Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium / PCV CM 450 UP

Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV  Ø 450 mm
CM 450 – Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Ø 450 mm

Piła jednogłowicowa do precyzyjnego cięcia profili z ALU / PCV. Piła jednogłowicowa o średnicy tarczy ostrza piły Ø 450 mm. Model piły CM 450 UP: Piła Ø 450 do cięcia aluminium i profili okienno drzwiowych z PCV. Przemysłowa piła kątowa do cięcia profili kształtowników z aluminium Ø 450 mm. średnica ostrza tarczy piły kąt -20°/ 90°/ 45°.

Piła do cięcia kształtowników z aluminium Ø 450 mm. średnica tarczy piły kąt -20°/ 90°/ 45°
Piła do cięcia kształtowników z aluminium Ø 450 mm. średnica tarczy piły kąt -20°/ 90°/ 45°
Przemysłowa piła tarczowa do aluminium - Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium - PCV
Piła jednogłowicowa Ø 450 mm. CM 450.

Przemysłowa piła tarczowa do cięcia profili z aluminium. Jednogłowicowa piła do cięcia aluminium – PCV – Automatyczna przecinarka tarczowa do aluminium pilarka piła tarczówka. Tarcze i piły do cięcia aluminium – piła tarczowa do cięcia aluminium. Przecinarka tarczowa. Piła tarczowa do aluminium. Tarcze do cięcia profili, kształtowników. Piła jednogłowicowa do aluminium. Pilarka jednogłowicowa z automatycznym ostrzem pod spodem, umożliwiająca wykonywanie operacji przycinania. Możliwość przycinania dzięki przesuwnej do tyłu listwie oporowej. Pilarka jednogłowicowa z automatycznym ostrzem tarczy piły unoszonym od dołu, co umożliwia wykonywanie operacji przycinania, rozkroju ciętego profilu. Wyposażenie: pionowy zestaw dociskowy pneumatyczny, pełne zabezpieczenie ostrza, prowadnica przycinająca, filtr powietrza, wiatrówka, klucze serwisowe, docisk poziomy pneumatyczny, silnik trójfazowy, ostrze tarczy piły o średnicy Ø 450 mm., wskaźnik laserowy, wyświetlacz cyfrowy.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.