Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia aluminium Ø 850 mm. Manta 850E

Piła tarczowa do cięcia profili o dużym przekroju Manta 850 E
Piła tarczowa do cięcia profili o dużym przekroju Manta 850 E

Piła do cięcia profili wielkogabarytowych. Cięcie profili aluminiowych i rur pod kątem ustawianym z panelu sterowania praca piły. Przecinarki Tarczowe do cięcia aluminium o dużych przekrojach. Przecinarka jednogłowicowa z tarczą piły o średnicy Ø 850 mm. Regulowana prędkość posuwu tarczy piły, poprzez elektroniczny czytelny wyświetlacz cyfrowy, który jest obrotowy. Profesjonalne Cięcie Profili Aluminiowych – Precyzyjne cięcie kształtowników o dużych przekrojach – Cięcie maszynowe Rur i Profili z Tworzyw Sztucznych o dużych wymiarach. Zaawansowane Cięcie maszynowe Profili o Dużym Przekroju na pile z elektronicznie sterowanymi rolotokami bocznymi. Rozkrój Profili Wielkogabarytowych Alu / PCV. Maszynowa Obróbka kształtowników z aluminium i PCV. Elektroniczna głowica obracająca się do wewnątrz/na zewnątrz od 20° w prawo do 20° w lewo poprzez silnik bezszczotkowy sinusoidalny – Brushless.

Piła do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach gabarytowych
Manta-850 E Piła do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach gabarytowych

Maszyna do cięcia profili aluminiowych o dużych przekrojach: posuw głowicy tarczy piły oddolny. Ostrze tarczy piły uruchamiane za pomocą falownika, który umożliwia regulację prędkości obrotowej ostrza tarczy piły. To urządzenie pozwala na lepszy start maszyny i zatrzymanie ostrza piły po ukończeniu cięcia. Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem głowicy cięcia profili z aluminium. Moc silnika trójfazowego 7,5 Kw. Hydropneumatyczne unoszenia wózka ostrza tarczy piły. Wysuw ostrza tarczy piły na prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Cięcie wielkogabarytiwych profili aluminiowych i rur pod kątem o dużym przekroju.

Piła Do Aluminium średnica ostrza tarczy piły Ø 850 mm.
Manta-850E Piła Do Aluminium średnica ostrza tarczy piły Ø 850 mm.

Maszyna do cięcia profili aluminiowych do profili wielkogabarytowych. Stworzona do wykonywania cięć dużych profili i kształtowników przemysłowych o dużych przekrojach. Dla optymalnej pracy piły zaleca się montaż specjalnych przenośników rolkowych z programowalnymi ogranicznikami ustawienia bocznego. Automatyczne maszyny do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach. Maszyna do cięcia pod kątem kształtowników alu i PCV o dużych gabarytach. Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem głowicy cięcia profili z aluminium. Szt. 2 regulowane pneumatyczne zaciski pionowe z urządzeniem niskociśnieniowym. Szt. 2 regulowane pneumatyczne zaciski poziome z urządzeniem niskociśnieniowym.

Piła jednogłowicowa do cięcia profili alu o dużych przekrojach gabarytowych
MANTA-850 – Piła jednogłowicowa do cięcia profili alu o dużych przekrojach gabarytowych

Na wyposażeniu piły tarczowej Manta 850: Automatyczne zamykanie i otwieranie ochrony obszaru cięcia profilu alu – PCV. Regulowane manualnie smarowanie narzędzi piły olejem mikromgiełkowym. Dysza mgielnica do chłodzenia narzędzia i powierzchni ciętej kształtownika. Gotowy zestaw instalacyjny do rolotoku bocznego pod załadunek /rozładunek połączenia przenośnika rolkowego z korpusem piły tarczowej. Gotowe do podłączenia urządzenie pod odciąg odsysającego wióry alu o średnicy Ø120 mm. Ruchoma konsola do sterowania pracą maszyny – konsola systemowa z przemysłowym PLC z ekranem dotykowym 8″. Połączenie USB. Wymiary gabarytowe: 220x210x250 cm
Waga przemysłowej piły tarczowej: 1500 kg