Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Piła panelowa do rozkroju płyt – automat – piła do cięcia płyt Program M 10 GMC

Panelówki - Piły do rozkroju - Program M-10 GMC - Pilarka pionowa do rozkroju płyt
Panelówka pionowa – Piły do rozkroju – Program M-10 GMC – Pilarka pionowa do rozkroju płyt

Pionowa piła panelowa służy do rozkroju płyt w pionie w poziomie. Pilarka Program M10 sprawdza się idealnie w maszynowej obróbce formatowania płyty panelowej przy dużym obłożeniu roboczym. Piła pionowa Program M10 sprawdza się również w rozkroju i cięciu płyty warstwowej z rdzeniem PUR/PIR, PWS, PWW. Pilarka pionowa G.M.C. gwarantuje profesjonalną obróbkę płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym.

Pionowa piła panelowa z mechanizmem śrubowym automatycznego unoszenia płyty panelowej Program M10 GMC.

Rozkrój, cięcie i wiercenie płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym PIR wymaga solidnej konstrukcji korpusu maszyny oraz dobrze funkcjonującej w ustawieniach kątowych głowicy do cięcia wzdłużnego. Dzięki temu jest możliwe na cięcie płyty warstwowej dla ścian zewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki tej maszynie jest możliwy rozkrój przemysłowy płyt z mdf oraz obróbka Płyty warstwowej PIR – Płyta poliuretanowej PIR. Piła panelowa pionowa do rozkroju płyt laminowanych włoskiej fabryki maszyn do cięcia i rozkroju płyt panelowych GMC Vertical Panel Saw, która od 1960 roku dostarcza do zakładów rozrzuconych po całym świecie solidne maszyny do rozkroju płyt w pionie i w poziomie.

Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej
Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej w głowicy cięcia.

Program M 10 włoskiej fabryki maszyn GMC – Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt z programowaniem cięcia płyty panelowej. Możliwy jest automatyczny rozkrój maszynowy płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym o dużym przekroju cięcia. Automatyzacja procesów produkcyjnych i technologicznych dzięki sterowanym elektronicznie maszyny GMC Vertical Panel Saw, gwarantują najwyższą jakość cięcia poprzez automatyczny rozkrój płyt panelowych na piłach formatowych KGS. Piły pionowe do rozkroju płyt w trybie automatycznym. Piły pionowa z ruchomym blatem dla idealnego podparcia panelu płyty. Profesjonalna Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt włókno cement, HPL – Obróbka płyt trespa® MeteON® – Piły do rozkroju – Panelówki pionowe o dużej średnicy tarczy pił do cięcia płyt – Możliwy jest też rozkrój i cięcie płyt meblowych, blatów kuchennych.

Podpórki - dolne wsporniki do blokady dolnej krawędzi cietej płyty
Podpórki – dolne wsporniki do blokady dolnej krawędzi ciętej płyty na pile pionowej

Automatyzacja produkcji przemysłowej i automatyzacja procesów technologicznych cięcia i rozkroju płyt panelowych dzięki zaawansowanym technologicznie modelom pił pionowych sterowanych elektronicznie produkowanych przez włoska fabrykę maszyn z Carpi, GMC Vertical Panel Saw. Mechanizacja i automatyzacja procesów technologicznych poprzez automatyczny rozkrój płyt panelowych – piła formatowa do płyt kompozytowych.