., Ø 550 mm., Ø 600 mm., Ø 620 mm., Ø 650 mm., do cięcia profili z aluminium: Charakterystyka ostrza tarczy piły do cięcie profili z aluminium: Zęby potrójne FZ / TR (TCG)
Do aluminium, PCV i metali nieżelaznych.
Do cięcia profili i profili aluminiowych o grubości ŚCIANKI kształtownika 2-5 mm.
Do pił stołowych TARCZOWYCH, ukośnic.
Charakterystyka pracy: Brak hałasu i mniej wibracji dzięki specjalnej żywicy syntetycznej wypełnionej szczelinami w celu zwiększenia stabilności i zmniejszenia drgań.
Dodatkowa wydajność dla najlepszego wykończenia cięcia.
Dłuższa żywotność ostrzy tarczy piły.