Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium i PCV + stół podawczy Shark

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium i PCV + stół podawczy Shark

Automat do cięcia ze sterowaniem 2-osiowym i dużą tarczą piły Ø 500 mm. Profesjonalne cięcie profili Aluminiowych Shark- Wysoka Wydajność Urządzeń do cięcia profili aluminium w trybie automatycznego podawania i rozładunku – Automatyczne cięcie profili aluminiowych o różnych długościach i dużych przekrojach cięcia – Automatyczna precyzyjna piła do cięcia kształtowników z aluminium i PCV.

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium i PCV + stół podawczy Shark

Automatyczna linia do cięcia wyposażona w: powierzchnię załadowczą. Maszyna posiada na wyposażeniu piły o średnicy ostrza tarczy piły Ø 500 mm. Ponadto maszyna posiada powierzchnię automatycznego rozładunku uciętych elementów. Shark jest przykładem udanego połączenia jakości i elastyczności działania- Automatyczna Linia Produkcyjna – automatyzacja i innowacja. To w pełni automatyczna linia do cięcia profili oraz kształtowników z alu i PCV. Centrum cięcia profili alu Shark pobiera, tnie i odkłada materiał według programu uruchomionego na panelu sterowania. W zależności od zainstalowanych opcji maszyna może pracować z pojedynczymi profilami lub całymi pakietami profili alu lub PCV. Stanowisko cięcia profili alu – PCV. Stoły podawczo – odbiorcze do automatycznego mierzenia i cięcia profili. Na wyposażeniu intuicyjne menu na panelu sterowania. Zaawansowany układ mechaniki zderzaka odbojnikowego do pozycjonowania profili alu / pcv – szyny liniowe oraz wózki podawcze. Nastawa zderzaka poprzez wpisanie wymiaru w panelu sterowania.

Shark 3-osiowe centrum tnące z tarczą wychodzącą od tyłu – cięcie pod kątem od 45° do 135° według listy cięcia z funkcją optymalizacji.
Shark 3-osiowe centrum tnące z tarczą wychodzącą od tyłu – cięcie pod kątem od 45° do 135° według listy cięcia z funkcją optymalizacji.
Obróbka mechaniczna profili aluminiowych - cięcie profili aluminiowych pod kątem na pile tarczowej
Obróbka mechaniczna profili aluminiowych – cięcie profili aluminiowych pod kątem na pile tarczowej
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.