Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły panelowe do rozkroju płyt

Pilarko frezarka pionowa do cięcia i frezowania wzdłużnego GMC 42-22

Formatowa piła pionowa do cięcia i rozkroju płyt w pionie i w poziomie
Formatowa piła pionowa do cięcia i rozkroju płyt w pionie i w poziomie

Piła pionowa do cięcie i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie. Pionowa piła do cięć płyt laminowanych – Piła pionowa do cięcie i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie – Pilarka do rozkroju płyt w pion ie i w rozkroju. Solidna Piła pionowa Do Cięcia wzdłużnego Płyty Meblowej, płyty panelowej z materiałów drewnopochodnych, kompozytów i płyt z tworzyw sztucznych. Precyzyjna w cięciu wzdłużnym pionowa piła do rozkroju kompozytowych płyt meblowych pod kątem prostym. Możliwe jest też wycinanie w formie trapezu i rombu płyt na blacie pionowej piły.

Pionowa piła panelowa do rozkroju i cięcia płyt kompozytowych i aluminium K.G.S. 42-22 M/A

Na wyposażeniu pionowych pilarek do cięcia wzdłużnego w pionie i w poziomie solidne ostrza tarczy piły do cięcia drewna, płyt warstwowych, płyty ze sklejki – piła do cięcia płyt wiórowych – piłowanie bez wyrwań brzegów i odprysków.

Pilarko frezarka pionowa do cięcia i frezowania wzdłużnego GMC 42-22

Pionowe piła panelowa – włoskiej fabryki maszyn GMC – piła stojąca do cięcia płyt. Soliden piły do rozkroju – Niezawodne piły pionowe serii maszyn K.G.S. Włoska Piła Formatowa – Dostępna od Ręki. Bezawaryjne piły panelowe poziome i pionowe – Maszyny stolarskie ze wspomaganiem usuwania trocin, pyłów i wiórów z głowicy roboczej cięcia. Piły formatowe z niezawodna regulacją cięcia równoległego oraz regulacją cięcia prostokątnego. Pionowe Pilarki formatowe – włoskiej fabryki maszyn GMC.

Kaseton wykonany z giętej blachy aluminiowej
Kaseton wykonany z giętej blachy aluminiowej.

Pilarko frezarki dla producentów solidnych kasetonów, semaforów z dibondu i w ramach aluminiowych. Kasetony aluminiowe czyli kasetony reklamowe z licem z plexi. Obróbka aluminiowej ramy malowana proszkowo. Kasetony z dibonu, aluminiowe kasetony elewacyjne. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.