Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Narzędzia

Piła tarczowa do cięcia i rozkroju aluminium, alucobond, włókno-cement

Piły do aluminium – Ostrze tarczy piły do maszyn dwugłowicowych o średnicy – Ø 450 – Ø 500 – Ø 550 – Ø 600 – Ø 620 – Ø 850 +5° do cięcia kształtowników z aluminium i profili ze stopów aluminiowych. Piły nisko szumowe – obniżony poziom hałasu w procesie cięcia profili z aluminium. Dysk ostrza tarczy piły wyważany dynamicznie, co eliminuje wibracje w czasie cięcia profili alu. Specjalnie dobierany węglik spiekany ostrza przy odpowiednim profilu uzębienia tarczy piły trapezowo-płaski. Taki system produkcji narzędzi do obróbki aluminium gwarantuje dużą żywotność narzędzia oraz bardzo dobrą jakość cięcia profili.

Ostrza tarczy piły  Ø 500 -  Ø 620 mm
Ostrza tarczy piły Ø 500 – Ø 620 mm


Profesjonalne tarcze przeznaczone do cięcia aluminium – Tarcza do cięcia aluminium – Tarcze i piły do cięcia aluminium – Piła jednogłowicowa do cięcia alu o średnicy Ø 550 mm. Piły do cięcia aluminium z automatycznym podajnikiem Ø 500 mm.
Piła tarczowa do aluminium – Duży wybór – Promocje.

Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych
Tarcza piły HW do cięcia aluminium, PCV i metali nieżelaznych

Piły do aluminium – Piły dwugłowicowe – Ø 450 mm.- Ø 500 mm.- Ø 550 mm.- Ø 600 mm.- Ø 620 mm.- Ø 850 mm.

TARCZE PIŁ HW DO CIĘCIA ALUMINIUM:

  • Zęby potrójne FZ / TR (TCG)
  • Do aluminium, PCV i metali nieżelaznych.
    Do cięcia profili i profili aluminiowych o grubości ŚCIANKI 2-5 mm.
  • Do pił stołowych TARCZOWYCH Ø 450 mm, Ø 500 mm.m Ø 550 mm., Ø 600 mm., Ø 620 mm.,
  • Charakterystyka pracy: Brak hałasu i mniej wibracji dzięki aplikacji specjalnej żywicy syntetycznej do wypełnienia szczelin w celu zwiększenia stabilności i zmniejszenia drgań.
  • Dodatkowa wydajność dla najlepszego wykończenia cięcia.
  • Dłuższa żywotność ostrzy tarczy piły.
Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań.
Tarcze piły HW do cięcia aluminium, PCV, alucobond, włókno-cement bez wyrwań

1 – Ostrza tarczy piły cięte laserem. Otwory i wpusty szlifowane, aby zapewnić maksymalną precyzję (h7).
2 – Cichy i mniej wibracji dzięki specjalnej syntetycznej żywicy wypełnionej cichymi szczelinami, które zostały wycięte z wyraźną geometrią. Zwiększona stabilność, a wibracje zmniejszone dzięki eliminacji drgań.
3 – Napinanie i wyważanie tarczy piły uzyskiwane dzięki pracy precyzyjnych automatów, co gwarantuje maksymalną wydajność, idealną płaskość ostrza tarczy piły, wydłużoną żywotność piły i wyjątkowe wyniki wykończenia narzędzia.
4 – Końcówki z węglików spiekanych. Oryginalne mikro ziarniste węgliki Ceratizit są trwalsze i mają ostrą krawędź. Do 30% dłuższa żywotność.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.