Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Formatowanie, cięcie i frezowanie płyt z aluminium i kompozytów

Piła panelowa do rozkroju płyt – automat – piła do cięcia płyt Program M 10 GMC

Panelówki - Piły do rozkroju - Program M-10 GMC - Pilarka pionowa do rozkroju płyt
Panelówka pionowa – Piły do rozkroju – Program M-10 GMC – Pilarka pionowa do rozkroju płyt

Pionowa piła panelowa służy do rozkroju płyt w pionie w poziomie. Pilarka Program M10 sprawdza się idealnie w maszynowej obróbce formatowania płyty panelowej przy dużym obłożeniu roboczym. Piła pionowa Program M10 sprawdza się również w rozkroju i cięciu płyty warstwowej z rdzeniem PUR/PIR, PWS, PWW. Pilarka pionowa G.M.C. gwarantuje profesjonalną obróbkę płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym.

Pionowa piła panelowa z mechanizmem śrubowym automatycznego unoszenia płyty panelowej Program M10 GMC.

Rozkrój, cięcie i wiercenie płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym PIR wymaga solidnej konstrukcji korpusu maszyny oraz dobrze funkcjonującej w ustawieniach kątowych głowicy do cięcia wzdłużnego. Dzięki temu jest możliwe na cięcie płyty warstwowej dla ścian zewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki tej maszynie jest możliwy rozkrój przemysłowy płyt z mdf oraz obróbka Płyty warstwowej PIR – Płyta poliuretanowej PIR. Piła panelowa pionowa do rozkroju płyt laminowanych włoskiej fabryki maszyn do cięcia i rozkroju płyt panelowych GMC Vertical Panel Saw, która od 1960 roku dostarcza do zakładów rozrzuconych po całym świecie solidne maszyny do rozkroju płyt w pionie i w poziomie.

Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej
Mechanizm wspomagania odciągu wiórów i pyłów w trakcie cięcia na pile pionowej w głowicy cięcia.

Program M 10 włoskiej fabryki maszyn GMC – Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt z programowaniem cięcia płyty panelowej. Możliwy jest automatyczny rozkrój maszynowy płyty warstwowej z rdzeniem poliuretanowym o dużym przekroju cięcia. Automatyzacja procesów produkcyjnych i technologicznych dzięki sterowanym elektronicznie maszyny GMC Vertical Panel Saw, gwarantują najwyższą jakość cięcia poprzez automatyczny rozkrój płyt panelowych na piłach formatowych KGS. Piły pionowe do rozkroju płyt w trybie automatycznym. Piły pionowa z ruchomym blatem dla idealnego podparcia panelu płyty. Profesjonalna Pionowa piła panelowa do rozkroju płyt włókno cement, HPL – Obróbka płyt trespa® MeteON® – Piły do rozkroju – Panelówki pionowe o dużej średnicy tarczy pił do cięcia płyt – Możliwy jest też rozkrój i cięcie płyt meblowych, blatów kuchennych.

Podpórki - dolne wsporniki do blokady dolnej krawędzi cietej płyty
Podpórki – dolne wsporniki do blokady dolnej krawędzi ciętej płyty na pile pionowej

Automatyzacja produkcji przemysłowej i automatyzacja procesów technologicznych cięcia i rozkroju płyt panelowych dzięki zaawansowanym technologicznie modelom pił pionowych sterowanych elektronicznie produkowanych przez włoska fabrykę maszyn z Carpi, GMC Vertical Panel Saw. Mechanizacja i automatyzacja procesów technologicznych poprzez automatyczny rozkrój płyt panelowych – piła formatowa do płyt kompozytowych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.