Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia profili z aluminium Orca 450

Orca 450
Orca 450 piła jednogłowicowa do cięcia profili – kształtowników z aluminium

Piła jednogłowicowa ORCA 450 do precyzyjnego cięcia / rozkroju profili kształtowników z aluminium i PCV. Automatyczna przecinarka do rur – przecinarka kątowa do rur aluminiowych – Narzędzia do cięcia i obróbki rur: ostrze tarczy piły fi Ø 450-500 mm. Piła do Cięcia Aluminium z posuwem automatycznym głowicy tarczy piły.

Przemysłowa piła tarczowa do cięcia aluminium Orca 450

Piła jednogłowicowa do cięcia bez wyrwań profili ALU / PCV Ø 450 mm. model ORCA 450. DANE TECHNICZNE piły ORCA 450: Silnik trójfazowy 2 KM. 1,5Kw. Piła do cięcia aluminium | Stanowisko do cięcia – Cięcie profili aluminiowych pod różnym kątem. Wymiar całkowity gabarytowy: 800x900x1400 mm. Waga maszyny: 260 kg.

Orca 450
Piła tarczowa jednogłowicowa ORCA 450 posuw manualny oddolny

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE: Pionowy pneumatyczny zestaw mocujący cięty profil, kształtownik z alumium. Pełna ochrona ostrza tarczy piły w trakcie cięcia profilu. Ostrze tarczy piły TCT Ø 450 mm (ORCA 450). Pistolet do przedmuchiwania wiórów z aluminium. Filtr powietrza. Krociec odciągowy pod podłączenie z profesjonalnym odciągiem wiórów z aluminium. Przecinarka do kształtowników aluminiowych – Przecinarka do profili aluminiowych – maszyna do cięcia aluminium i PVC. Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Orca Ø 450 mm. Jednogłowicowa automatyczna maszyna tnąca. Piła jednogłowicowa do aluminium. Nowoczesne i profesjonalne maszyny do cięcia kształtowników i profili ALU

Diagram obszaru cięcia na wymiar profilu aluminiowego
Orca 450 M diagram przekroju – obszaru cięcia na wymiar profilu aluminiowego


Maszynowe cięcie profili aluminiowych i rur pod kątem. Precyzyjne cięcie pod kątem prostym lub kątem od 45° do 90°. OPCJONALNIE: Na wyposażeniu piły poziomy pneumatyczny zestaw mocujący cięty profil, kształtownik z aluminium. Silnik jednofazowy. Ostrze tarczy piły TCT Ø 450 mm. Laser do wytyczania lini cięcia. Cyfrowy dislpay.

Profil aluminiowy do produkcji okien i drzwi - kątowniki alu, blachy, kształtowniki
Profil aluminiowy do produkcji okien i drzwi – kątowniki alu, blachy, kształtowniki
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.