Piły panelowe do rozkroju płyt

Pilarko frezarka pionowa do cięcia i frezowania wzdłużnego GMC 42-22

Formatowa piła pionowa do cięcia i rozkroju płyt w pionie i w poziomie
Formatowa piła pionowa do cięcia i rozkroju płyt w pionie i w poziomie

Piła pionowa do cięcie i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie. Pionowa piła do cięć płyt laminowanych – Piła pionowa do cięcie i rozkroju płyt kompozytowych w pionie i w poziomie – Pilarka do rozkroju płyt w pion ie i w rozkroju. Solidna Piła pionowa Do Cięcia wzdłużnego Płyty Meblowej, płyty panelowej z materiałów drewnopochodnych, kompozytów i płyt z tworzyw sztucznych. Precyzyjna w cięciu wzdłużnym pionowa piła do rozkroju kompozytowych płyt meblowych pod kątem prostym. Możliwe jest też wycinanie w formie trapezu i rombu płyt na blacie pionowej piły.

Pionowa piła panelowa do rozkroju i cięcia płyt kompozytowych i aluminium K.G.S. 42-22 M/A

Na wyposażeniu pionowych pilarek do cięcia wzdłużnego w pionie i w poziomie solidne ostrza tarczy piły do cięcia drewna, płyt warstwowych, płyty ze sklejki – piła do cięcia płyt wiórowych – piłowanie bez wyrwań brzegów i odprysków.

Pilarko frezarka pionowa do cięcia i frezowania wzdłużnego GMC 42-22

Pionowe piła panelowa – włoskiej fabryki maszyn GMC – piła stojąca do cięcia płyt. Soliden piły do rozkroju – Niezawodne piły pionowe serii maszyn K.G.S. Włoska Piła Formatowa – Dostępna od Ręki. Bezawaryjne piły panelowe poziome i pionowe – Maszyny stolarskie ze wspomaganiem usuwania trocin, pyłów i wiórów z głowicy roboczej cięcia. Piły formatowe z niezawodna regulacją cięcia równoległego oraz regulacją cięcia prostokątnego. Pionowe Pilarki formatowe – włoskiej fabryki maszyn GMC.

Kaseton wykonany z giętej blachy aluminiowej
Kaseton wykonany z giętej blachy aluminiowej.

Pilarko frezarki dla producentów solidnych kasetonów, semaforów z dibondu i w ramach aluminiowych. Kasetony aluminiowe czyli kasetony reklamowe z licem z plexi. Obróbka aluminiowej ramy malowana proszkowo. Kasetony z dibonu, aluminiowe kasetony elewacyjne. Piły panelowe do rozkroju płyt | GMC Vertical Panel Saw z Carpi koło Modeny we Włoszech – od 1960 roku produkuje niezawodne piły pionowe do cięcia, rozkroju i rowkowania, wiercenia płyt panelowych.