Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia aluminium Ø 850 mm. Manta 850E

Piła tarczowa do cięcia profili o dużym przekroju Manta 850 E
Piła tarczowa do cięcia profili o dużym przekroju Manta 850 E

Piła do cięcia profili wielkogabarytowych. Cięcie profili aluminiowych i rur pod kątem ustawianym z panelu sterowania praca piły. Przecinarki Tarczowe do cięcia aluminium o dużych przekrojach. Przecinarka jednogłowicowa z tarczą piły o średnicy Ø 850 mm. Regulowana prędkość posuwu tarczy piły, poprzez elektroniczny czytelny wyświetlacz cyfrowy, który jest obrotowy. Profesjonalne Cięcie Profili Aluminiowych – Precyzyjne cięcie kształtowników o dużych przekrojach – Cięcie maszynowe Rur i Profili z Tworzyw Sztucznych o dużych wymiarach. Zaawansowane Cięcie maszynowe Profili o Dużym Przekroju na pile z elektronicznie sterowanymi rolotokami bocznymi. Rozkrój Profili Wielkogabarytowych Alu / PCV. Maszynowa Obróbka kształtowników z aluminium i PCV. Elektroniczna głowica obracająca się do wewnątrz/na zewnątrz od 20° w prawo do 20° w lewo poprzez silnik bezszczotkowy sinusoidalny – Brushless.

Piła do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach gabarytowych
Manta-850 E Piła do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach gabarytowych

Maszyna do cięcia profili aluminiowych o dużych przekrojach: posuw głowicy tarczy piły oddolny. Ostrze tarczy piły uruchamiane za pomocą falownika, który umożliwia regulację prędkości obrotowej ostrza tarczy piły. To urządzenie pozwala na lepszy start maszyny i zatrzymanie ostrza piły po ukończeniu cięcia. Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem głowicy cięcia profili z aluminium. Moc silnika trójfazowego 7,5 Kw. Hydropneumatyczne unoszenia wózka ostrza tarczy piły. Wysuw ostrza tarczy piły na prowadnicach z łożyskami kulkowymi. Cięcie wielkogabarytiwych profili aluminiowych i rur pod kątem o dużym przekroju.

Piła Do Aluminium średnica ostrza tarczy piły Ø 850 mm.
Manta-850E Piła Do Aluminium średnica ostrza tarczy piły Ø 850 mm.

Maszyna do cięcia profili aluminiowych do profili wielkogabarytowych. Stworzona do wykonywania cięć dużych profili i kształtowników przemysłowych o dużych przekrojach. Dla optymalnej pracy piły zaleca się montaż specjalnych przenośników rolkowych z programowalnymi ogranicznikami ustawienia bocznego. Automatyczne maszyny do cięcia profili z aluminium o dużych przekrojach. Maszyna do cięcia pod kątem kształtowników alu i PCV o dużych gabarytach. Centrum cięcia kątowego z automatycznym pozycjonowaniem głowicy cięcia profili z aluminium. Szt. 2 regulowane pneumatyczne zaciski pionowe z urządzeniem niskociśnieniowym. Szt. 2 regulowane pneumatyczne zaciski poziome z urządzeniem niskociśnieniowym.

Piła jednogłowicowa do cięcia profili alu o dużych przekrojach gabarytowych
MANTA-850 – Piła jednogłowicowa do cięcia profili alu o dużych przekrojach gabarytowych

Na wyposażeniu piły tarczowej Manta 850: Automatyczne zamykanie i otwieranie ochrony obszaru cięcia profilu alu – PCV. Regulowane manualnie smarowanie narzędzi piły olejem mikromgiełkowym. Dysza mgielnica do chłodzenia narzędzia i powierzchni ciętej kształtownika. Gotowy zestaw instalacyjny do rolotoku bocznego pod załadunek /rozładunek połączenia przenośnika rolkowego z korpusem piły tarczowej. Gotowe do podłączenia urządzenie pod odciąg odsysającego wióry alu o średnicy Ø120 mm. Ruchoma konsola do sterowania pracą maszyny – konsola systemowa z przemysłowym PLC z ekranem dotykowym 8″. Połączenie USB. Wymiary gabarytowe: 220x210x250 cm
Waga przemysłowej piły tarczowej: 1500 kg

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.