Robotnik przy maszynie

Maszyny do obróbki alucobond

Nasi Klienci mogą nabyć profesjonalne maszyny do obróbki alucobond PCV oraz aluminium. Wszystkie urządzenia sprowadzamy bezpośrednio z Włoch, dzięki czemu gwarantują solidne wykonanie połączone z efektywną pracą. Nasz asortyment obejmuje m.in. piły jednogłowicowe do cięcia pod kątem profili z aluminium-PCV-kompozyty. Klienci często korzystają także z dwugłowicowych pił tarczowych do przecinania aluminium PCV pod różnymi kątami. Nasze maszyny pracują zarówno w trybie automatycznym, jak i numerycznym. Profesjonalne centra obróbcze CNC pozwalają natomiast produkować elementy wykonywane z aluminiowych tworzyw kompozytowych. Maszyny do obróbki alucobond to propozycja dla użytkowników, którzy chcą wykonać nietypowe otwory i kształty z płyt kompozytowych.

Profesjonalna obróbka CNC

Nasze maszyny do obróbki plexi, numeryczne CNC oraz wiele innych oferowanych, znacznie przyspiesza proces produkcji. Oferujemy urządzenia, które wyróżniają się wytrzymałością i solidnością wykonania. Świetnie sprawdzają się przy obróbce elementów o najróżniejszych wymiarach z wybranych materiałów. Każda z maszyn do obróbki CNC jaką proponujemy, jest wyposażona w nowoczesne technologie i udogodnienia, które umożliwiają wysoką jakość obróbki stali nierdzewnej, aluminium, płyt kompozytowych i wielu innych materiałów. Intuicyjne sterowanie maszyn i ergonomiczna konstrukcja powoduje, że obróbka maszynami CNC od E-Maszyny, jest nie tylko wygodna, ale także bezpieczna. Takie rozwiązanie powoduje, że maszyny do obróbki CNC, które udostępniamy to świetna propozycja dla Klientów wykonujących prototypy lub chcących wykonać serię produktów. Dbamy nie tylko o dobrą jakość oferowanego asortymentu, ale także niską cenę.
Zachęcamy do skorzystania z oferty E-Maszyny, w której udostępniamy solidne maszyny do obróbki CNC. Nasi pracownicy służą profesjonalnym wsparciem i doradztwem w trakcie zakupu tak, aby dobrać najlepsze rozwiązanie do potrzeb Klienta.

Piły tarczowe do aluminium

Piła tarczowa do cięcia profili aluminium HS ORCA 620

Orca - piła do cięcia profili alu
ORCA 620 A-Przemysłowa piła tarczowa do aluminium – Piła i przecinarki do cięcia kształtowników z alu

Piła tarczowa do cięcia systemów drzwi podnoszono-przesuwnych i przesuwnych. Profesjonalna piła tarczowa do cięcia pod kątem aluminium o dużych przekrojach. Piła jednogłowicowa do cięcia aluminium profili o dużych przekrojach. Drzwi tarasowe podnoszono przesuwne HS Aluminium.

Piła tarczowa do cięcia bez wyrwań profili z aluminium o dużych przekrojach.

Cięcie kątowe profili do HS Alu drzwi unoszono-przesuwne HST. Cięcie profili aluminium o dużych przekrojach i gabarytach. Średnica tarczy piły Ø 620 mm. Maszynowe cięcie profili aluminiowych i rur pod kątem. Precyzyjne cięcie pod kątem prostym lub kątem od 45° do 90°. Mechaniczny ogranicznik do ustawiania kątów +45°/+30°/0°/-30°/-45°.

Ogranicznik mechaniczny do ustawiania kątów + 45°
ORCA-620 A mechanicznie regulowany odbojnik do ustawianie kąta + 45°

Jednogłowicowa piła tarczowa do cięcia profili do okien podnoszono – przesuwnych typu HS. Przecinarka jednogłowicowa z automatycznym podnoszeniem ostrza tarczy piły w trakcie obróbki uruchamianej manualnie. Sterowania posuwem tarczy piły z panelu kontrolnego na pulpicie sterowania pracą maszyny. Ustawianie głowicy piły w przedziale kątowym cięcia od 20° do 150° oraz w stopniach pośrednich. Przemysłowa piła tarczowa do aluminium – Piła i przecinarki do cięcia kształtowników z alu. Średnica tarczy piły Ø 620 mm. cięcia HS drzwi balkonowe podnoszono-przesuwne.

Drzwi przesuwne HS - System przesuwnych okien tarasowych i balkonowych.
Drzwi przesuwne HS – System przesuwnych okien tarasowych i balkonowych.

Na wyposażeniu piły tarczowej ogranicznik mechaniczny do ustawiania kątów cięcia stałych; + 45° /+30°/ 0° /-30° /-45°. Piła tarczowa Orca 620 A jest dostarczana w komplecie z przesuwaną ruchomą prowadnicą do tyłu. To przesuwny zespół oporowy dla zwiększenia obszaru cięcia profili, kształtowników z alu. Pionowy pneumatyczny zestaw dociskowy regulowany w całym skoku stołu, automatyczne smarowanie mgłą natryskową, nasadka odciągowa pod podłączenie z odciągiem. Przeznaczenie produkcyjne: Drzwi podnoszono przesuwne HST | DECEUNINCK, Aliplast, Yawal, Aluprof. Piła do cięcia profili z: systemy podnoszono-przesuwne.Drzwi podnoszono przesuwne HST. Profile okienne i okna PCV – różne cięcia.

Diagram cięcia Orca 620 piła do profili aluminiowych system przesuwny HS
Diagram cięcia Orca 620 piła do profili aluminiowych system przesuwny HS

Idealna piła tarczowa do cięcia HS. Drzwi tarasowe podnoszono-przesuwne HS. Cięcie profili do systemu drzwi przesuwnych z ukrytą ramą. Skrzydła drzwi wykonanych na bazie tego systemu są ukryte w ościeżnicach dolnych i górnych. HS. Cięcie maszynowe profili do drzwi podnoszono-przesuwne o dużych gabarytach przekrojowych. Piła pod cięcie energooszczędne systemy drzwi podnoszono-przesuwnych z PVC. Na wyposażeniu piły zestaw pionowych docisków pneumatycznych oraz wyświetlacz cyfrowy od 0° do 180°.

ORCA A-620 Pulpit panelu sterowania pracą piły do cięcia aluminium
ORCA A-620 Pulpit panelu sterowania pracą piły do cięcia aluminium

Przecinarka do kształtowników aluminiowych do cięcia aluminiowych drzwi podnoszono-przesuwnych. Profesjonalna przecinarka do cięcia profili aluminiowych – maszyna do cięcia aluminium i PVC. Systemy przesuwne na balkony i tarasy z aluminium. Piła jednogłowicowa do cięcia profili ALU / PCV Orca Ø 620 mm. Jednogłowicowa automatyczna maszyna tnąca do: drzwi przesuwne – Okna Aluminiowe, Plastikowe. Piła jednogłowicowa do aluminium. Nowoczesne i profesjonalne maszyny do cięcia kształtowników i profili ALU.

Profil aluminiowy do produkcji okien i drzwi - kątowniki alu, blachy, kształtowniki
Profil aluminiowy do produkcji okien i drzwi – kątowniki alu, blachy, kształtowniki

Wydajna piła tarczowa do cięcia profili aluminiowych pod różnym kątem ustawienia. Posuw automatyczny oddolny uruchamiany manualnie na pulpicie pilarki. Ustawianie manualne kątowe piły cięcia w przedziale kątowym od +20º, -20º, średnica tarczy piły do kształtowników z aluminium o dużym przekroju Ø 620 mm. Orca to linia Przecinarek Tarczowych do ALU/PCV – Wydajne Przecinarki Tarczowe.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.