Piły panelowe do rozkroju płyt

Pilarko – frezarka pionowa. Formatyzerka pionowa do cięcia i rozkroju paneli w pionie i poziomie

Piła panelowa CNC do rozkroju płyty automat
Piła panelowa CNC do rozkroju płyty w trybie automatycznym

Profesjonalna piła do cięcia płyt meblowych, kompozytowych i tworzyw sztucznych. – Piły do cięcia płyt laminowanych – sprawdzone narzędzia do rozkroju płyt meblowych. Piły do cięcia płyt wiórowych oraz MDF i HDF – Pionowe piły do cięcia drewna, płyt warstwowych – cięcie sklejki na pile pionowej.

Pionowa piła do rozkroju płyt pozycjonowanych góra – dół poprzez mechanizm śrubowy chwytaków mocujących płytę.

Piła pionowa automat – Piła Do Cięcia Płyt Meblowych – Piła Do MDF – Pionowe piła panelowa – GMC piła stojąca do rozkroju płyt – Piły panelowe do rozkroju płyt – Piły do rozkroju – Piły pionowe – Automatyczne piły pionowe – Tarcze Pił – piły do cięcia drewna, płyt warstwowych, sklejki – Piły panelowe do rozkroju płyt z możliwością cięcia płyty od dołu.

Rozkrój płyt meblowej na pile pionowej GMC
Rozkrój płyt meblowej na pile pionowej GMC. Cięcie wzdłużne oddolne.

Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych. Pionowe piła panelowa pionowa do rozkroju płyt laminowanych KGS. Piła panelowa CNC do rozkroju płyty automat. Pilarko frezarka do cięcia i rozkroju płyt kompozytowych oraz z aluminium na elewacje budynków. Pionowa piła do rozkroju płyt – z unoszoną płytą na blacie maszyny. Pilarko – frezarka do rozkroju płyt Alucobond – włókno-cement. Maszyny i Narzędzia do Obróbki do obróbki alucobondu i płyt kompozytowych. Profesjonalna formatyzerki do rozkroju płyt produkcji włoskiej fabryki maszyn G.M.C. Pionowe pilarki do rozcinania płyt z możliwością podnoszenia ciętych płyt panelowych. Pionowe pilarki do rozcinania płyt z głowicą do cięcia i frezowania wzdłużnego – rowkowania płyt Alucobond.

Unoszenie płyty panelowej na blacie piły pionowej w trakcie cięcia i rozkroju
Unoszenie płyty panelowej na blacie piły pionowej w trakcie cięcia i rozkroju

Piła pionowa do formatowania płyt GMC – Piły panelowe – Piły do rozkroju płyt z kompozytów. Automatyczny rozkrój płyt panelowych w dwóch osiach:- automatyczna piła formatowa do rozkroju płyt sterowana numerycznie. Ploter tnący CNC – Wszechstronny System CNC do optymalizacji cięcia i rozkroju płyt na pile pionowej sterowanej numerycznie.

Piła pionowa do formatowania płyt GMC - Piły panelowe - Piły do rozkroju z wydłużonym blatem podpórkowym
Piła pionowa do formatowania płyt GMC – Piły panelowe – Piły do rozkroju z wydłużonym blatem podpórkowym