Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium i PCV + stół podawczy Shark

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium i PCV + stół podawczy Shark

Piła tarczowa do automatycznego cięcia profili z aluminium i PCV. Automat do cięcia ze sterowaniem 2-osiowym i dużą tarczą piły Ø 550 mm. Profesjonalne cięcie profili Aluminiowych Shark- Wysoka Wydajność Urządzeń do cięcia profili aluminium w trybie automatycznego podawania i rozładunku – Automatyczne cięcie profili aluminiowych o różnych długościach i dużych przekrojach cięcia – Automatyczna precyzyjna piła do cięcia kształtowników z aluminium i PCV.

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium i PCV + stół podawczy Shark

Automatyczna linia do cięcia wyposażona w: powierzchnię załadowczą. Maszyna posiada na wyposażeniu piły o średnicy ostrza tarczy piły Ø 650 mm. Ponadto maszyna posiada powierzchnię automatycznego rozładunku uciętych elementów. Shark jest przykładem udanego połączenia jakości i elastyczności działania- Automatyczna Linia Produkcyjna – automatyzacja i innowacja. To w pełni automatyczna linia do cięcia profili oraz kształtowników z aluminium i PCV. Centrum cięcia profili alu Shark pobiera, tnie i odkłada materiał według programu uruchomionego na panelu sterowania. W zależności od zainstalowanych opcji maszyna może pracować z pojedynczymi profilami lub całymi pakietami profili alu lub PCV. Stanowisko cięcia profili alu – PCV. Stoły podawczo – odbiorcze do automatycznego mierzenia i cięcia profili. Na wyposażeniu intuicyjne menu na panelu sterowania. Zaawansowany układ mechaniki zderzaka odbojnikowego do pozycjonowania profili alu / pcv – szyny liniowe oraz wózki podawcze. Nastawa zderzaka poprzez wpisanie wymiaru w panelu sterowania.

Piła tarczowa do automatycznego cięcia profili z aluminium i PCV
Shark 3-osiowe centrum tnące z tarczą wychodzącą od tyłu – cięcie pod kątem od 45° do 135° według listy cięcia z funkcją optymalizacji. Maszyna do obróbki profili PVC, aluminium, maszyny do okien i drzwi.
Obróbka mechaniczna profili aluminiowych - cięcie profili aluminiowych pod kątem na pile tarczowej
Obróbka mechaniczna profili aluminiowych – cięcie profili aluminiowych pod kątem na pile tarczowej